Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Na...

0 views
Skip to first unread message

Fejos Tamas

unread,
Oct 21, 2006, 10:46:39 AM10/21/06
to
http://www.gabucino.be/

--
Üdvözlettel/Best regards: FEJŐS Tamás
Firefox szösszenetek, napi aktualitások, miegymás blog => http://fejos.hu

Mezei Zoltan

unread,
Oct 21, 2006, 11:14:20 AM10/21/06
to

On 10/21/06, Fejos Tamas <ta...@fejos.hu> wrote:
> http://www.gabucino.be/

Meg sem emlitett :-( Nem voltam abban a threadben :-(
--
Zizi

- After all A. J. one does need to do something other than play World
of Warcraft.
- Um. Like what?
_______________________________________________________
linux-flame lista - linux...@mlf.linux.rulez.org
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux-flame

Sandor SZAKACS-VASS

unread,
Oct 21, 2006, 11:29:37 AM10/21/06
to

Mezei Zoltan wrote:
>> http://www.gabucino.be/
>
> Meg sem emlitett :-( Nem voltam abban a threadben :-(

Te is egybol azt nezted hogy toled mit idezett, mi? :)

--
Udv, Sandor

Halász Attila

unread,
Oct 21, 2006, 1:11:14 PM10/21/06
to

2006. október 21. 17.29 dátummal Sandor SZAKACS-VASS ezt írta:
> Mezei Zoltan wrote:
> >> http://www.gabucino.be/
> >
> > Meg sem emlitett :-( Nem voltam abban a threadben :-(
>
> Te is egybol azt nezted hogy toled mit idezett, mi? :)

De kis kíváncsiak vagytok. :)

--
Nuanda
"A tudás olyan torlasz,amely akadályozza a megismerést."

Halász Attila

unread,
Oct 21, 2006, 1:09:56 PM10/21/06
to

2006. október 21. 16.46 dátummal Fejos Tamas ezt írta:
> http://www.gabucino.be/

...
Kevesse lehet haragudni Halasz "Nuanda" Attilara, a kovetkezoert:

Csak ehhez kell tökös parancsnok aki nekiküldi a csőcseléknek az embereit.
Ezt azóta sem teszik meg. Most is ezért sérült meg több rendőr mint
focidrukker (ha jól láttam a felvételt, a nagy része az volt) mert csak
álltak. Menni kellett volna és a szart kiverni belőlük. Függetlenül attól,
hogy kik és miért háborognak.

O vegulis rendor, tehat tole elvarhato hogy ne lasson tovabb az orranal.
...
Na, ennyit a fereglistarol, tobb szot nem ohajtok felretajekozodo,
agressziv allat mszp szavazokra vesztegetni. Tudom nem magyaraztam tul
hogy miert (nem) csalodtam ezekben az emberekben, ok ugyse ertettek eddig
se, ezek a szegyenteljes idezetek pedig onmagukert beszelnek.
...

Kedves Gabu!

Miután úgy néz ki, hogy a google segítségével továbbra is figyelemmel
kíséred annak a közösségnek az életét amelyik a szélsőséges nézeteid miatt
kizárt a soraiból, így tudok üzenni.

Remélem egyszer felnősz és rájössz, hogy demokráciában nem az utcán kell
intézni a dolgokat. A véresszájú hőzöngés nem dicsőség, hanem szánalomra
méltó. Amennyiben nem csak véresszájú vagy menj és a rövidhajú haverjaidal
együtt kezdjétek el hirdetni az igét és tegyétek meg fizikailag is amire
vágytok. A nyolckerben, ózdon, vagy nyiregyen a huszártelepen. Majd
bloggolhatsz a börtönkórházból, mert előbb megtáncoltatják bennetek a
halefet, majd akik megmaradnak azokat beviszi a rendőrség. Ha számodra ez
a hősiesség netovábbja, tedd meg.

Egyébként valószínűleg újságírónak készülhetsz, esetleg utcai politikusnak,
mert a cikk alapján a szövegkörnyezetből kiemelés és féligazságok
hangoztatása, vagy kisebb csúsztatások alkalmazása remekül megy. Például
azt sem sikerült a forráskutatás során kiderítened, hogy a férgek közt egy
rendőr sincs. Van egy volt rendőr és egy volt határőr. Egyenruha -
egyenruha, nem mindegy?

Folytasd nyugodtan a blogod, biztosan a doktor bácsi mondta a terápián,
hogy jót tesz neked ha kiírod magadból a frusztrációidat. Legyen.
Kezelgesd magad blogilag, ha már a példaképednek van, akkor legyen neked
is.

Jó keresztényként megbocsájtok neked. „Boldogok a lelki szegények, mert
övék a mennyek országa." - Mt. 5.3

SZALAI Karoly

unread,
Oct 21, 2006, 1:57:33 PM10/21/06
to

On Sat, Oct 21, 2006 at 07:09:56PM +0200, Halász Attila wrote:
> Egyébként valószínűleg újságírónak készülhetsz, esetleg utcai politikusnak,
> mert a cikk alapján a szövegkörnyezetből kiemelés és féligazságok

ahhoz legalabb erettsegi kell :)
--
CZW

Szabó Dénes

unread,
Oct 21, 2006, 3:20:27 PM10/21/06
to

Szia!

2006. October 21. 16.46 dátummal Fejos Tamas ezt írta:
> http://www.gabucino.be/

Irt nekünk újra. K. beteg lehet, ha velünk kell, hogy foglalkozzon. De
lehet, hogy ezt a feladatot kapta a téren? :P

Gondolom, nem véletlen, hogy nem lehet commentezni a mi kis
megmondóemberkénk blogjában...

Egyébként innen ki lett rakva a szűre? Idézzétek már ide miért? A
blogjába belinkelte ezt a topic-ot, hadd tudják meg mások is. :P

--
Üdv!
Szabó Dénes

:: InterNode Bt. :: http://internode.hu :: Mobil: 20/9739423 ::
ICQ:13486370 || Google talk: d.tay...@gmail.com || Skype: d.taylor
PGP PUBLIC KEY: http://donci.internode.hu/szabodenes.asc

BERES Laszlo

unread,
Oct 21, 2006, 3:33:13 PM10/21/06
to

Fejos Tamas írta:

> http://www.gabucino.be/

Hát ez valami csodálatos :) Majd megemlítjük valami szociológiai
tanulmányban :)

--
Dr. Szöszi
http://silver.rulez.org

Gabor HALASZ

unread,
Oct 21, 2006, 1:47:36 PM10/21/06
to

BERES Laszlo wrote:
> Fejos Tamas írta:
>
>> http://www.gabucino.be/
>
> Hát ez valami csodálatos :) Majd megemlítjük valami szociológiai
> tanulmányban :)
>
Irigykedsz, hogy kimaradtal? :)

Gergely Madarasz

unread,
Oct 21, 2006, 3:52:22 PM10/21/06
to
On Sat, Oct 21, 2006 at 09:20:27PM +0200, Szabó Dénes wrote:
> Egyébként innen ki lett rakva a szűre? Idézzétek már ide miért? A
> blogjába belinkelte ezt a topic-ot, hadd tudják meg mások is. :P

http://groups.google.com/group/hun.lists.mlf.linux-flame/browse_frm/thread/9ec2aaa07535d4fe/0525b64a47712d92?lnk=st&q=&rnum=1&hl=en#0525b64a47712d92

--
Madarasz Gergely go...@broadband.hu go...@linux.rulez.org
It's practically impossible to look at a penguin and feel angry.
Egy pingvinre gyakorlatilag lehetetlen haragosan nezni.

BERES Laszlo

unread,
Oct 21, 2006, 3:50:47 PM10/21/06
to
Gabor HALASZ írta:

> Irigykedsz, hogy kimaradtal? :)

Mondhatni :D
Nem lehet egyszerű ember ez a Gabu, megkockáztatom, az átlagnál
intelligensebb, csak rossz helyen és rosszul vezeti le a frusztrációit.

Csányi András

unread,
Oct 21, 2006, 4:11:52 PM10/21/06
to
2006/10/21, Halász Attila <halasz...@gmail.com>:

> 2006. október 21. 16.46 dátummal Fejos Tamas ezt írta:
> > http://www.gabucino.be/

Öcsém vazzeeee... engem is emleget.
De azért erősen kikérem magamnak a rendőri címet. Határőr voltam :)
Tovább tanultam ;)

--
- -
-- Csanyi Andras -- http://sayusi.hu
-- "Bízzál Istenben és tartsd szárazon a puskaport!".-- Cromwell

Csányi András

unread,
Oct 21, 2006, 4:13:59 PM10/21/06
to
2006/10/21, BERES Laszlo <sil...@silver.rulez.org>:

> Gabor HALASZ írta:
>
> > Irigykedsz, hogy kimaradtal? :)
>
> Mondhatni :D
> Nem lehet egyszerű ember ez a Gabu, megkockáztatom, az átlagnál
> intelligensebb, csak rossz helyen és rosszul vezeti le a frusztrációit.

Na én testközelből kapom. Ott dolgozik nálunk.

Tomka Gergely

unread,
Oct 21, 2006, 6:43:40 PM10/21/06
to

On Sat, 21 Oct 2006, SZALAI Karoly wrote:

> On Sat, Oct 21, 2006 at 07:09:56PM +0200, Halász Attila wrote:
> > Egyébként valószínűleg újságírónak készülhetsz, esetleg utcai politikusnak,
> > mert a cikk alapján a szövegkörnyezetből kiemelés és féligazságok
>
> ahhoz legalabb erettsegi kell :)

van már neki afaik :)

--
Tomka Gergely, ger...@tomka.hu
A vihar csodálatos lehetőség a fenyőnek
megmutatni erejét és kitartását

Tomka Gergely

unread,
Oct 21, 2006, 6:43:58 PM10/21/06
to

On Sat, 21 Oct 2006, Csányi András wrote:

> 2006/10/21, Halász Attila <halasz...@gmail.com>:
> > 2006. október 21. 16.46 dátummal Fejos Tamas ezt írta:
> > > http://www.gabucino.be/
>
> Öcsém vazzeeee... engem is emleget.
> De azért erősen kikérem magamnak a rendőri címet. Határőr voltam :)
> Tovább tanultam ;)

Mit pattogtok? Velem kezdte!

--
Tomka Gergely, ger...@tomka.hu
A vihar csodálatos lehetőség a fenyőnek
megmutatni erejét és kitartását

Gabor HALASZ

unread,
Oct 21, 2006, 4:49:53 PM10/21/06
to
Tomka Gergely wrote:
> On Sat, 21 Oct 2006, Csányi András wrote:
>
>
>> 2006/10/21, Halász Attila <halasz...@gmail.com>:
>>
>>> 2006. október 21. 16.46 dátummal Fejos Tamas ezt írta:
>>>
>>>> http://www.gabucino.be/
>>>>
>> Öcsém vazzeeee... engem is emleget.
>> De azért erősen kikérem magamnak a rendőri címet. Határőr voltam :)
>> Tovább tanultam ;)
>>
>
> Mit pattogtok? Velem kezdte!
>
Meg ez az igen ketes dicsoseg sem a tied, kiccsako :-P

Tomka Gergely

unread,
Oct 21, 2006, 7:11:23 PM10/21/06
to

On Sat, 21 Oct 2006, Gabor HALASZ wrote:

> Tomka Gergely wrote:
> > On Sat, 21 Oct 2006, Csányi András wrote:
> >
> >
> > > 2006/10/21, Halász Attila <halasz...@gmail.com>:
> > >
> > > > 2006. október 21. 16.46 dátummal Fejos Tamas ezt írta:
> > > >
> > > > > http://www.gabucino.be/
> > > > >
> > > Öcsém vazzeeee... engem is emleget.
> > > De azért erősen kikérem magamnak a rendőri címet. Határőr voltam :)
> > > Tovább tanultam ;)
> > >
> >
> > Mit pattogtok? Velem kezdte!
> >
> Meg ez az igen ketes dicsoseg sem a tied, kiccsako :-P

"Elso szemelveny termeszetesen ki mas is lehetne mint Tomka Gergely,"

Te csak lébjegyzet vagy, a tökéletlen blogmotorja miatt felül :)

--
Tomka Gergely, ger...@tomka.hu
A vihar csodálatos lehetőség a fenyőnek
megmutatni erejét és kitartását

Csányi András

unread,
Oct 21, 2006, 7:21:12 PM10/21/06
to
2006/10/22, Tomka Gergely <ger...@tomka.hu>:

> On Sat, 21 Oct 2006, Csányi András wrote:
>
> > 2006/10/21, Halász Attila <halasz...@gmail.com>:
> > > 2006. október 21. 16.46 dátummal Fejos Tamas ezt írta:
> > > > http://www.gabucino.be/
> >
> > Öcsém vazzeeee... engem is emleget.
> > De azért erősen kikérem magamnak a rendőri címet. Határőr voltam :)
> > Tovább tanultam ;)
>
> Mit pattogtok? Velem kezdte!

Tudod, ez a büntetésed a beküldött levelek számának versenyében
betöltött kiemelkedő elsőségedért :)

Gabor HALASZ

unread,
Oct 21, 2006, 5:23:38 PM10/21/06
to

Tomka Gergely wrote:
>>>
>>> Mit pattogtok? Velem kezdte!
>>>
>>>
>> Meg ez az igen ketes dicsoseg sem a tied, kiccsako :-P
>>
>
> "Elso szemelveny termeszetesen ki mas is lehetne mint Tomka Gergely,"
>
Tehetek en arrol, hogy szamolni sem tud :)

Tomka Gergely

unread,
Oct 21, 2006, 8:10:23 PM10/21/06
to

On Sun, 22 Oct 2006, Csányi András wrote:

> 2006/10/22, Tomka Gergely <ger...@tomka.hu>:
> > On Sat, 21 Oct 2006, Csányi András wrote:
> >
> > > 2006/10/21, Halász Attila <halasz...@gmail.com>:
> > > > 2006. október 21. 16.46 dátummal Fejos Tamas ezt írta:
> > > > > http://www.gabucino.be/
> > >
> > > Öcsém vazzeeee... engem is emleget.
> > > De azért erősen kikérem magamnak a rendőri címet. Határőr voltam :)
> > > Tovább tanultam ;)
> >
> > Mit pattogtok? Velem kezdte!
>
> Tudod, ez a büntetésed a beküldött levelek számának versenyében
> betöltött kiemelkedő elsőségedért :)

1 1420 10.51 10.51 halasz.g(qqc)freemail.hu
2 1097 8.12 18.63 gergely(qqc)tomka.hu

Nemtom miről beszélsz

Also-Antal Csaba

unread,
Oct 22, 2006, 12:28:28 AM10/22/06
to

Fejos Tamas wrote:

> http://www.gabucino.be/
>

az a hibat kovette el, hogy nem ismerete fel, ki az akit komolyan kell
venni es kit nem.

udv
Csaba

Also-Antal Csaba

unread,
Oct 22, 2006, 2:15:01 AM10/22/06
to

Also-Antal Csaba wrote:
> Fejos Tamas wrote:
>
>> http://www.gabucino.be/
>>
>
> az a hibat kovette el, hogy nem ismerete fel, ki az akit komolyan kell
> venni es kit nem.

/*
Szabo "donci" Denes a kovetkezo elmes megjegyzessel jarult hozza a temahoz:

"Mindenesetre, a tegnapi balhé szerzett az mszp-nek néhány, jónéhány

szavazatot."
*/

ebbol is latszik mennyire fingotk sincs a monitoron kivuli vilagrol.

Halász Attila

unread,
Oct 22, 2006, 2:31:56 AM10/22/06
to

2006. október 21. 22.13 dátummal Csányi András ezt írta:
> 2006/10/21, BERES Laszlo <sil...@silver.rulez.org>:
> > Gabor HALASZ írta:
> > > Irigykedsz, hogy kimaradtal? :)
> >
> > Mondhatni :D
> > Nem lehet egyszerű ember ez a Gabu, megkockáztatom, az átlagnál
> > intelligensebb, csak rossz helyen és rosszul vezeti le a
> > frusztrációit.
>
> Na én testközelből kapom. Ott dolgozik nálunk.

Élőben is ilyen frusztrált és verbálagresszív?

--
Nuanda
"A tudás olyan torlasz,amely akadályozza a megismerést."

Halász Attila

unread,
Oct 22, 2006, 2:34:50 AM10/22/06
to
2006. október 21. 19.47 dátummal Gabor HALASZ ezt írta:
> BERES Laszlo wrote:
> > Fejos Tamas írta:
> >> http://www.gabucino.be/
> >
> > Hát ez valami csodálatos :) Majd megemlítjük valami szociológiai
> > tanulmányban :)
>
> Irigykedsz, hogy kimaradtal? :)

Hát persze, aki Gabu "halállistáján" rajta van az csak jó ember lehet, és
fél hogy lemarad :)

--
Nuanda
"A tudás olyan torlasz,amely akadályozza a megismerést."

Halász Attila

unread,
Oct 22, 2006, 2:38:22 AM10/22/06
to
2006. október 22. 01.11 dátummal Tomka Gergely ezt írta:
> On Sat, 21 Oct 2006, Gabor HALASZ wrote:
> > Tomka Gergely wrote:
> > > On Sat, 21 Oct 2006, Csányi András wrote:
> > > > 2006/10/21, Halász Attila <halasz...@gmail.com>:
> > > > > 2006. október 21. 16.46 dátummal Fejos Tamas ezt írta:
> > > > > > http://www.gabucino.be/
> > > >
> > > > Öcsém vazzeeee... engem is emleget.
> > > > De azért erősen kikérem magamnak a rendőri címet. Határőr voltam
> > > > :) Tovább tanultam ;)
> > >
> > > Mit pattogtok? Velem kezdte!
> >
> > Meg ez az igen ketes dicsoseg sem a tied, kiccsako :-P
>
> "Elso szemelveny termeszetesen ki mas is lehetne mint Tomka Gergely,"

Mi csak elbújunk a széles hátad mögött. :)

--
Nuanda
"A tudás olyan torlasz,amely akadályozza a megismerést."

Szabó Dénes

unread,
Oct 22, 2006, 4:12:11 AM10/22/06
to

Szia!

2006. October 22. 08.15 dátummal Also-Antal Csaba ezt írta:
> /*
> Szabo "donci" Denes a kovetkezo elmes megjegyzessel jarult hozza a
> temahoz:
>
> "Mindenesetre, a tegnapi balhé szerzett az mszp-nek néhány, jónéhány
> 

szavazatot."
> */
>
> ebbol is latszik mennyire fingotk sincs a monitoron kivuli vilagrol.

Minden agyhalott ókonzervatív turbómagyar rám hivatkozik? Jó ez
nekem? :P

Honann tudod, hogy hogy nem nyerte volna meg 90%-al a fidesz a
választásokat balhé nélkül? Monitort nem ér használnod a kérdés
megválaszolásához! :P

--
Üdv!
Szabó Dénes

:: InterNode Bt. :: http://internode.hu :: Mobil: 20/9739423 ::
ICQ:13486370 || Google talk: d.tay...@gmail.com || Skype: d.taylor
PGP PUBLIC KEY: http://donci.internode.hu/szabodenes.asc

Csányi András

unread,
Oct 22, 2006, 5:34:12 AM10/22/06
to
2006/10/22, Halász Attila <halasz...@gmail.com>:

> 2006. október 21. 22.13 dátummal Csányi András ezt írta:
> > 2006/10/21, BERES Laszlo <sil...@silver.rulez.org>:
> > > Gabor HALASZ írta:
> > > > Irigykedsz, hogy kimaradtal? :)
> > >
> > > Mondhatni :D
> > > Nem lehet egyszerű ember ez a Gabu, megkockáztatom, az átlagnál
> > > intelligensebb, csak rossz helyen és rosszul vezeti le a
> > > frusztrációit.
> >
> > Na én testközelből kapom. Ott dolgozik nálunk.
>
> Élőben is ilyen frusztrált és verbálagresszív?

Nem tapasztaltam még ilyet.
De mindig megkérdezi, hogy kinek mi a nick -je, hogy tudja ki az akit
már leugatott. :)
Élőben normálisnak tűnik :)
(mondjuk rosszat nem is szabad mondani rőle, mert egyszercsak bemegyek
és mindenhol freebsd lesz! :) )

SZOKOVACS Robert

unread,
Oct 23, 2006, 2:33:13 PM10/23/06
to

On Saturday 21 October 2006 16:46, Fejos Tamas wrote:
> http://www.gabucino.be/

OMG, hiresek vagyunk!

Szo

Papai Balazs

unread,
Oct 24, 2006, 1:39:32 AM10/24/06
to
Csányi András írta:

>> > http://www.gabucino.be/
>
> Öcsém vazzeeee... engem is emleget.
> De azért erősen kikérem magamnak a rendőri címet. Határőr voltam :)
> Tovább tanultam ;)
>

Pedig élőben normálisnak tűnt..
Kár érte.

--
Balage - Mindenféle kapacitásom határtalan, kivéve a boldogság-kapacitást.
- A boldogság-kapacitásom - fejtegette tovább - beleférne egy gyufásdobozba,
még a gyufákat sem kéne kivenni. (C) Marvin

Csányi András

unread,
Oct 24, 2006, 2:13:24 AM10/24/06
to
2006/10/24, Papai Balazs <papai_...@phoenix.hu>:

> Csányi András írta:
>
> >> > http://www.gabucino.be/
> >
> > Öcsém vazzeeee... engem is emleget.
> > De azért erősen kikérem magamnak a rendőri címet. Határőr voltam :)
> > Tovább tanultam ;)
> >
> Pedig élőben normálisnak tűnt..
> Kár érte.

élőben tényleg normális gyerek és jó szakember is.

0 new messages