"Egy dolog bant engemet".
Eloszor is nagyon tetszett Madi Imre cikke.Teljesen igaza van,
tobb szempontbol is.Ecce szajkozas:
Valaki(k) folyton azon lovagolnak,hogy ez Randi,Netikett,stb.
Roviden: masok "foldbe dongolesenek",leszidasanak szerintetek
MENNYI KOZE VAN a Randihoz? Ez az egyik kerdesem.
A masik: ha mar TOLERANCIAROL es ERKOLCSOSSEGROL van szo,hogy
jonnek ahhoz egyesek,hogy masokat,akik -talan,szerintuk!- nem resze-
sultek oly magas foku iskolaztatasban,elkuldjenek a 3,14...-ba,holott
hirdeteseiknek tobb kozuk van a Randihoz,mint biraloik cikkeinek?
Kik vagytok,vegtelelul bolcs felistenek,istenek?
Alapveto emberi jogainkhoz tartozik a szabadsag,mig az masok erdekeit
nem serti.Es nem hinnem,hogy a parkereses barkinek is sertene az erdekeit.
Arrol nem is beszelve,hogy egyaltalan mi koze hozza,ha a "sertettet" nem
erinti a dolog?
Es nagyon kerek mindenkit,hogy ne sajatitsa ki a Randit!Teljesen igaz,hogy
bizonyos igenyesseggel es szellemesseggel lehet csak komolyan csinalni,de
ha csak komolysagbol allna az eletunk,mive lennenk?
A JO ES A SZEP IS ELVESZTI ERTELMET A ROSSZ NELKUL!
Most elegge altalanositottam,de "kinek nem inge,ne vegye magara".
Adios,
Sam
"Az legy aki vagy,
Igy erezd jol magad!"