Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

csaladi buli

1 view
Skip to first unread message

pldr_uh....@szuro.hix.hu

unread,
Dec 4, 2005, 2:55:12 AM12/4/05
to

Lehet, hogy kulonos az otlet, de probaljuk meg:

38-47 ev kozotti csaladot keresunk kozos szilveszterezesre gyermekekkel. Egy
ol cso zenes helyre bifizetnenk. Eldugott kis faluban, szep kornyeken tudnank
olcs o szallast szerezni nektek, mi pedig a kozelben lakunk. Szereny
diplomasok vagy unk harom 11,12,17 eves, kamaszodo lanygyerekkel. Ha a
szilveszter mar nem jon ossze, az otlet kesőbb is aktualis. Udv. Gabor

(webes bekuldes, a bekuldo gepe: comp1.kapos-net.hu)

@@@@@@
ekezetlenitve
@@@@@@

0 new messages