--
Üdvözlettel/Best regards: FEJŐS Tamás
Firefox szösszenetek, napi aktualitások, miegymás blog => http://fejos.hu
Meg sem emlitett :-( Nem voltam abban a threadben :-(
--
Zizi
- After all A. J. one does need to do something other than play World
of Warcraft.
- Um. Like what?
_______________________________________________________
linux-flame lista - linux...@mlf.linux.rulez.org
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux-flame
Te is egybol azt nezted hogy toled mit idezett, mi? :)
--
Udv, Sandor
De kis kíváncsiak vagytok. :)
--
Nuanda
"A tudás olyan torlasz,amely akadályozza a megismerést."
...
Kevesse lehet haragudni Halasz "Nuanda" Attilara, a kovetkezoert:
Csak ehhez kell tökös parancsnok aki nekiküldi a csőcseléknek az embereit.
Ezt azóta sem teszik meg. Most is ezért sérült meg több rendőr mint
focidrukker (ha jól láttam a felvételt, a nagy része az volt) mert csak
álltak. Menni kellett volna és a szart kiverni belőlük. Függetlenül attól,
hogy kik és miért háborognak.
O vegulis rendor, tehat tole elvarhato hogy ne lasson tovabb az orranal.
...
Na, ennyit a fereglistarol, tobb szot nem ohajtok felretajekozodo,
agressziv allat mszp szavazokra vesztegetni. Tudom nem magyaraztam tul
hogy miert (nem) csalodtam ezekben az emberekben, ok ugyse ertettek eddig
se, ezek a szegyenteljes idezetek pedig onmagukert beszelnek.
...
Kedves Gabu!
Miután úgy néz ki, hogy a google segítségével továbbra is figyelemmel
kíséred annak a közösségnek az életét amelyik a szélsőséges nézeteid miatt
kizárt a soraiból, így tudok üzenni.
Remélem egyszer felnősz és rájössz, hogy demokráciában nem az utcán kell
intézni a dolgokat. A véresszájú hőzöngés nem dicsőség, hanem szánalomra
méltó. Amennyiben nem csak véresszájú vagy menj és a rövidhajú haverjaidal
együtt kezdjétek el hirdetni az igét és tegyétek meg fizikailag is amire
vágytok. A nyolckerben, ózdon, vagy nyiregyen a huszártelepen. Majd
bloggolhatsz a börtönkórházból, mert előbb megtáncoltatják bennetek a
halefet, majd akik megmaradnak azokat beviszi a rendőrség. Ha számodra ez
a hősiesség netovábbja, tedd meg.
Egyébként valószínűleg újságírónak készülhetsz, esetleg utcai politikusnak,
mert a cikk alapján a szövegkörnyezetből kiemelés és féligazságok
hangoztatása, vagy kisebb csúsztatások alkalmazása remekül megy. Például
azt sem sikerült a forráskutatás során kiderítened, hogy a férgek közt egy
rendőr sincs. Van egy volt rendőr és egy volt határőr. Egyenruha -
egyenruha, nem mindegy?
Folytasd nyugodtan a blogod, biztosan a doktor bácsi mondta a terápián,
hogy jót tesz neked ha kiírod magadból a frusztrációidat. Legyen.
Kezelgesd magad blogilag, ha már a példaképednek van, akkor legyen neked
is.
Jó keresztényként megbocsájtok neked. „Boldogok a lelki szegények, mert
övék a mennyek országa." - Mt. 5.3
ahhoz legalabb erettsegi kell :)
--
CZW
2006. October 21. 16.46 dátummal Fejos Tamas ezt írta:
> http://www.gabucino.be/
Irt nekünk újra. K. beteg lehet, ha velünk kell, hogy foglalkozzon. De
lehet, hogy ezt a feladatot kapta a téren? :P
Gondolom, nem véletlen, hogy nem lehet commentezni a mi kis
megmondóemberkénk blogjában...
Egyébként innen ki lett rakva a szűre? Idézzétek már ide miért? A
blogjába belinkelte ezt a topic-ot, hadd tudják meg mások is. :P
--
Üdv!
Szabó Dénes
:: InterNode Bt. :: http://internode.hu :: Mobil: 20/9739423 ::
ICQ:13486370 || Google talk: d.tay...@gmail.com || Skype: d.taylor
PGP PUBLIC KEY: http://donci.internode.hu/szabodenes.asc
Hát ez valami csodálatos :) Majd megemlítjük valami szociológiai
tanulmányban :)
--
Dr. Szöszi
http://silver.rulez.org
--
Madarasz Gergely go...@broadband.hu go...@linux.rulez.org
It's practically impossible to look at a penguin and feel angry.
Egy pingvinre gyakorlatilag lehetetlen haragosan nezni.
> Irigykedsz, hogy kimaradtal? :)
Mondhatni :D
Nem lehet egyszerű ember ez a Gabu, megkockáztatom, az átlagnál
intelligensebb, csak rossz helyen és rosszul vezeti le a frusztrációit.
--
Dr. Szöszi
http://silver.rulez.org
Öcsém vazzeeee... engem is emleget.
De azért erősen kikérem magamnak a rendőri címet. Határőr voltam :)
Tovább tanultam ;)
--
- -
-- Csanyi Andras -- http://sayusi.hu
-- "Bízzál Istenben és tartsd szárazon a puskaport!".-- Cromwell
Na én testközelből kapom. Ott dolgozik nálunk.
> On Sat, Oct 21, 2006 at 07:09:56PM +0200, Halász Attila wrote:
> > Egyébként valószínűleg újságírónak készülhetsz, esetleg utcai politikusnak,
> > mert a cikk alapján a szövegkörnyezetből kiemelés és féligazságok
>
> ahhoz legalabb erettsegi kell :)
van már neki afaik :)
--
Tomka Gergely, ger...@tomka.hu
A vihar csodálatos lehetőség a fenyőnek
megmutatni erejét és kitartását
> 2006/10/21, Halász Attila <halasz...@gmail.com>:
> > 2006. október 21. 16.46 dátummal Fejos Tamas ezt írta:
> > > http://www.gabucino.be/
>
> Öcsém vazzeeee... engem is emleget.
> De azért erősen kikérem magamnak a rendőri címet. Határőr voltam :)
> Tovább tanultam ;)
Mit pattogtok? Velem kezdte!
--
Tomka Gergely, ger...@tomka.hu
A vihar csodálatos lehetőség a fenyőnek
megmutatni erejét és kitartását
> Tomka Gergely wrote:
> > On Sat, 21 Oct 2006, Csányi András wrote:
> >
> >
> > > 2006/10/21, Halász Attila <halasz...@gmail.com>:
> > >
> > > > 2006. október 21. 16.46 dátummal Fejos Tamas ezt írta:
> > > >
> > > > > http://www.gabucino.be/
> > > > >
> > > Öcsém vazzeeee... engem is emleget.
> > > De azért erősen kikérem magamnak a rendőri címet. Határőr voltam :)
> > > Tovább tanultam ;)
> > >
> >
> > Mit pattogtok? Velem kezdte!
> >
> Meg ez az igen ketes dicsoseg sem a tied, kiccsako :-P
"Elso szemelveny termeszetesen ki mas is lehetne mint Tomka Gergely,"
Te csak lébjegyzet vagy, a tökéletlen blogmotorja miatt felül :)
--
Tomka Gergely, ger...@tomka.hu
A vihar csodálatos lehetőség a fenyőnek
megmutatni erejét és kitartását
Tudod, ez a büntetésed a beküldött levelek számának versenyében
betöltött kiemelkedő elsőségedért :)
> 2006/10/22, Tomka Gergely <ger...@tomka.hu>:
> > On Sat, 21 Oct 2006, Csányi András wrote:
> >
> > > 2006/10/21, Halász Attila <halasz...@gmail.com>:
> > > > 2006. október 21. 16.46 dátummal Fejos Tamas ezt írta:
> > > > > http://www.gabucino.be/
> > >
> > > Öcsém vazzeeee... engem is emleget.
> > > De azért erősen kikérem magamnak a rendőri címet. Határőr voltam :)
> > > Tovább tanultam ;)
> >
> > Mit pattogtok? Velem kezdte!
>
> Tudod, ez a büntetésed a beküldött levelek számának versenyében
> betöltött kiemelkedő elsőségedért :)
1 1420 10.51 10.51 halasz.g(qqc)freemail.hu
2 1097 8.12 18.63 gergely(qqc)tomka.hu
Nemtom miről beszélsz
az a hibat kovette el, hogy nem ismerete fel, ki az akit komolyan kell
venni es kit nem.
udv
Csaba
/*
Szabo "donci" Denes a kovetkezo elmes megjegyzessel jarult hozza a temahoz:
"Mindenesetre, a tegnapi balhé szerzett az mszp-nek néhány, jónéhány
szavazatot."
*/
ebbol is latszik mennyire fingotk sincs a monitoron kivuli vilagrol.
Élőben is ilyen frusztrált és verbálagresszív?
--
Nuanda
"A tudás olyan torlasz,amely akadályozza a megismerést."
Hát persze, aki Gabu "halállistáján" rajta van az csak jó ember lehet, és
fél hogy lemarad :)
--
Nuanda
"A tudás olyan torlasz,amely akadályozza a megismerést."
Mi csak elbújunk a széles hátad mögött. :)
--
Nuanda
"A tudás olyan torlasz,amely akadályozza a megismerést."
2006. October 22. 08.15 dátummal Also-Antal Csaba ezt írta:
> /*
> Szabo "donci" Denes a kovetkezo elmes megjegyzessel jarult hozza a
> temahoz:
>
> "Mindenesetre, a tegnapi balhé szerzett az mszp-nek néhány, jónéhány
>
szavazatot."
> */
>
> ebbol is latszik mennyire fingotk sincs a monitoron kivuli vilagrol.
Minden agyhalott ókonzervatív turbómagyar rám hivatkozik? Jó ez
nekem? :P
Honann tudod, hogy hogy nem nyerte volna meg 90%-al a fidesz a
választásokat balhé nélkül? Monitort nem ér használnod a kérdés
megválaszolásához! :P
--
Üdv!
Szabó Dénes
:: InterNode Bt. :: http://internode.hu :: Mobil: 20/9739423 ::
ICQ:13486370 || Google talk: d.tay...@gmail.com || Skype: d.taylor
PGP PUBLIC KEY: http://donci.internode.hu/szabodenes.asc
Nem tapasztaltam még ilyet.
De mindig megkérdezi, hogy kinek mi a nick -je, hogy tudja ki az akit
már leugatott. :)
Élőben normálisnak tűnik :)
(mondjuk rosszat nem is szabad mondani rőle, mert egyszercsak bemegyek
és mindenhol freebsd lesz! :) )
OMG, hiresek vagyunk!
Szo
>> > http://www.gabucino.be/
>
> Öcsém vazzeeee... engem is emleget.
> De azért erősen kikérem magamnak a rendőri címet. Határőr voltam :)
> Tovább tanultam ;)
>
Pedig élőben normálisnak tűnt..
Kár érte.
--
Balage - Mindenféle kapacitásom határtalan, kivéve a boldogság-kapacitást.
- A boldogság-kapacitásom - fejtegette tovább - beleférne egy gyufásdobozba,
még a gyufákat sem kéne kivenni. (C) Marvin
élőben tényleg normális gyerek és jó szakember is.