Вебінар 23 серпня 14.00 - 15.30 для тих представників бізнесу і науки, які прагнуть знайти фінансування на реалізацію інноваційних ідей та проектів

71 views
Skip to first unread message

Ivan Kulchytskyy

unread,
Aug 12, 2022, 9:22:20 AM8/12/22
to inn...@googlegroups.com
Шановні колеги!
Пропонуємо звернути увагу на вебінар
Гранти Європейської інноваційної ради на дослідження та інновації: інструменти Pathfinder &Transition

Ви також можете поширити серед колег подію у Facebook

Як завжди посилання на ZOOM  буде надаватись в порядку часу реєстрації 

Залучення фінансування на спільні проєкти науки і бізнесу через грантові інструменти Європейської інноваційної ради. 

В лютому 2022 року Комісія ухвалила наступну річну робочу програму Європейської інноваційної ради (EIC), в якій представлено можливості фінансування на суму понад 1,7 мільярд євро через конкурси 2022 року. 

Перші конкурси EIC розпочались у 2021 року, ця третя основна частина програми «Горизонт Європа» має загальний бюджет у обсязі понад 10 мільярдів євро на 2021 - 2027 роки. У червні 2022 року у робоча програму EIC було внесено ряд доповнень, серед яких відкриття додаткового конкурсу пропозицій, спрямованих на інноваційну високотехнологічну спільноту України, яка має міцний потенціал для створення проривних інновацій.   Разом з тим українські організації мають можливість подавати свої проєктні заявки на всі інструменти Європейської інноваційної ради:  PathfinderTransition та Accelerator.


Вебінар проводиться в рамках проєкту “Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС” фінансуєтсья  Європейським Союзом  та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу»


Best regards
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages