Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

re: zuhany

6 views
Skip to first unread message

almodook_u...@szuro.hix.hu

unread,
Jun 23, 2006, 4:06:56 AM6/23/06
to

szia solya.

valszeg a zuhanyhoz vezeto csoben szukulet, vizkolerakodas
van, illetve a zuhanyfej el van vizkovesedve.
ezek a vacak atfolyos bojlerek terfogataramra nyitnak. ha
tul kicsi az aramlas, akkor nem nyit.

probald meg eloszor a zuhanyfejet lecsavarni es ugy
megnyitni a csapot. ha elindul igy, akkor csak a zuhanyfejet
kell vizkoteleniteni.

egyebkent meg vegyel tarolos bojlert.

Üdv
melos

0 new messages