Матеріали EIC ROADSHOW (захід проведено у МОН України 24 липня)

27 views
Skip to first unread message

Ivan Kulchytskyy, Ukraine

unread,
Jul 26, 2019, 6:25:01 AM7/26/19
to inn...@googlegroups.com, УС ПГС, РГ 6 «Наука і тех., інф. сусп., освіта, навч. і молодь, культура і спорт», Contacts_people
Шановні пані та панове!

21-22 березня 2019 року Європейською комісією було запущено пілотну ініціативу Європейської ради інновацій (далі – ЄРІ).

https://ec.europa.eu/research/eic/index.cfm  

Метою діяльності ЄРІ є виявлення, розвиток і підтримка проривних технологій та інновацій від початкового етапу (розробки інноваційного продукту) до його комерціалізації, виведення на ринок шляхом запровадження у серійне виробництво. Одним із пріоритетних завдань ЄРІ є поліпшення умов, в яких інновації можуть бути реалізовані на усіх етапах розвитку.


ЄРІ працює на новаторсько-орієнтованій основі і виступає унікальним осередком, де винахідник зможе зустрітись з інноватором, а об’єднавши зусилля (ідеї)  поспілкуватися й віднайти інвестора. 
З початком наступної програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій Горизонт Європа, що розпочнеться на початку 2021 року, очікується інтенсивна робота ЄРІ  щодо реалізації програми надання фінансової підтримки. При ЄРІ створено Фонд Європейської ради, основним інвестором якого до 2021 року буде Європейська комісія. Після 2021 року перелік інвесторів Фонду буде розширюватися.

У пілотній ініціативі ЄРІ в основному буде впроваджувати та використовувати 2 інструменти:

  1.  «The Pathfinder» – для перспективних досліджень. Передбачається  надання грантів для проривних ідей, рівень технічної готовності яких оцінюється від 1 до 5 за шкалою оцінювання. Загальна мета даного інструменту полягає у підтримці  розвитку інновацій, які потенційно можуть формувати  ринок.
  2. «The Accelerator» –  для проривних інновацій,  спрямований на допомогу у подоланні європейськими інноваціями «долини смерті», шляхом стимулювання підприємництва та компенсації неприйнятих європейськими інвесторами ризиків. Інструмент передбачає надання грантів або індивідуального прямого змішаного фінансування окремим інноваторам або інноваційним компаніям, рівень технічної готовності розробок яких оцінюється від 5 до 9 за шкалою оцінювання.


На заході презентовано новелізований механізм та процедуру отримання фінансової підтримки, представлено їх конкретні практичні складові. 


Прямі посилання на презентації заходу в МОН  

https://mon.gov.ua/storage/app/media/innovatsii-transfer-tehnologiy/2019/07/26/EIC%20General%20-%20UKR.pptx


---------- Forwarded message ---------
Від: Директорат інновацій та трансферу технологій <directorate...@gmail.com>Шановні учасники!

Дякуємо за участь в інформаційному заході EIC Roadshow.  Сподіваємося, що він був цікавим та корисним для вас.
За результатами заходу надсилаємо посилання на сайт МОН: https://mon.gov.ua/ua/nauka/innovacijna-diyalnist-ta-transfer-tehnologij/zahodi/eic-roadshow (Головна / Наука / Інноваційна діяльність та трансфер технологій / Заходи / EIC ROADSHOW ), за яким ви зможете ознайомитися з презентаціями наших спікерів.
Хорошого дня! 

--
З повагою, 
Директорат інновацій та трансферу технологій
Міністерства освіти і науки України
287 82 17

Virus-free. www.avast.com
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages