>
> Bocs hogy belekotyogok, de szerintem egy általános iskolás (mivel az
> eredeti kérdezõ általános iskolás gyermekeinekkeresett kötelezõ
> olvasmányt) ne monitorról olvasson kötelezõ olvasmányt, hanemvegye
> kezébe a könyvet, és azt olvass
ott fenn van pdf-ben is, ami konnyen nyomtathato dolog. ismeretsegi
koromben levo (szerencsere elegge ritka, hogy nincs meg konyvben
valakinek) az a megoldast csinaljuk, hogy ha valamit igy leszedunk, azt
kinyomtatjuk es bekotom nekik, nem kunszt a dolog es egyedi is.
szivesebben olvassak igy talan.. raadasul ha eleg szelles margot
hagyunk, akkor jegyzetelni is tudnak, amit ertekelni is szoktak a
tanarak... Meg az is igaz, hogy ha valakinek a tanulmanyahoz egy szerzo
par verse kell, annak felesleges megvenni az XY osszest.
szoval a digitalis konyv nem azt jelenti, hogy a monitoron kotelezo olvasni.
Laci