Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Re: Re: levelezes

3 views
Skip to first unread message

pldr_uh....@szuro.hix.hu

unread,
Dec 3, 2005, 11:55:12 PM12/3/05
to

Szia Frank,
Regota szeretnek levelezni valakivel az USA-bol. Kizarolag barati levelezes erd
ekel.
Angolul is tudok valamelyest, de nekem megis egyszerubb egyelore magyarul irni.
En 45 eves, csalados vagyok a tobbit majd kesobb.
Udv.
Gabor
pl...@kapos-net.hu

(webes bekuldes, a bekuldo gepe: comp1.kapos-net.hu)


0 new messages