Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Re: Tarsat keresek.

8 views
Skip to first unread message

www.edit25s...@szuro.hix.hu

unread,
Dec 29, 2005, 11:58:51 AM12/29/05
to

Szia Gabor!!
Kivanok kellemes unnepeket !
Hajadon , voros -barna haju , magas vekony vagyok.34eves
Szilveszteri partit kersek es az uzenetedet talaltam meg .Most eppen New Yor -b
an tartozkodom ..de mert ne irjak neked .Edit

(webes bekuldes, a bekuldo gepe: cache-mtc-ac01.proxy.aol.com)


0 new messages