http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7fg26jlqJGo#!
Első comment:
"Remélem megvalósul az 01:10-nél látható virtuális sorbanállás is! Kár
lenne elvenni az emberektől a teljesen valóságos hivatali élményt."
Egyébként egy haverom küldte a linket, aki kapott az önkormányzattól egy
e-mailt hogy mindez működik tesztüzemben, és próbálja ki.
--
Chal
--
linux-flame lista - linux...@mlf.linux.rulez.org
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux-flame
Huhh, de regen is volt mikor mindenki a second lifera eskudott mint a
jovo nagy dobasara... Vagy ot evvel elkestek nalatok, vagy ot evvel tul
hamar erkeztek, de most epp nem divat :)
--
Udv, Sandor