valszeg a zuhanyhoz vezeto csoben szukulet, vizkolerakodas
van, illetve a zuhanyfej el van vizkovesedve.
ezek a vacak atfolyos bojlerek terfogataramra nyitnak. ha
tul kicsi az aramlas, akkor nem nyit.
probald meg eloszor a zuhanyfejet lecsavarni es ugy
megnyitni a csapot. ha elindul igy, akkor csak a zuhanyfejet
kell vizkoteleniteni.
egyebkent meg vegyel tarolos bojlert.
Üdv
melos