SOS!
Van egy exportalt konyvtaram egy linux serveren.
A konyvtarat sambaval remekul tudom "hasznalni"
Windows alol
Ezt a konyvtarat Linux alol is szeretnem hasznalni,
de permission denied -el még a kép fileokat sem tudom
megnezni, sem masolni, semmit.
A serveren az exports file:
/mnt/ftp *.homenet(rw)
Jo ez igy? Ha nem, akkor hogyan kell megadni, hogy a
homenet domain gepeinek legyen hasznalhato?
AT
_________________________________________________
linux lista - li...@mlf.linux.rulez.org
http://mlf.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux