מפלגה ישירה

1 view
Skip to first unread message

David Alexander

unread,
Mar 14, 2011, 10:08:47 PM3/14/11
to David Magnus

זה כמה שנים אשר אנו יושבים והוגים כיצד להפוך את המדינה לדמוקרטית יותר. עד כה עסקנו רוב הזמן בנושאים הגותיים אך כעת אנו מאמינים כי יש לנו שלד פילוסופי איתן. לאחר מחשבות רבות והתייעצויות עם גורמים שונים, החלטנו להפוך פוליטיים.

התנועה לדמוקרטיה ישירה החלה בתהליך להקמת מפלגה פוליטית חדשה אשר תתמודד בבחירות הקרובות ומטרתה: להוות ייצוג אמיתי של כל השכבות במדינת ישראל. מפלגה זו איננה סקטוריאלית ואינה מייצגת גוש כזה או אחר, אלא את כל אזרחי המדינה. אנו גם ימין וגם שמאל, גם סוציאליסטים וגם קפיטליסטים, גם דתיים וגם חילוניים, גם יהודים וגם ערבים. אנו מיצגים כל מגזר אשר מחליט להשתתף במערכת קבלת ההחלטות הפנימית שלנו ולהורות לנציגים שלנו בכנסת כיצד להתנהג בכל יום ויום. דמוקרטיה ישירה הלכה למעשה!

ביחד אתכם אנו עומדים לשנות את הדרך הפוליטית בישראל. לא עוד ציבור נשלט אשר נשאל שאלה אחת כל ארבע שנים, אלא ציבור המורה לפוליטיקאים, מידי יום, מה עליהם לעשות והללו כפופים לציבור. במפלגה הישירה כל יום הוא יום הבוחר. לפני הבחירות ומיד לאחריהן תוכלו להשתתף באופן פעיל בהחלטות המפלגה על ידי השתתפות במערכת קבלת ההחלטות הממוחשבת שלה. תוכלו להציע נושאים על סדר היום ולהצביע עליהם ועל הצעות של אחרים. הנושאים בהם אפשר להשתתף הם: חוקים תוך מפלגתיים, הצעות להעלות במליאת הכנסת ובוועדות השונות, הוראות הצבעה לחברי הכנסת שלנו, פיטורי בעלי תפקידים מטעם המפלגה וכל נושא אחר אשר תרצו.

נושאים אשר יועלו במערכת קבלת ההחלטות שלנו והוחלט על ידכם כי זהו רצון העם, יהיו הנושאים אותם יקדמו נציגי המפלגה במערכת הפוליטית. הללו מחויבים להצביע בדיוק כפי שאתם מורים להם.

זאת הבטחת הבחירות היחידה שלנו: אנו בובות על חוט. משכו אתם בחוטים.

אנו בתחילת המסע וזקוקים לעזרה של כל אחת ואחד מכם. עלינו לסיים את כתיבת התקנון, לרשום את המפלגה, לארגן חוגי בית וכנסים, להמשיך בפיתוח מערכת ההצבעות, להקים אתרים, לפרסם את הנושא ברבים ועוד ועוד ועוד.

לא נוכל לעשות זאת לבד ואנו זקוקים לעזרתכם בכדי להגשים חזון זה.

אנא הפיצו מייל זה ברשימת התפוצה שלכם, עשו לייק בפיסבוק, דברו עם חבריכם והפיצו את הנושא בכל דרך אפשרית.

כמו כן אנו זקוקים למתנדבים שיעזרו בתחומי התמחות שונים כגון מעצבים גרפיים, מתכנתים, אנשי פרסום, כותבים, בלוגרים, עורכי דין, אנשי שטח ואחרים. אם אתם רוצים לעזור בהגשמת החזון הדמוקרטי, בבקשה פנו בדוא"ל זה.

תודה רבה לכולכם,
חברי התנועה לדמוקרטיה ישירה והמפלגה הישירה 


hayeshira_01.jpg
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages