the beauty is in the eye of the beer holder :)
ja imam replay - klasicne kockaste, tanke. (muske) ... 600kn.
vec dvije godine ... i jako sam zadovoljan s njima :)
nesto ovako:
http://progressiveoptical.co.uk/images2/replay_img175.jpg
ili
http://www.giarre.com/glasses/replay-model-r223.php
siri izbor:
http://www.giarre.com/glasses/replay-eyeglasses-unisex-line.php
imas mnogo marki na toj stranici - pa vidi ... :)
sretno
K.
>Koga preporucate kao najboljeg u odnosu omjera cijene i kvalitete?
A da se otvori nekakva opticarska grupa?
--
Alisa
odes u Optika minus 50, preko puta autobusnog. Grad je pun njihovih letaka
na kojem je popust za donosioca a i inace imaju skroz dobre cijene.
:) je je, izgleda u zadnje vrijeme da su popustile avio karte i pojacali
cvike :)
> odes u Optika minus 50, preko puta autobusnog. Grad je pun njihovih letaka
> na kojem je popust za donosioca a i inace imaju skroz dobre cijene.
U "minus 50" ima velik broj modela koji su na 50% snizenju. Nasla sam cak
jedne koje su mi se svidjale za 70 kn, iako sam ipak uzela neke druge. (za
suncane)
Sto se tice cijena stvarno je izbor velik. U principu, od nekih 200-1500kn.
Solidne i lijepe se nadju za 400-700kn, iako ni ove jeftine nisu lose, ako
se radi o nekom starom modelu koji je na snizenju, a toga ima u skoro svakoj
optici. Ja sam prosla od Britanca do Bukovacke, i nasla sam dosta toga
povoljnog.
--
pozdrav pero
"drToken" <majel?@post.t-----------com.hr> wrote in message
news:f40b3f$1j$1...@ss408.t-com.hr...
mogu li pitati po cemu se tocno procjenjuje "besprijekorna
kvaliteta"?