יום שישי הבא, 5.5, סמינר יום: איך לספר סיפור והזדמנות להכיר ולהצטרף ליוזמות אקטיביסטיות

0 views
Skip to first unread message

Ginger - the Veg Community Center

unread,
Apr 27, 2023, 2:19:29 AM4/27/23
to ijvs google group

בתנועה- סמינר יום טבעוני

יום שישי, 5.5.2023 מ-9:30 עד 14:30

ב"תרבות של סולידריות", דרך יפו 9, קומה ראשונה, תל-אביב

הסמינרים לאקטיביזם טבעוני נמשכים! הפעם ניפגש לסמינר יום, להרחיב את הידע והכישורים שלנו כפעילות ופעילים לשחרור בעלי-חיים.


בתוכנית:

 

ויגן-טלינג: סטוריטלינג ככלי לאקטיביזם טבעוני

 

בסדנה נלמד על הכלי העוצמתי והאפקטיבי שנקרא סטוריטלינג ואיך ניתן להשתמש בו כדי לספר את סיפורם של בעלי החיים. נחקור דוגמאות, עקרונות וטכניקות מעוררות השראה, ונלמד כיצד ליצור סיפורים שמעוררים רגש ולתקשר ביעילות את סיפורם של בעלי החיים בפלטפורמות שונות של מדיה חברתית. כל זה בכלים פשוטים שכל אחד יכול להשתמש בהם ולעשות הבדל אמיתי ואימפקט עבור בעלי החיים.

 

הצגת יוזמות אקטיביסטיות בתנועה לשחרור בעלי חיים
נכיר מקרוב את הנשים והאנשים שמובילים יוזמות אקטיביסטיות ונלמד על כל יוזמה ואיך ניתן להשתלב בה. כל יוזמה תספר על סוג הפעילות שלה ועל התוכניות לטווח הקרוב ובסוף ההצגה נוכל לעבור בין היוזמות השונות ולשמוע מכל אחד ואחת איך ניתן להצטרף.

 

באירוע יוגש כיבוד מפנק.


האירוע ללא תשלום 🙂


מעוניין.ת להגיע? בבקשה למלא טופס הרשמה כדי שנוכל להערך לפי כמות המשתתפים.ות. קישור לטופס ההרשמה: https://forms.gle/dP33VjC6ra6Mwk1m7

 

 

האיגוד היהודי הבינלאומי לצמחונות

www.ginger.org.il

לתרומות: http://www.israeltoremet.org/amuta/580155034

 

העמדות והתכנים בהרצאות ובאירועים אחרים המפורסמים ברשימת התפוצה הם באחריות המרצים והמנחים בלבד. הם אינם משקפים בהכרח את עמדותיה של העמותה או נתונים שנבדקו על-ידיה. העמותה מפרסמת יוזמות שעשויות לעניין את הקהילה או לקדם תזונה מהצומח, וכן משתתפת במיזמים כאלו. אין לפרש פרסום או השתתפות כאמור כאימוץ תכנים ועמדות המובעים במיזמים כאלו, או פרקטיקות הננקטות במסגרתם.

 

 

 

 

image001.png
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages