Budapesten a III-ker kornyeken, ill. belbudan, keresunk
olyan nemet tanart aki a nyaron intenzivebben tudna foglalkozni
(napi 1-2 ora) egy a deutsche schule-ba jaro (magyar anyanyelvu)
gyerekkel (most megy 6.-ba). Ha akadna erdeklodo akkor egy
tel. szamot kernek a
gkiral...@hotmail.com cimre.
Koszonettel, kgy