Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Maturalna zabava ili putovanje.

0 views
Skip to first unread message

Minus

unread,
Oct 31, 2001, 6:29:37 PM10/31/01
to
Iskustva, misljenja.
Da li da idemo na drugo putovanje ili da organiziramo zabavu pitranje je
zbog kojeg padaju glave u nasem razredu.


Elinka Barisic

unread,
Oct 31, 2001, 9:40:15 AM10/31/01
to

Zabavu. Na putovanje mozete bilo kad u zivotu, maturalnu se moze
organizirati samo sad. (mi smo imali slicne dileme, na kraju
je od 5 razreda 4 imalo maturalnu, 1 je isao u Prag)

Doduse, ovisi o tome od kud ste i kakva je tradicija organiziranja
maturalnih zabava. Kod nas se obicno organiziraju u Kristalnoj
u Opatiji, s roditeljima, profesorima i hrpom frendova, i to je
zbilja steta za propustiti.
Elinka

--
eli...@dir.hr
http://www.dir.hr/~elinka

.:Fis:.

unread,
Oct 31, 2001, 11:20:06 AM10/31/01
to

"Elinka Barisic" <elink...@dir.hr> wrote in message
news:slrn9u048b.ks...@rotkvica.dir.hr...

A vama ce vjerovatno bit (ako je uopce bude bilo...) u Biou baru (neznam
dal' se tako pise) u Lovranu.


Nikola Skoric

unread,
Oct 31, 2001, 4:03:30 PM10/31/01
to
Dana Wed, 31 Oct 2001 15:29:37 -0800,
Minus <lima...@yahoo.co.uk> kaze:

> Iskustva, misljenja.
> Da li da idemo na drugo putovanje ili da organiziramo zabavu pitranje je
> zbog kojeg padaju glave u nasem razredu.

Zabava definitivno! I to onak, ful klasicna. Sa odjelima i sve. Nemas
pojma koja je to zajebancija. Pjevat cerge u smokingu. Ludilo.

I nemojte da nekom padne napamet skidat odjelo. Ponesite cigare, one
kubanke. I, poslije maturalne se ide u grad na ranojutarnju kavicu/pelin,
dakle, nemojte se preubit u alkoholu. :-)

Ja znam da je nama bilo ludo/nezaboravno na maturalnoj. Ako je ekipa
dobra, bit ce vam totalno super.

--
Pozdrav/Regards, Nikola [Nick] Skoric.
-----------------
"... demonstracije, / poznata prica, i ovde je kriva menza.
Na ulicama mladost nacije, / e sad nam jedino fali jos Lech Valensa."
http://newusers.cjb.net/ - site o Usenetu na Hrvatskom!

Ivan Gasparovic

unread,
Oct 31, 2001, 5:10:37 PM10/31/01
to
elink...@dir.hr (Elinka Barisic) u članku
<slrn9u048b.ks...@rotkvica.dir.hr> kaže:

> Doduse, ovisi o tome od kud ste i kakva je tradicija organiziranja
> maturalnih zabava. Kod nas se obicno organiziraju u Kristalnoj

Točno! A tradicija nekih škola je drugi maturalni bez zabave! Primjer je
moja škola gdje je sveukupno četiri cure i sve ostalo dečki. Moje
mišljenje je da je za nas, primjerice, stvarno nepotrebno organizirati
maturalnu zabavu. Zato se naš razred jednoglasno odlučio za drugi
maturalni izlet.

--
Ivan Gašparović - Gašo
-----------------------------------
E-mail: ga...@email.hinet.hr
Web: http://www.net4u.hr/~igaparo/

Schtikkadent

unread,
Oct 31, 2001, 5:25:28 PM10/31/01
to

"Nikola Skoric" <nick...@net4u.hr> wrote

> Zabava definitivno! I to onak, ful klasicna. Sa odjelima i sve. Nemas
> pojma koja je to zajebancija. Pjevat cerge u smokingu. Ludilo.

Odvratno...:-)

> I nemojte da nekom padne napamet skidat odjelo. Ponesite cigare, one
> kubanke. I, poslije maturalne se ide u grad na ranojutarnju kavicu/pelin,
> dakle, nemojte se preubit u alkoholu. :-)

hehe, teąko se suzdrľavam :-))

> Ja znam da je nama bilo ludo/nezaboravno na maturalnoj. Ako je ekipa
> dobra, bit ce vam totalno super.

Ne ispadne li maturalna malo preskupa?mislim,prostor i kazeta i snimanje 100
DEM, barem 100 za ono sta cu potrositi na cugu za frendove i sebe, zatim za
odijelo koje vise nikada necu obuci.....Na kraju mi manje ispadne putovanje
6 dana u Prag.


Schtikkadent

unread,
Oct 31, 2001, 5:21:55 PM10/31/01
to

"Elinka Barisic" <elink...@dir.hr> wrote

> Doduse, ovisi o tome od kud ste i kakva je tradicija organiziranja
> maturalnih zabava. Kod nas se obicno organiziraju u Kristalnoj
> u Opatiji, s roditeljima, profesorima i hrpom frendova, i to je
> zbilja steta za propustiti.
> Elinka

a ti si iz opatijske?ili iz Opatije?


Elinka Barisic

unread,
Oct 31, 2001, 6:24:08 PM10/31/01
to

Niti jedno. Isla sam u GAM (Rijeka)

Elinka Barisic

unread,
Oct 31, 2001, 6:26:18 PM10/31/01
to
On Wed, 31 Oct 2001 23:10:37 +0100, Ivan Gasparovic <ga...@email.hinet.hr> wrote:

>Točno! A tradicija nekih ąkola je drugi maturalni bez zabave! Primjer je
>moja ąkola gdje je sveukupno četiri cure i sve ostalo dečki. Moje
>miąljenje je da je za nas, primjerice, stvarno nepotrebno organizirati
>maturalnu zabavu. Zato se naą razred jednoglasno odlučio za drugi
>maturalni izlet.

Hmmm... To sto imate samo 4 cure kod nas ne bi znacilo nista, jer
se na maturalnu dolazi s partnerom, tako da na kraju bude podjednako
muskih i zenskih :)

NTCryst

unread,
Oct 31, 2001, 7:18:32 PM10/31/01
to
"Elinka Barisic" <elink...@dir.hr> wrote:
> Hmmm... To sto imate samo 4 cure kod nas ne bi znacilo nista, jer
> se na maturalnu dolazi s partnerom, tako da na kraju bude
> podjednako muskih i zenskih :)

Kako gdje. Na moju maturalnu je doslo valjda sve skupa 10 takvih parova. Cak
i oni koju su i inace skupa dolazili su s frendovima/frendicama umjesto u
parovima.


--
-= N T C r y s t =-
"Diplomacy is a delicate weapon of a civilized warrior." -- A. the Hun


Minus

unread,
Nov 1, 2001, 5:49:03 AM11/1/01
to

Schtikkadent <stik...@hotmail.com> wrote in message
news:9rpu5q$orb$1...@garrison.globalnet.hr...

Ja sam isto za putovanje ali u nasem razredu,atmosfera,sloznost =0.Znaci bit
ce dobro ako se dogovorimo i za zabavu.Najnovija zbivanja pokazuju da cemo
imati zabavu sa 4c i to u Coloseumu sto meni i nije tako lose.


Nikola Skoric

unread,
Nov 1, 2001, 5:31:43 AM11/1/01
to
Dana Wed, 31 Oct 2001 23:25:28 +0100,
Schtikkadent <stik...@hotmail.com> kaze:

>
> "Nikola Skoric" <nick...@net4u.hr> wrote
> > Zabava definitivno! I to onak, ful klasicna. Sa odjelima i sve. Nemas
> > pojma koja je to zajebancija. Pjevat cerge u smokingu. Ludilo.
>
> Odvratno...:-)

Ih, to se zove covjek bez stila. :-)

> > I nemojte da nekom padne napamet skidat odjelo. Ponesite cigare, one
> > kubanke. I, poslije maturalne se ide u grad na ranojutarnju kavicu/pelin,
> > dakle, nemojte se preubit u alkoholu. :-)
>
> hehe, teąko se suzdrľavam :-))

Nauci. :-)

> > Ja znam da je nama bilo ludo/nezaboravno na maturalnoj. Ako je ekipa
> > dobra, bit ce vam totalno super.
>
> Ne ispadne li maturalna malo preskupa?mislim,prostor i kazeta i snimanje 100
> DEM, barem 100 za ono sta cu potrositi na cugu za frendove i sebe, zatim za
> odijelo koje vise nikada necu obuci.....Na kraju mi manje ispadne putovanje
> 6 dana u Prag.

Mi se nismo snimali, a cuge je bilo dosta. Ali, kod nas se 50% ljudi nije
ni pripilo, a svega 20% je bilo mrtvo pijano. Tak da, ak se mislite
izmasakrirat alkoholom, onda, da, bit ce vam premalo cuge. Ali, to mozete
napravit i u nekom parkichu, dodje vas jeftinije.

Nikola Skoric

unread,
Nov 1, 2001, 5:28:52 AM11/1/01
to
Dana 31 Oct 2001 23:26:18 GMT,
Elinka Barisic <elink...@dir.hr> kaze:

Kako gdje. Kod nas se na outsidere cak gledalo malo i sa negodovanjem.
Bio je cijeli turnus u jednom resotranu, tak da bas i nije bilo mjesta za
pratitelje i pratilje.

.:Fis:.

unread,
Nov 1, 2001, 7:01:56 AM11/1/01
to

"Nikola Skoric" <nick...@net4u.hr> wrote in message
news:9rrbqv.3...@nick.local...

> ... ak se mislite


> izmasakrirat alkoholom, onda, da, bit ce vam premalo cuge. Ali, to mozete
> napravit i u nekom parkichu, dodje vas jeftinije.

Vjeruj mi, zna on to dobro.... Jel tako?


Schtikkadent

unread,
Nov 1, 2001, 10:35:56 AM11/1/01
to

"Elinka Barisic" <elink...@dir.hr> wrote

> >
> >a ti si iz opatijske?ili iz Opatije?
>
> Niti jedno. Isla sam u GAM (Rijeka)

ah, ja se vec zapitao :-)


Schtikkadent

unread,
Nov 1, 2001, 10:43:44 AM11/1/01
to

"Nikola Skoric" <nick...@net4u.hr> wrote

> Mi se nismo snimali, a cuge je bilo dosta. Ali, kod nas se 50% ljudi nije
> ni pripilo, a svega 20% je bilo mrtvo pijano. Tak da, ak se mislite
> izmasakrirat alkoholom, onda, da, bit ce vam premalo cuge. Ali, to mozete
> napravit i u nekom parkichu, dodje vas jeftinije.

istina, ali pouzdano znam da ce kod nas samo 7-8 ljudi iz razreda piti,
barem 4 ce se nadrogirati, barem 5-6 nece ni doci, i onda ti ispadne
normalno svega 40% razreda.Jos su tamo i starci, guzva,joj kako mi se ne
da....Sto se mene tice feste su uvijek bolje uz alkohol, a s drogom festa
nije festa....Tako mi se barem cini.


Schtikkadent

unread,
Nov 1, 2001, 10:44:18 AM11/1/01
to

".:Fis:." <diabl...@hr-free.com> wrote

> > ... ak se mislite
> > izmasakrirat alkoholom, onda, da, bit ce vam premalo cuge. Ali, to
mozete
> > napravit i u nekom parkichu, dodje vas jeftinije.
>
> Vjeruj mi, zna on to dobro.... Jel tako?

:-))
Nisi me valjda vidio zadnji vikend?


Schtikkadent

unread,
Nov 1, 2001, 10:49:44 AM11/1/01
to

"Minus" <lima...@yahoo.co.uk> wrote

> Ja sam isto za putovanje ali u nasem razredu,atmosfera,sloznost =0.Znaci
bit
> ce dobro ako se dogovorimo i za zabavu.Najnovija zbivanja pokazuju da cemo
> imati zabavu sa 4c i to u Coloseumu sto meni i nije tako lose.

sto je jos skuplje i sto znaci da cu ja pitati ©kare ako mogu sa njezinim
razredom u Prag.Ako pusti nas par u Prag da idemo sa njima, onda slobodno
racunaj na stranje od zabave jer ce vas biti malo, a i dobro znas kako ces
se sa Sarom,Sandrom i slicnima zabaviti...Jucer mi je Lesinger ispricao
cijelu proceduru prije zabave, to ti je ona odvratna generalna proba, moras
doci 3 sata prije, uciniti sve po odvratnom planu koji ti oni sastave
(izlazenje s partnerom/icom, torta, muzika...pa si mozes misliti koliko ces
biti u stanju festati poslije te gnjavaze...Da ne spominjem slikanje i
snimanje.''Pa postavite se malo lijevo, ajde da vas vidim, pa uhvati
partnericu za ruku, nasmijesite se, a sada moze i jedna neozbiljna
slika,rasirite usta....'' bljjjjjjjaaaaaakkkk


.:Fis:.

unread,
Nov 1, 2001, 11:46:23 AM11/1/01
to

"Schtikkadent" <stik...@hotmail.com> wrote in message
news:9rrr1k$a92$1...@garrison.globalnet.hr...

>
> Nisi me valjda vidio zadnji vikend?
>

Nisam, al glasine se brzo sire u malom gradicu poput Opatije...


Minus

unread,
Nov 1, 2001, 10:32:37 PM11/1/01
to

Schtikkadent <stik...@hotmail.com> wrote in message
news:9rrrbq$a9j$1...@garrison.globalnet.hr...

>
> "Minus" <lima...@yahoo.co.uk> wrote
> > Ja sam isto za putovanje ali u nasem razredu,atmosfera,sloznost =0.Znaci
> bit
> > ce dobro ako se dogovorimo i za zabavu.Najnovija zbivanja pokazuju da
cemo
> > imati zabavu sa 4c i to u Coloseumu sto meni i nije tako lose.
>
> sto je jos skuplje i sto znaci da cu ja pitati Škare ako mogu sa njezinim

> razredom u Prag.Ako pusti nas par u Prag da idemo sa njima, onda slobodno
> racunaj na stranje od zabave jer ce vas biti malo, a i dobro znas kako ces
> se sa Sarom,Sandrom i slicnima zabaviti...Jucer mi je Lesinger ispricao
> cijelu proceduru prije zabave, to ti je ona odvratna generalna proba,
moras
> doci 3 sata prije, uciniti sve po odvratnom planu koji ti oni sastave
> (izlazenje s partnerom/icom, torta, muzika...pa si mozes misliti koliko
ces
> biti u stanju festati poslije te gnjavaze...Da ne spominjem slikanje i
> snimanje.''Pa postavite se malo lijevo, ajde da vas vidim, pa uhvati
> partnericu za ruku, nasmijesite se, a sada moze i jedna neozbiljna
> slika,rasirite usta....'' bljjjjjjjaaaaaakkkk

Da, da par nas mislim da znas kojih nema jako lijepi plan.Npr Sandra ce nam
dat pozivnice i mi cemo doci kao gosti a onda ce bit..


Ivan Gasparovic

unread,
Nov 1, 2001, 3:39:29 PM11/1/01
to
elink...@dir.hr (Elinka Barisic) u članku
<slrn9u132s.l3...@rotkvica.dir.hr> kaže:

> >To?no! A tradicija nekih ?kola je drugi maturalni bez zabave! Primjer je
> >moja ?kola gdje je sveukupno ?etiri cure i sve ostalo de?ki. Moje
> >mi?ljenje je da je za nas, primjerice, stvarno nepotrebno organizirati
> >maturalnu zabavu. Zato se na? razred jednoglasno odlu?io za drugi


> >maturalni izlet.
>
> Hmmm... To sto imate samo 4 cure kod nas ne bi znacilo nista, jer
> se na maturalnu dolazi s partnerom, tako da na kraju bude podjednako
> muskih i zenskih :)

Ma nije stvar u tome. Imam dojam da u gimnazijama ima više ženskih nego
muških, a ženske valjda vole te zabavice, sve fancy i with style. Da je
kod nas više ženskih, vjerojatno bi i mi 'izglasali' zabavu.

Ali, kako kod muških (barem u našoj školi) ništa nije zabavno u mat.
zabavi, rađe biramo izlet. Možda nešto i propuštamo, ali teško ;)

Schtikkadent

unread,
Nov 1, 2001, 4:27:47 PM11/1/01
to

".:Fis:." <diabl...@hr-free.com> wrote
> >
> > Nisi me valjda vidio zadnji vikend?
> >
>
> Nisam, al glasine se brzo sire u malom gradicu poput Opatije...

?!? i ono za Osamu i klavir?


Schtikkadent

unread,
Nov 1, 2001, 4:28:41 PM11/1/01
to

"Minus" <lima...@yahoo.co.uk> wrote

> Da, da par nas mislim da znas kojih nema jako lijepi plan.Npr Sandra ce
nam
> dat pozivnice i mi cemo doci kao gosti a onda ce bit..

hehe,to bi bilo cool...


Nikola Skoric

unread,
Nov 2, 2001, 4:45:35 AM11/2/01
to
Dana Thu, 1 Nov 2001 16:49:44 +0100,
Schtikkadent <stik...@hotmail.com> kaze:

> Jucer mi je Lesinger ispricao
> cijelu proceduru prije zabave, to ti je ona odvratna generalna proba, moras
> doci 3 sata prije, uciniti sve po odvratnom planu koji ti oni sastave
> (izlazenje s partnerom/icom, torta, muzika...pa si mozes misliti koliko ces
> biti u stanju festati poslije te gnjavaze...Da ne spominjem slikanje i
> snimanje.''Pa postavite se malo lijevo, ajde da vas vidim, pa uhvati
> partnericu za ruku, nasmijesite se, a sada moze i jedna neozbiljna
> slika,rasirite usta....'' bljjjjjjjaaaaaakkkk

Mi to nismo imali. :-) Mi smo samo banuli u resotran, bez kamera, neke
cure su nosile svoje fotice, bez partnerica i partnera, starce smo
otjerali nakon 10 minuta i bilo je legendarno.

Anyway, vec se ponavljam, kaj se mene tice, EOD. :-)

oblivion

unread,
Nov 5, 2001, 4:18:44 PM11/5/01
to
Tjekom svog serfovanja uocih da je Schtikkadent <stik...@hotmail.com>
izvalio...

| Ne ispadne li maturalna malo preskupa?mislim,prostor i kazeta i snimanje 100
| DEM, barem 100 za ono sta cu potrositi na cugu za frendove i sebe, zatim za
| odijelo koje vise nikada necu obuci.....Na kraju mi manje ispadne putovanje
| 6 dana u Prag.

Putovanje u Prag je zakon! Ja bi opet, al za stalno (-:

--
Pozdrav/Greetings, Ranko | oblivion | Pavic.
# Of all the things I lost, I miss my mind the most! #
mailto : ser...@gmx.net

Ksenija Barčan

unread,
Nov 6, 2001, 1:08:28 PM11/6/01
to

Schtikkadent <stik...@hotmail.com> wrote in message
news:9rrqht$a3h$1...@garrison.globalnet.hr...


Ja bi zaaabavuuuuu!


Ivan Gasparovic

unread,
Nov 6, 2001, 3:15:47 PM11/6/01
to
oblivion <ser...@gmx.net> u clanku
<MPG.16511ee2e...@news.hinet.hr> kaze:

> | Ne ispadne li maturalna malo preskupa?mislim,prostor i kazeta i snimanje 100
> | DEM, barem 100 za ono sta cu potrositi na cugu za frendove i sebe, zatim za
> | odijelo koje vise nikada necu obuci.....Na kraju mi manje ispadne putovanje
> | 6 dana u Prag.
>
> Putovanje u Prag je zakon! Ja bi opet, al za stalno (-:

Evo čovjeka s kojim se potpuno slažem! Ah taj Prag! :-)))))

oblivion

unread,
Nov 6, 2001, 4:19:42 PM11/6/01
to
Tjekom svog serfovanja uocih da je Ivan Gasparovic <ga...@email.hinet.hr>
izvalio...
> Evo čovjeka s kojim se potpuno slaľem! Ah taj Prag! :-)))))

U koje ste vi pivnice isli kada ste bili tamo (pretpostavljam da ste
isli, jer zbog toga se tamo i ide :-)?

NTCryst

unread,
Nov 6, 2001, 4:57:13 PM11/6/01
to
"Ksenija Barčan" <maba...@inet.hr> wrote:
> Ja bi zaaabavuuuuu!

Koje vrste? 8^)

Ivan Gasparovic

unread,
Nov 7, 2001, 4:16:39 PM11/7/01
to
oblivion <ser...@gmx.net> u clanku
<MPG.1652705e...@news.hinet.hr> kaze:

> U koje ste vi pivnice isli kada ste bili tamo (pretpostavljam da ste
> isli, jer zbog toga se tamo i ide :-)?

Rado bih ti odgovorio, ali.. Ne sjećam se ;))))

oblivion

unread,
Nov 8, 2001, 4:32:04 AM11/8/01
to
Tjekom svog serfovanja uocih da je Ivan Gasparovic <ga...@email.hinet.hr>
izvalio...
> > U koje ste vi pivnice isli kada ste bili tamo (pretpostavljam da ste
> > isli, jer zbog toga se tamo i ide :-)?
>
> Rado bih ti odgovorio, ali.. Ne sjećam se ;))))

Heh! Mi smo bili u dosta pivnica, al smo se udomacili u jednom Pub-u.
(Ljudima bilo bolje tamo nego u ceskoj pivnici, al jebat ga, bilo je i
tamo ceskog piva, a i dobrih konobarica!)

Ivan Gasparovic

unread,
Nov 8, 2001, 4:12:13 PM11/8/01
to
oblivion <ser...@gmx.net> u clanku
<MPG.165468d74...@news.hinet.hr> kaze:

> Heh! Mi smo bili u dosta pivnica, al smo se udomacili u jednom Pub-u.
> (Ljudima bilo bolje tamo nego u ceskoj pivnici, al jebat ga, bilo je i
> tamo ceskog piva, a i dobrih konobarica!)

Mi smo bili pronašli jednu stvarno cool pivnicu i stalno smo išli tamo
(kao što rekoh, ne sjećam se imena ;). Bili smo četiri puta. Prva tri
puta obavezno smo prolili barem pola litre, a zadnju večer i razbili
čašu. Treću i četvrtu večer, kad su nas konobari vidjeli da ulazimo,
kolutale su oči i pripremalo se na najgore ;)

Oblivion

unread,
Nov 8, 2001, 5:52:12 PM11/8/01
to
Tjekom svog serfovanja uocih da je Ivan Gasparovic <ga...@email.hinet.hr>
izvalio...
> Mi smo bili pronaąli jednu stvarno cool pivnicu i stalno smo iąli tamo
> (kao ąto rekoh, ne sjećam se imena ;). Bili smo četiri puta. Prva tri

> puta obavezno smo prolili barem pola litre, a zadnju večer i razbili
> čaąu. Treću i četvrtu večer, kad su nas konobari vidjeli da ulazimo,

> kolutale su oči i pripremalo se na najgore ;)

Mi smo bili dobri (koliko osobe mogu biti dobre u onakvom stanju :-) i
nismo nista razbijali. Ali, bila je jedna zanimljiva scena (mislim)
drugi dan u tom Pub-u. Konobarica je dosla, mi smo narucili piva i kada
ih je donijela prosula je 2 (od 5 mogucih piva) na mog frenda.
Uslijedile su naravno isprike, ali i nova runda. Novih 5 piva. Tako da
je nama ostalima bilo dobro jer smo dobili gratis pivo, a frend je bio
izbediran jer je bio mokar i bojao se da ce ga zajebavat da se (pijan)
upiso u hlace. Ah, taj Prag. :-)

--
Pozdrav/Greetings, Ranko | Oblivion | Pavic.

Ivan Gasparovic

unread,
Nov 9, 2001, 4:42:19 PM11/9/01
to
Oblivion <ser...@gmx.net> u clanku
<MPG.165529d99...@news.hinet.hr> kaze:

> Mi smo bili dobri (koliko osobe mogu biti dobre u onakvom stanju :-) i
> nismo nista razbijali. Ali, bila je jedna zanimljiva scena (mislim)
> drugi dan u tom Pub-u. Konobarica je dosla, mi smo narucili piva i kada
> ih je donijela prosula je 2 (od 5 mogucih piva) na mog frenda.
> Uslijedile su naravno isprike, ali i nova runda. Novih 5 piva. Tako da
> je nama ostalima bilo dobro jer smo dobili gratis pivo, a frend je bio
> izbediran jer je bio mokar i bojao se da ce ga zajebavat da se (pijan)
> upiso u hlace. Ah, taj Prag. :-)

Nama je zakon bilo i kada je konobarica došla i počela pričat hrvatski!
Jedan frend ju pita: "Pa šta vi znate hrvatski?", a ona: "A jebiga!"

Ah taj Prag! ;)

--
Ivan Gašparović - Gašo
---------------------------

mailto:ga...@email.hinet.hr http://www.net4u.hr/~igaparo/
"Čovjek trči ususret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao."

Oblivion

unread,
Nov 10, 2001, 4:24:34 AM11/10/01
to
Tjekom svog serfovanja uocih da je Ivan Gasparovic <ga...@email.hinet.hr>
izvalio...
> Nama je zakon bilo i kada je konobarica doąla i počela pričat hrvatski!
> Jedan frend ju pita: "Pa ąta vi znate hrvatski?", a ona: "A jebiga!"
>
> Ah taj Prag! ;)

Ma bilo je jos genijalnih scena na tom maturalcu ali posto smo poceli
daviti, EoD!

Schtikkadent

unread,
Nov 11, 2001, 4:37:13 PM11/11/01
to

"NTCryst" <ntc...@mail.inet.hr> wrote in message
news:9s9mce$4ms$1...@sunce.iskon.hr...

> "Ksenija Barčan" <maba...@inet.hr> wrote:
> > Ja bi zaaabavuuuuu!
>
> Koje vrste? 8^)

ne beci oci! .-))


0 new messages