--
Azért kapod ezt az üzenetet, mert fel vagy iratkozva a hackerspace listára.
Irányelvek, beállítások: http://groups.google.com/group/hspbp?hl=hu
Küldési cím: hs...@googlegroups.com
Mi ez? http://yompb.wordpress.com/2009/01/19/hackerspace-t-magunknak
http://www.hsbp.org/