סמינר יום לאקטיביזם טבעוני - יום שישי הקרוב, 3.3.23

0 views
Skip to first unread message

Ginger - the Veg Community Center

unread,
Feb 26, 2023, 3:05:26 AM2/26/23
to ijvs google group

הסמינרים לאקטיביזם טבעוני נמשכים! הפעם ניפגש לסמינר יום, להרחיב את הידע והכישורים שלנו כפעילות ופעילים לשחרור בעלי-חיים.

 

מתי: יום שישי, 3.3.2023, משעה 9:30 עד 14:30

איפה: תרבות של סולידריות, דרך יפו 9, קומה ראשונה, תל-אביב

 

בתוכנית:

 

פגיעות שקופות וחיות שקופות – הרצאה של חגי כהן

 

האם מספיקה הזדהות כדי להבין איך בעלי חיים נפגעים מאיתנו בתעשיות החי (נניח במקום שתיעדנו כל מה שהולך בו)? מתברר שככל שבעל חיים רחוק יותר מאיתנו (אבולוציונית, אבל גם פיזית) אנחנו צריכים להתאמץ יותר כדי ללמוד ולהבין את הצרכים שלו, את החושים שלו, את הסביבה שהוא בנוי לחיות בה - כדי להבין מה עובר עליו בתעשיות החי. זה נכון לכל בעלי החיים אבל בולט במיוחד באוסף המינים העצום שאנחנו מכנים "דגים". בהרצאה נדבר על העניינים האלה וננסה לענות על שאלות כמו: למה "חושי-על" הם לרוב קללה לחיות כלואות? איך זה שיש "צמחונים" שאוכלים דגים? למה גם בתנועה נוטים להתעלם מיצורים לא יבשתיים? איזה דג מצליח לזהות את עצמו במראה? איך הוכרע הוויכוח המדעי על כאב בדגים? מאיפה צץ המיתוס על הזיכרון הקצר שלהם ואיך אפשר לדעת שהוא שגוי? מה הדגים הכי נצרכים בישראל ואיך נראים החיים שלהם?

 

סדנת הסברה

 

סדנה אינטראקטיבית שמשלבת בתוכה את עקרונות התקשורת המקרבת ושמה דגש על מצבו הרגשי של המסביר, אפקטיביות בהסברה ויצירת גשר לתקשורת אפקטיבית שמעודדת שיח.

 

באירוע יוגש כיבוד מפנק.

 

האירוע ללא תשלום 🙂

 

מעוניין.ת להגיע? בבקשה למלא טופס הרשמה בקישור הזה כדי שנוכל להערך לפי כמות המשתתפים.ות.

 

ייתכן שזו תמונה של ‏טקסט‏

האיגוד היהודי הבינלאומי לצמחונות

www.ginger.org.il

לתרומות: http://www.israeltoremet.org/amuta/580155034

 

העמדות והתכנים בהרצאות ובאירועים אחרים המפורסמים ברשימת התפוצה הם באחריות המרצים והמנחים בלבד. הם אינם משקפים בהכרח את עמדותיה של העמותה או נתונים שנבדקו על-ידיה. העמותה מפרסמת יוזמות שעשויות לעניין את הקהילה או לקדם תזונה מהצומח, וכן משתתפת במיזמים כאלו. אין לפרש פרסום או השתתפות כאמור כאימוץ תכנים ועמדות המובעים במיזמים כאלו, או פרקטיקות הננקטות במסגרתם.

 

 

 

 

 

 

image001.png
image002.jpg
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages