İstanbul Hurdacı Firmalar

15 views
Skip to first unread message

Hurdacı

unread,
Jun 14, 2022, 2:33:00 PM6/14/22
to Hurdacı
İstanbul hurdacı firmalar arasında profesyonel faaliyetleriyle öne çıkmayı başaran firmamızın eşşiz hizmetlerine merhaba deyin!

Kurumsal hurdacı firması olarak haftanın 7 günü hizmet veriyoruz. Güncel hurda fiyatları ile yerinden hurda alımı esnasında nakit ödeme yapıyoruz.

İstanbul hurdacı firmamızı aramadan hurdanızı satmayın!

Çelik çatı sökümü, fabrika bozumu gibi profesyonel işlerinizi titizlikle tamamlıyoruz. Ayrıca hurda bakır alımı, tonajlı hurda demir alımı, hurda alüminyum alımı, hurda kablo alımı gibi sayızı hurda metal türü için yüksek fiyat garantisi veriyoruz.

İstanbul avrupa yakası hurdacı ve anadolu yakası hurdacı ihtiyaçlarınızı başarıyla karşılıyoruz.

Bildiğiniz gibi Bakırköy, eskiden Makriköy, İstanbul'un Avrupa yakasında yer edinen ilçelerden biridir. İstanbul'un batı yarısında, Çatalca Yarımadası üstünde, Marmara Denizi'nin kuzeydoğu sahillerinde yer alır.

1926 senesinde kurulan bu ilçe, 1992 yılında bugünkü sınırlarına ulaşmıştır. İlçeyi batıdan Küçükçekmece, kuzeyden Bahçelievler, kuzeydoğudan Güngören, doğudan Zeytinburnu ve güneyden Marmara Denizi çevrelemektedir.

Firmamız bakırköy hurdacı firmaları arasında lider olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Bakırköy'de hurda satmak isteyenlerin telefonlarını bekliyoruz.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages