Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Mergelodes, hutoventilator

0 views
Skip to first unread message

apodma...@gbt.hu

unread,
Apr 26, 2000, 3:00:00 AM4/26/00
to

Sziasztok!!

VTI irta:
>Nekem mostanaban a hulye tetves kozepso savban bandukoloktol all fel a szor a
h
>atamon! Egy batyu sz@rert nem tudnak a kulsoben menni, igy vagy jobbrol kerulg
e
>ted oket (ilyenkor gyilkosan atpillantanak), vagy beallsz a "gyorshajtok savja
"ba.
Igen. Meg tudom erteni... (#&@<>?`.?~~~;>@@&#)
Tipikus hely a Budaorsi kuttol befele Bp-re, a kozos autopalya-szakaszon...
Megy a pancser 90-nel - 100-as tablanal... - a kozepsoben... En menne'k 100-11
0-zel...
Tehat vagy jobbro elozok, azon aggodva, vajon nem epp akkor jut eszebe megis
kimenni a szelsobe, esetleg ugyanugy nem hasznalva a jobboldali tukrot, mint
korabban a belso tukrot...
Vagy gyorsulhatok 140-re, a belso savba a "titanok" koze, akik Bp-tol ketto per
cre
is 140-nel tepnek (100-as tablanal...), nehogy lemaradjanak valamirol... :-))
Itt ilyenkor miert nincs rendor...???

Mas: Elmeny hetvegen...
Hidbontas miatt egy savra szukult a hetvegen az M7-es, mindket iranyban
kb. 21-24-es km-ko kozott...
Szombat delelott a balatoni iranyban az erdi emelkedo aljanal volt az araszo
lo
kocsisor vege, azaz kb. 5 km-es volt a sor... OK, irany az M0-as, majd a regi
70-es
ut, at Diosdon es Erden, normal tempoban... Am Martonvasaron az egyetlenegy
piros lampa (a nagy keresztezodesnel) meg veletlenul sem villog sargan...
Kovetkezmeny: 25 perces araszolo dugo...
Egyebkent meg edzett szememnek is meglepoen sok Alfa, Merdzso es egyeb
vagany-markaju auto elozte a szembejovo savon a sort, majd ugrott be az egyik
keletkezett lyukba, vagy 150 meterrel elorebb... Biztosan veletlen volt,
hogy tobbseguket kopaszra nyirt feju, fekete napszemuveges, vastag nyaklancos,
izmos fiatalember vezette... (Ugye csak veletlen volt..?)
Folytatas: Vasarnap este visszafele, 35 perces araszolas Pest fele is. A ra
dio
mar csak akkor tajekoztat a dugorol, mikor mar Pesten jartam... Gratulalok :-)
))
Igaz, akkor mar azt is mondja, hogy a 70-esen is dugo van, jobb ha nem indul el
senki,
ha megis, akkor keruljon mar Szekesfehervarnal az M3-asra... Nem rohej ?
Tiszta Waterloo!!!! Kerdezem en: A hidbontast miert nem lehet a vikendhaz-sz
ezon
beindulasa elott csinalni??? Ez nem utepites, annyira nem szamithat a hideg i
do!!!

>>hutoventillator homerogombaja...minek van ez a gyujtastol fuggetlenul kotve?
>Ez igy valahogy egy kicsit santit. Ugyanis mikor a hutoben levo vizet husiti
>a ventillator a termosztatod nyitva van es megallas utan meg egy picit
>kering a folyadek a hutorndszerben a nyitott termosztaton keresztul ezalltal
>hutest egy minimalisat kap a blokk is.
... es erre szukseg is van, mert a forro blokk a mar nem keringtetett vizet meg
sokaig
melegiti... Ezert nemely injektoros autokban, mivel extrem esetben a hosokktol
meg
a befecskendezo vezetekeiben levo benzin is buborekosodhat, kulon hogomba
kapcsolja a ventillatort, ha a blokk kornyeki homerseklet eler egy bizonyos szi
ntet...
(Pl. Audi, mar 15 evvel ezelotti tipusok is...)

Udvozlettel

A.


0 new messages