סדנה מקוונת - הסברה בזמן מלחמה

0 views
Skip to first unread message

Ginger - the Veg Community Center

unread,
Nov 11, 2023, 1:01:07 PM11/11/23
to ijvs google group

איך להמשיך בהסברה טבעונית בימים הקשים האלו? בכך נעסוק בסדנה מקוונת שתתקיים ביום שני הקרוב, 13.11.2023 בשעה 19:00.

 

קישור לזום: https://us02web.zoom.us/j/83670134354?pwd=QVpkek1KUVVkTzdVdjRXbWIzTGYrUT09

 

מזה חודש אנחנו בחירום. קשה להכיל את הזוועות, הכאב, החרדות והסערות הכרוכות בכך. בתנועות לשחרור בעלי-חיים הגיבו למצב. בין היתר, פעילות ופעילים לשחרור בעלי-חיים דאגו למזון טבעוני למי שהיו זקוקים לו, והצילו בעלי-חיים מהנגב המערבי, כולל תרנגולי הודו רבים שבמקום להישחט מצאו בתים טובים לשארית חייהם.

 

גם במצב החירום שבו אנו נתונים, הניצול וההרג של בעלי-חיים לא אנושיים לא פסק. המשקים התעשייתיים ממשיכים בפעילותם. בתי-המטבחיים והמשחטות פועלים במלוא המרץ. צריכת המזון מהחי ממשיכה.

 

רבות ורבים מאיתנו בהרגשה שאין לנו את הפריבילגיה לעצור את הפעילות שלנו למען בעלי-החיים. אם זו גם ההרגשה שלך - הסדנה הזו היא בשבילך.

 

לא פשוט לעשות הסברה בתחום שחרור בעלי-החיים והטבעונות, כשגם אנחנו וגם הא.נשים סביבתנו שקועים בכאבים ובתופת אחרת. בסדנה נביא הצעות, ונקיים דיון, איך אפשר לעשות זאת בצורה חכמה ואפקטיבית גם במצב הנוכחי.

 

אם מבחינתך זה עדיין לא הזמן הנכון - גם זו הרגשה לגיטימית. ניפגש בפעילות בזמן ובמקום שיתאימו לך.

 

 

האיגוד היהודי הבינלאומי לצמחונות

www.ginger.org.il

לתרומות: http://www.israeltoremet.org/amuta/580155034

 

העמדות והתכנים בהרצאות ובאירועים אחרים המפורסמים ברשימת התפוצה הם באחריות המרצים והמנחים בלבד. הם אינם משקפים בהכרח את עמדותיה של העמותה או נתונים שנבדקו על-ידיה. העמותה מפרסמת יוזמות שעשויות לעניין את הקהילה או לקדם תזונה מהצומח, וכן משתתפת במיזמים כאלו. אין לפרש פרסום או השתתפות כאמור כאימוץ תכנים ועמדות המובעים במיזמים כאלו, או פרקטיקות הננקטות במסגרתם.

 

 

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages