Kao sto sam i napisao malo prije, meni u dvije godine na Savi nikad nije
bila kontrola.
Obicno netko prijavi ilegalce pa ih na taj nacin uhvate.
> Obicno netko prijavi ilegalce pa ih na taj nacin uhvate.
Sto sve covik nece ucinit za dodatne bodove... :(
Ja bi takve ljude tukao.
--
Eddie's World @ http://fly.srk.fer.hr/~emodric
Hrvatski Opera Fan Site @ http://opera.dropbike.com
When freedom is outlawed only outlaws will have freedom.
Do ove godine, (2x Shara, jednom Sava) nisam doľivio niti jednu, ali ove
godine čak tri puta su me budili kada je san najljepąi, i to pretpostavljam,
uglavnom zbog neizvrąavanja obveze plaćanja doma od strane moga cimera :(
--
Dobar grah daleko se čuje!
Andro Bačan
ROT13 [ naqeb...@sre.ue ]
Zaboravio sam napomenuti da sam ove godine na Shari.
da li bi tukao i onog koji bi ti zauzeo mjesto u domu da si zadnji ispod crte ...
genijalac ... zbog takvih i jesmo u govnima ...
pozdrav, C.
--
"Nema boljeg oralnog zadovoljstva ... od Werther's Originala :o)"
- standard disclaimers apply ... blah, blah ... -
> Eddie wrote:
>> Ja bi takve ljude tukao.
>
> da li bi tukao i onog koji bi ti zauzeo mjesto u domu da si zadnji ispod crte ...
> genijalac ... zbog takvih i jesmo u govnima ...
> pozdrav, C.
Bih, ali ne zelim spasti na razinu cinkarosa. Sjebi druge da bi tebi bilo
lakse... Lijep nacin razmisljanja...
> ...
> Bih, ali ne zelim spasti na razinu cinkarosa. Sjebi druge da bi tebi bilo
> lakse... Lijep nacin razmisljanja...
LOL. Tvoj je puno ljepsi :-D.
pozdrav
--
ja znam sve sto znas i ti
zar nije tako bolje...
Nisam ja nikoga prijavio, tek toliko da se zna. Ja nemam nista od toga.
Nisam ni rekao da jesi :P
ne dobivaju se nikakvi dodatni bodovi za prijavljivanje drugoga :) jeli itko
cita pravilnik?
>
> Ja bi takve ljude tukao.
samo daj , nasilje rjeąava svaki problem! s takvim razmisljanjem mozda se
maknemo s "balkana" LOOOL
> ne dobivaju se nikakvi dodatni bodovi za prijavljivanje drugoga :)
Ne sluzbeno.
>> Ja bi takve ljude tukao.
>
> samo daj , nasilje rješava svaki problem! s takvim razmisljanjem mozda se
> maknemo s "balkana" LOOOL
Ono je bilo figurativno :)
slazem se ... :-)
ni nesluzbeno, pa ti ljudi nemaju nikakovih beneficija. samo ka nekoga
izbace crta na listi se mice i to je to :)
> > samo daj , nasilje rjeąava svaki problem! s takvim razmisljanjem mozda
se
> > maknemo s "balkana" LOOOL
>
> Ono je bilo figurativno :)
sorry ako san te krivo skuzila.
> "Eddie" <edim...@makni.inet.hr> wrote in message
> news:bzksi7nx...@eddie.my-fqdn.de...
>> Quoting Natali <natalija...@gmail.com> in
>> <news:e4hdmk$ja9$1...@news2.carnet.hr>:
>>
>>> ne dobivaju se nikakvi dodatni bodovi za prijavljivanje drugoga :)
>>
>> Ne sluzbeno.
>
> ni nesluzbeno, pa ti ljudi nemaju nikakovih beneficija. samo ka nekoga
> izbace crta na listi se mice i to je to :)
Tako pricaju...
> Tako pricaju...
>
ljudi svasta pricaju, pa to si bar moga nauciti, od toga nis koristi!
> ljudi svasta pricaju, pa to si bar moga nauciti, od toga nis koristi!
He he he :)