|Bocs hogy belekotyogok, de szerintem egy általános iskolás (mivel az
eredeti kérdező általános iskolás gyermekeinek keresett kötelező
olvasmányt) ne monitorról olvasson kötelező olvasmányt, hanemvegye
kezébe a könyvet, és azt olvassa.
Én nem osztom a véleményedet. Szerintem onnan olvassa, ahonnan
szeretné (feltéve, hogy nem kőkorszaki a monitor).
Üdv. TI