Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Re: *** HIX RANDI *** #3297

0 views
Skip to first unread message

timi91_uh...@szuro.hix.hu

unread,
Oct 9, 2005, 10:55:10 PM10/9/05
to

szia én 15 éves vagyok nánási és nagyon jól tudok angolul 62 éves
vagy és honnan írsz gyerekeid vannak


roland.szabo_mo...@szuro.hix.hu

unread,
Oct 12, 2005, 10:55:12 PM10/12/05
to

Szia.Nekem akartál írni vagy véletlenül írtál mert én 20 éves
vagyok.Rlandnak hívnak és szerencsére még nincsenek gyerekeim.Hol van
Nánás?Én csak németül tudok.Szya


0 new messages