שנה חדשה נפתחת בסמינר אקטיביזם טבעוני - סמינר בתנועה, חול המועד סוכות, 14-15.10.2022

2 views
Skip to first unread message

Ginger - the Veg Community Center

unread,
Sep 22, 2022, 2:45:56 PM9/22/22
to ijvs google group

שנה טובה למנויות ולמנויים של רשימת התפוצה של זנגביל!

 

ואין דרך טובה יותר לפתוח שנה מאשר סוף-שבוע של נטוורקינג, חשיבה מעמיקה ושכלול של ארגז הכלים שלנו כאקטיביסטים, כדי שכולנו יחד נוכל לממש בעצמנו, עבור כל היצורים החיים, את הברכה "תכלה שנה וקללותיה, תחל שנה וברכותיה".

לאחר ההצלחה בשנה שעברה: סמינר "בתנועה", סמינר לאקטיביזם טבעוני, חוזר – בגדול יותר! 

מטרת הסמינר היא לחדד את החזון הטבעוני ולהתמקד בעשייה. ניפגש עם מגוון אקטיביסטיות ואקטיביסטים טבעונים מעוררי השראה ונדון יחד בנושאים הבוערים ביותר בתנועה הטבעונית.

סופ"ש של נטוורקינג, אוכל טבעוני, פעילויות מהנות, השראה, למידה, חשיבה משותפת ושכלול ארגז הכלים שברשותנו – ולסיום: פעולת שטח יצירתית לכבוד היום הבינלאומי נגד מקדונלדס!

הסמינר יתקיים בגבעת חביבה בסוף השבוע של חול המועד סוכות (14-15.10.2022).

הסמינר מסובסד וכרוך בעלות סמלית בלבד.

עדיין העלות קשה לך? אפשר לפנות אלינו: ההשתתפות של אף אחד ושל אף אחת לא תימנע בשל מחסור בכסף.

לצפיה בתכנית הסמינר ולהרשמה: https://bit.ly/bitnua22

 

ועוד דבר... אולי זו עבודת החלומות שלך:

דרוש/ה מדריך/ה למשרה חלקית באזור ירושלים, לתכנית החינוכית-חווייתית "מתחילים את השינוי בצלחת", העוסקת בתזונה בת-קיימא ומופעלת בשיתוף פעולה של אנימלס עם 'חיים וסביבה' והמשרד להגנת הסביבה. אחלה הזדמנות להעלות את המודעות של תלמידי בתי הספר בעיר ובאזור להשפעות הסביבתיות של המזון שלנו, ולקדם תזונה טובה יותר לכדור הארץ, לבעלי החיים ולכולנו! מחפשים במקביל גם מדריכ/ה באזור חיפה. לפרטים נוספים ולהגשת מועמדות: https://animals-now.org/careers/

 

האיגוד היהודי הבינלאומי לצמחונות

www.ginger.org.il

לתרומות: http://www.israeltoremet.org/amuta/580155034

 

העמדות והתכנים בהרצאות ובאירועים אחרים המפורסמים ברשימת התפוצה הם באחריות המרצים והמנחים בלבד. הם אינם משקפים בהכרח את עמדותיה של העמותה או נתונים שנבדקו על-ידיה. העמותה מפרסמת יוזמות שעשויות לעניין את הקהילה או לקדם תזונה מהצומח, וכן משתתפת במיזמים כאלו. אין לפרש פרסום או השתתפות כאמור כאימוץ תכנים ועמדות המובעים במיזמים כאלו, או פרקטיקות הננקטות במסגרתם.

 

 

 

 

image001.jpg
image003.jpg
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages