Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

okviri za naocale

0 views
Skip to first unread message

drToken

unread,
Jun 4, 2007, 2:22:37 AM6/4/07
to
Koga preporucate kao najboljeg u odnosu omjera cijene i kvalitete?


drToken

unread,
Jun 4, 2007, 2:27:40 AM6/4/07
to
Za dioptrijske naocale, i koja marka vam je najljepąa?


Urban Chaos

unread,
Jun 4, 2007, 2:55:01 AM6/4/07
to

"drToken" <majel?@post.t-----------com.hr> wrote in message

>koja marka vam je najljepąa?

the beauty is in the eye of the beer holder :)

ja imam replay - klasicne kockaste, tanke. (muske) ... 600kn.
vec dvije godine ... i jako sam zadovoljan s njima :)

nesto ovako:
http://progressiveoptical.co.uk/images2/replay_img175.jpg
ili
http://www.giarre.com/glasses/replay-model-r223.php

siri izbor:
http://www.giarre.com/glasses/replay-eyeglasses-unisex-line.php

imas mnogo marki na toj stranici - pa vidi ... :)
sretno

K.


Alisa

unread,
Jun 4, 2007, 3:14:23 AM6/4/07
to
On Mon, 4 Jun 2007 08:22:37 +0200, "drToken"
<majel?@post.t-----------com.hr> wrote:

>Koga preporucate kao najboljeg u odnosu omjera cijene i kvalitete?

A da se otvori nekakva opticarska grupa?

--
Alisa

Xman

unread,
Jun 4, 2007, 3:39:16 AM6/4/07
to

"drToken" <majel?@post.t-----------com.hr> wrote in message
news:f40b3f$1j$1...@ss408.t-com.hr...

> Koga preporucate kao najboljeg u odnosu omjera cijene i kvalitete?

odes u Optika minus 50, preko puta autobusnog. Grad je pun njihovih letaka
na kojem je popust za donosioca a i inace imaju skroz dobre cijene.


Xman

unread,
Jun 4, 2007, 3:38:20 AM6/4/07
to

"Alisa" <al...@post.t-com.hr> wrote in message
news:1ue763h6vuu7aeiqi...@4ax.com...

:) je je, izgleda u zadnje vrijeme da su popustile avio karte i pojacali
cvike :)


pero

unread,
Jun 4, 2007, 4:18:01 AM6/4/07
to

"Xman" <bero0812{makniovo}@gmail.com> je napisao u poruci interesnoj
grupi:f40fj3$bav$1...@ss408.t-com.hr...

> odes u Optika minus 50, preko puta autobusnog. Grad je pun njihovih letaka
> na kojem je popust za donosioca a i inace imaju skroz dobre cijene.

U "minus 50" ima velik broj modela koji su na 50% snizenju. Nasla sam cak
jedne koje su mi se svidjale za 70 kn, iako sam ipak uzela neke druge. (za
suncane)
Sto se tice cijena stvarno je izbor velik. U principu, od nekih 200-1500kn.
Solidne i lijepe se nadju za 400-700kn, iako ni ove jeftine nisu lose, ako
se radi o nekom starom modelu koji je na snizenju, a toga ima u skoro svakoj
optici. Ja sam prosla od Britanca do Bukovacke, i nasla sam dosta toga
povoljnog.
--
pozdrav pero


Branimir Pavlinec

unread,
Jun 4, 2007, 8:02:26 AM6/4/07
to
Ghetaldus u Gajevoj kod trga, preporucam, dugogodisnji sam korisnik, cjena
je ok, mozda mrvicu veca nego u malim radnjama, ali kvaliteta je
besprijekorna, zadovoljan sam dosta, evo bas sam i narucio nove
okvire+stakla, imaju veliki izbor, cak i za "zahtjevnije"....

"drToken" <majel?@post.t-----------com.hr> wrote in message
news:f40b3f$1j$1...@ss408.t-com.hr...

frikec

unread,
Jun 6, 2007, 8:47:02 PM6/6/07
to
Branimir Pavlinec wrote:
> Ghetaldus u Gajevoj kod trga, preporucam, dugogodisnji sam korisnik, cjena
> je ok, mozda mrvicu veca nego u malim radnjama, ali kvaliteta je
> besprijekorna, zadovoljan sam dosta, evo bas sam i narucio nove
> okvire+stakla, imaju veliki izbor, cak i za "zahtjevnije"....

mogu li pitati po cemu se tocno procjenjuje "besprijekorna
kvaliteta"?

0 new messages