תזכורת: נוכחות ישראלית בכנס איגוד העל התיאורטיקנים באירופה (שטרסבורג 2017)

2 views
Skip to first unread message

Alon Schab

unread,
Nov 17, 2016, 1:41:02 PM11/17/16
to israelmusic...@googlegroups.com
חברות וחברים יקרים,

אני כותב בהמשך לפנייה מטעם הנהלת האיגוד שנשלחה אליכם לפני כחודש, בנוגע לכנס הקרוב של איגוד העל של התיאורטיקנים באירופה (EuroMAC 9), שיתקיים בין 28.6 ו-1.7.2017 בשטרסבורג.
 
כחלק מהרצון לצרף את ישראל כחברה באיגוד העל האירופאי, הומלץ שתיאורטיקנים מישראל ישאפו להשתתף בכנס לא רק כחוקרים בודדים אלא כמשלחת של "פורום התיאורטיקנים בחסות האיגוד המוזיקולוגי הישראלי". פניה אחת בנוגע למושב "ים תיכוני", מטעם ד"ר ואסיליס קאליס (Vasilis Kallis), הועברה אליכם לפני שבועיים. בינתיים קיבלו גם חברי האיגודים הגרמני והאיטלקי הודעה על הקמתו הרשמית של "פורום התיאורטיקנים בחסות האיגוד המוזיקולוגי הישראלי", ואנו מקווים שגם הם "ירימו את הכפפה" ויציעו מושבים רלוונטיים.

הואיל והמועד האחרון להגשת הצעות לכנס התאחר מעט (ה-15.12.2016) ויש עוד זמן, רציתי, בשם חברי הפורום, לעודד את המתעניינים לשלוח הצעות, בין אם באופן עצמאי ובין אם כחלק מהמושב שהוצע על-ידי ד"ר קאליס, או מושבים נוספים, באם יוצעו כאלה (ובמקרה כזה, נדאג ליידע על כך ברשימת התפוצה של הפורום). אתר הכנס, למתעניינים, הינו http://euromac2017.unistra.fr/en/ - אנחנו ממליצים בחום לעיין בו ולהתרשם מהקול-הקורא העשיר.

שוב תודה על תשומת לבכם ובתקווה שבעזרתכם נצליח לקדם שילובה של ישראל בפעילות איגוד התיאורטיקנים האירופאי.
 
אלון שב
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages