Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Tarsat keresek !!!

2 views
Skip to first unread message

gabor.toth38...@szuro.hix.hu

unread,
Oct 20, 2005, 1:56:42 AM10/20/05
to

Kedves Randitagok.

Megprobalom megtalalni a fiatal koromban elszalasztott most korombeli
paromat!

Engem Gabornak hivnak. 38 eves, 180cm magas, 86 kg, aranyos
testalkatu, notlen, meg gyermektelen, 5 szakmaval rendelkezo,
budapesti, intelligens, jo megjelenesu, megbizhato, nem dohanyzo
ferfi vagyok. Szabadidomben szeretek kirandulni, zenet hallgatni,
olvasni, moziba - szinhazba jarni...stb...stb.
Kimondottan komoly kapcsolat, csaladalapitas celjabol keresem
tarsamat/paromat egy komoly holgy szemelyeben. Akit keresek
legyen 29 - 41 ev kozotti, budapesti, hajadon, meg gyermektelen,
oszinte es megbizhato, nem molett de nem is karcsu azaz aranyos
testalkatu holgy. Szepseg nem akadaly a szimpatia fontos !

Reszletes bemutatkozo levelet varok az alabbi levelezesi cimre :

E - Mail cimem : gabor....@freemail.hu

Udvozlettel : Gabor.


0 new messages