Інфо-день 19.11.2020. Роль досліджень та інновацій у Європейському зеленому курсі. Можливості для українських дослідників

32 views
Skip to first unread message

Ivan Kulchytskyy

unread,
Nov 13, 2020, 11:23:05 AM11/13/20
to inn...@googlegroups.com, УС ПГС, РГ 6 «Наука і тех., інф. сусп., освіта, навч. і молодь, культура і спорт», Contacts_people

19 листопада 2020 року Міністерство освіти і науки України за підтримки Європейської комісії та Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції проведуть спільний інформаційний день «Роль досліджень  та інновацій у  Європейському зеленому курсі. Можливості для українських дослідників» у режимі відеоконференції. 
Для проведення онлайн заходу МОН буде використовувати платформу Microsoft Teams.

Головною метою інформаційного дня є підвищення обізнаності широкого кола фахівців щодо напрямків конкурсів в рамках нової ініціативи Європейського Союзу «Європейський зелений курс» (далі - ЄЗК), ролі досліджень та інновацій в ній, а також щодо можливостей для українських учасників. ЄЗК – це програма дій Європейського Союзу (далі - ЄС), в центрі якої стоїть амбіційний план переходу до кліматично нейтральної Європи до 2050 року, а також трансформація кліматичних та екологічних викликів на нові можливості у всіх сферах та політиках ЄС, гарантуючи при цьому справедливий та інклюзивний характер зеленого переходу.

Онлайн захід буде складатись із двох частин: пленарного засідання (11:00-13:10) та воркшопу (14:00-15:00)
  • Протягом першої частини заходу будуть розглянуті напрямки нових «зелених» конкурсів в рамках  програми ЄС «Горизонт 2020»,  представлено нові нещодавно створені державні інституції (Український фонд стартапів та Національний фонд досліджень), які активно долучились до підтримки українських науковців і розробників та вже мають успішні кейси у сфері «зелених» ініціатив.  
  • У другій частині інформаційного дня керівники українських національних контактних пунктів проведуть тематичний воркшоп із практичних аспектів участі в «зелених» конкурсах в рамках ЄЗК. Пленарна частина заходу відбуватиметься англійською мовою, другу частину заходу (воркшоп) планується провести українською мовою. 
Захід буде цікавий засновникам стартапів, представникам університетів, наукових установ, наукових парків, інших інноваційних структур, громадських організацій та реального сектора економіки, які займаються створенням інноваційних продуктів, технологій чи послуг,  що спрямовані на захист навколишнього середовища.

Інформація про захід, програма заходу та  реєстрація на участь у заході (гугл-форма) доступні для перегляду за посиланням: https://cutt.ly/ugXpk0p . 

Лінк на  участь в заході буде надіслано до 18.00 18 листопада 2020 року на адреси всіх зареєстрованих учасників. 
Презентаційні матеріали після заходу буде розміщено на сайті МОН в підрозділі: МОН / Наука / Міжнародні проєкти / European Green Deal / Заходи.

У разі виникнення питань просимо звертатись до Олени Харіної, державного експерта директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України (контактний телефон: +38(044) 2878216; електронна пошта: kha...@mon.gov.uaolena....@gmail.com.

Запрошуємо до участі в інформаційному дні «Роль досліджень  та інновацій у  Європейському зеленому курсі. Можливості для українських дослідників» та просимо поширити інформацію про захід серед зацікавлених осіб.Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages