Запрошення до участі в онлайн форумі Next Normality: Let’s prepare 25-29 травня (форум Індустрії 4.0 )

2 views
Skip to first unread message

Ivan Kulchytskyy

unread,
May 21, 2020, 3:12:14 AM5/21/20
to inn...@googlegroups.com

Доброго дня шановні пані та панове

З 25 по 29 травня в режимі щоденних онлайн дискусій, в Україні пройде форум Індустрії 4.0 Next Normality: Let’s prepare.

На форумі виступлять більше 20 провідних експертів української Індустрії 4.0 зі всіх категорій – замовників, інтеграторів, розробників, науковців, університетів та агенцій з розвитку. Серед них – Інтерпайп, Метінвест, IT-Enterprise, Infocom Ltd, Прогрестех-Україна, SoftElegance, Агенція Європейських Інновацій та багато інших. Будуть також іноземні партнери. Тематика форуму розбита по дням – від висвітлення глобальних змін в світі та відповідних викликів для України, - й до більше специфічних тематик розвитку технологій, екосистем, кластерів, експорту та інтернаціоналізації в сфері Індустрії 4.0.

Мета форуму – зафіксувати новий порядок денний в цій сфері в Україні, - згідно новим викликам який приніс нам COVID-19. 

Окреме завдання форуму – консолідація та нетворкинг стейкхоледрів Індустрії 4.0 – адже від початку карантину було відмінено близько 10 запланованих АППАУ заходів в цій сфері.

При реєстрації на форум орг. внесок складає 300 гривень (на всі 5 днів), кошти йдуть на розвиток руху Індустрії 4.0 в Україні. 

Учасникам також надається доступ до спеціалізованих веб-сторінк, на яких зібрано кращий експертний контент по зазначеним темам. 

Переглянути деталі, програму та зареєструватись.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages