Опитування українських науковців - це важливо для аргументації перед різними структурами щодо вибору адекватних інструментів підтртимки

70 views
Skip to first unread message

Ivan Kulchytskyy

unread,
Oct 3, 2022, 5:24:56 AM10/3/22
to inn...@googlegroups.com, Contacts_people, РГ 6 «Наука і тех., інф. сусп., освіта, навч. і молодь, культура і спорт»
Шановні колеги, Запрошуємо Вас взяти участь у другій хвилі опитування українських науковців в часі війни.

Перша хвиля охопила понад 2000 науковців і дозволила встановити основні потреби та реальну ситуацію, яка виникла в перші місяці війни.
Вона стала підгрунтям для формування запитів про створення програм допомоги українським науковцям (Simons Foundation, DAAD, US Embassy in Ukraine) та отримала розголос на тематичних конференціях( “European response to the crisis facing Ukrainian students, scholars, and scientists") в пресі (Куншт, Дзеркало тижня,Science|Business) та відображена у наукових дослідженнях. Ми дякуємо всім, хто взяв участь у першій хвилі опитування. Проте, ситуація стрімко змінюється і важливо оцінити динаміку зміни ситуації.
Адже це дозволить лобіювати одержання ефективної допомоги більшій кількості науковців. Опитування є анонімним, його результати будуть використані в узагальненому вигляді. Це потребуватиме до 15 хвилин Вашого часу. Результати першої хвилі опитування можна переглянути на сайті UAScience.Reload (контактна інформація проєкту наприкінці анкети).


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages