--
--
Azért kapod ezt az üzenetet, mert fel vagy iratkozva a hackerspace listára.
Irányelvek, beállítások: http://groups.google.com/group/hspbp?hl=hu
Küldési cím: hs...@googlegroups.com
Mi ez? http://yompb.wordpress.com/2009/01/19/hackerspace-t-magunknak
http://www.hsbp.org/
---
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli hackerspace csoportra.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy levelet a következő címre: hspbp+un...@googlegroups.com.
További lehetőségekért látogasson el a(z) https://groups.google.com/groups/opt_out címre.