egy nem hixes listán olvastam
> Ma úgy elnézegettem a diófánkon a szép, tömör, egészséges, de még
> zsenge és zöld szemeket.
> Pár éve egy kolleganőm mesélte, hogy ő gyerekkorában milyennagyon
> finom "zöld dió befőttet" evett, amit a nagymamája házilagkészített el,
nekem volt egy érdekes tapasztalatom ezzel kapcsolatban,
mi lehetett az oka?
ilyen módon készített szeszes diólikőr formábanorrvérzéstokozott.
nem találtam ennek a hatóanyagáról semmi infot esetleg angol nyelven
hogyan keressem?
--
Üdvözlettel:
Tamás