Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Re: *** HIX RANDI *** #3316

2 views
Skip to first unread message

sasa40_uh...@szuro.hix.hu

unread,
Mar 21, 2006, 2:56:33 AM3/21/06
to

Helloka !
Erdelybol vagyok .Pontosaban Csikszeredatol 25 km-re lakom.
25 evet toltotem el az eletembol,szeretem a termeszettet es nem
tudok helyesen irni magyarul objektiv okokbol.dolgozom a
kozigazgatas teruleten ,nem jartam meg Magyarorszagon,

cup!!

JOCO


0 new messages