Ubuntu klienssel hogyan lehet megoldani, hogy modositsa a hostnevet az
alapjan, amit kap a szervertol?
Mindehol azt irjak, hogy le kell szedni a dhcp3-client-et es fel kel
rakni a dhcpcd-t, majd csak ujra kell inditani, de ez nem megy. A
pump-ot felrakva az ugyanugy beken hagyta. Mit kellene csinalni vele?
Koszi,
tamas
_________________________________________________
linux lista - li...@mlf.linux.rulez.org
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
A megoldas a "use-host-decl-names on;" + dhcpd lett.
tompos