Uzivajta se naprej!

0 views
Skip to first unread message

Dunja

unread,
Dec 19, 2007, 4:29:09 AM12/19/07
to Indonezija 2007
Draga popotnika,
tole vajino porocanje se slisi zelo privlacno in prijetno toplo. Tukaj
sicer uzivamo v zimskih radostih, pri nas doma smo si ze osvobodili en
drevescek, samo se okraske mora srecati pa bo ;-) Bomo druzinsko
obesili se kaksno bunko za vaju, da ne bosta cisto zamudila
novoletnega vzdusja dobita sliko drevescka.

No, uzivajta se naprej, upam, da bosta imela se lepa dozivetja s
potapljanj, srecala kaksne zanimive koral, ribe,...

Lep zimski pozdrav,
Dunja
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages