Запрошуємо до участі в інформаційному вебінарі “Конкурси 2023 року програми Дії Марії Склодовської-Кюрі”, який планується провести 25 листопада 2022, 14.00-15.30

18 views
Skip to first unread message

Ivan Kulchytskyy

unread,
Nov 16, 2022, 4:37:08 PM11/16/22
to inn...@googlegroups.com

Шановні пані та панове!

 

Запрошуємо до участі в інформаційному вебінарі “Конкурси 2023 року програми Дії Марії Склодовської-Кюрі”,  який планується провести 25 листопада 2022, 14.00-15.30  онлайн у форматі ZOOM конференції.
Час проведення може бути змінено у разі відключення електроенергії.

 

Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації  за посиланням:
https://forms.gle/m2wgJNsUdRscXPYg6 

 

Ви також можете поширити цю інформацію серед своїх колег як подію у Facebook

https://www.facebook.com/events/1240336253501640

 

Вебінар проводиться в системі ZOOM. У наявній у нас версії ми ми можемо надати одночасний доступ щонайбільше 100 учасникам.
Якщо бажаючих взяти участь у вебінару буде більше, то тоді ми організуємо онлайн трансляцію у Facebook на сторінці ГО АЄІ у Facebook: https://www.facebook.com/InnoEU.UA  

Учасники зможуть ставити питання як у ZOOM  сесії, так і у Facebook  в ході трансляції.  При підготовці заходу будуть також враховані питання, які учасники нададуть при реєстрації. 

 

Мета заходу - звернути увагу українських дослідників на тематику конкурсів 2023 року програми Дії Марії Склодовської-Кюрі, щоб завчасно розпочати підготовку до налагодження партнерств та подання проєктних заявок. 

Пропонуємо учасникам переглянути фінальний доступний драфт робочої програми, який можна знайти за посиланням
https://sciencebusiness.net/sites/default/files/inline-files/HORIZON-MSCA-2023-2024_final_Draft_230922.pdf

 

Ми будемо  намагатись у діалозі з учасниками з’ясувати наявні труднощі та перешкоди, які виникають при поданні заявок на нову цільову стипендіальну програму «MSCA4Ukraine» для підтримки українських науковців, які вимушено виїхали з України або які б хотіли тимчасово виїхати.

Зараз залишилось до подання дві дати до яких можна подати заявку, а саме: 9 грудня 2022 р. та 9 січня 2023 р.

 

В ході вебінару спікери звернуть увагу на базові умови для подання заявки, терміни  подачі, часові та фінансові параметри заявок, структуру заявки, критерії оцінювання, та нададуть практичні поради. 

 

Очікувана аудиторія вебінару.

Підпрограма в основному орієнтована на дослідників різного віку, але представники бізнесу також можуть брати участь у конкурсах.

 

Основні спікери вебінару, 

Галина Лазько, завідувачка відділу науково-організаційного супроводу наукових досліджень науково-дослідної частини Національного університету «Львівська політехніка», Керівник НКП «Дії Марії Склодовської-Кюрі» програми «Горизонт 2020»

 

Іван Кульчицький, президент ГО Агенція Європейських Інновацій, керівник національного контактного пункту програми Горизонт 2020 за напрямом ІКТ

 

Основні теми вебінару:

  • Очікувані  конкурси 2023 року  у програмі «Дії Марії Склодовської-Кюрі»

  • Особливості підготовки проєктних заявок та їх оцінки 

  • Синергія програми «Дії Марії Склодовської-Кюрі» з іншими складовими частинами  програми Горизонт Європа. 

  • Виклики подання заявок у програмі  MSCA4Ukraine

 

 

Довідково:

 

Сайт програми «Дії Марії Склодовської-Кюрі» https://marie-sklodowska-curie-actions.ec.europa.eu/ 

 

Сайт програми MSCA4Ukraine

https://sareurope.eu/msca4ukraine/information-for-applicants/

 

Вам будуть корисні матеріали попередніх заходів ГО АЄІ

https://aei.org.ua/category/materialy/

 

 

Даний захід   є частиною серії заходів, які ГО АЄІ проводить в рамках проєкту «Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС», який підтримано  Європейським Союзом  та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу»


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages