Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

kotelezo olvasmany

1 view
Skip to first unread message

batiq_uh...@szuro.hix.hu

unread,
Jun 22, 2006, 3:06:55 AM6/22/06
to

|Bocs hogy belekotyogok, de szerintem egy általános iskolás (mivel az
eredeti kérdező általános iskolás gyermekeinek keresett kötelező
olvasmányt) ne monitorról olvasson kötelező olvasmányt, hanemvegye
kezébe a könyvet, és azt olvassa.

Én nem osztom a véleményedet. Szerintem onnan olvassa, ahonnan
szeretné (feltéve, hogy nem kőkorszaki a monitor).

Üdv. TI

0 new messages