> drug je zasluzio da ga se uvrsti, ako zbog niceg drugog onda zato sto da nije bilo njega
> neb bilo ni nas
Jel to onaj sto mu diglo radnju u zrak?
Zasto legenda?
nije, to je abjuz majstor
>>> drug je zasluzio da ga se uvrsti, ako zbog niceg drugog onda zato sto da nije bilo
>>> njega neb bilo ni nas
>> Jel to onaj sto mu diglo radnju u zrak?
>> Zasto legenda?
> nije, to je abjuz majstor
A? Æelalija?
Nije on iz Vinkovac...bijo je onaj jendared, neki njegov djecko valjda, iz
Vinkovac nemozem se sjetit sad imena (Nick je bijo "Joy" ili tako
nekako)...onaj sto je kazo da jedva ceka da odseli u velebni Zagreb iz ove
zabokrecine zvane Vinkovac...
kako to?
de pojasni za nas koji nismo od poćetka prisutni.
znam da je nešto srao sa abjuzom, al ne znam detalje
Abjuzo Paju, drkadzija administratorski, dok je onima koji su mu dali supka
oprasto stosta....
nema veze sto nije
nasa je legenda
bijo je onaj jendared, neki njegov djecko valjda, iz
> Vinkovac nemozem se sjetit sad imena (Nick je bijo "Joy" ili tako
> nekako)...onaj sto je kazo da jedva ceka da odseli u velebni Zagreb iz ove
> zabokrecine zvane Vinkovac...
nesto s r, rodin il tako nekako
Ma prčijo nas još dok nije bilo vinkovac grupe.
Što kaže andrijan, jedan je od razloga-povoda za osnivanje grupe da se ne bi
potucali po drugim grupama.
Ahhhh, Zoki Dzelalija...
--
http://www.pdavijesti.com
gadgets / handhelds / smartphones
http://psp.iac.hr/
sony psp / gadgets
> Ma prčijo nas još dok nije bilo vinkovac grupe.
> Što kaže andrijan, jedan je od razloga-povoda za osnivanje grupe da se ne bi
> potucali po drugim grupama.
>
>
jebiga, ja od njega kupijo neke stripove.
imo sam ćast prićat preko mobitelnog teflona s dotićnim.
al bilo je to davno, a i nisam znao da je on.
>> "Pajo Paksu"
>>>>> drug je zasluzio da ga se uvrsti, ako zbog niceg drugog onda zato sto da nije bilo
>>>>> njega neb bilo ni nas
>>>> Jel to onaj sto mu diglo radnju u zrak?
>>>> Zasto legenda?
>>> nije, to je abjuz majstor
>> A? Æelalija?
> e. taj
A ko ce ga uslikati?
morace govnar potegnit svoje veze u iskonu, dzelalija tako radi. sam da
poslje ne najebemo ko danci zbog proroka
Ajd ga uslikaj i das broj da mu sujemo.
Mozda je, pedercina, abjuzovo i Kilvara.
>>>>> drug je zasluzio da ga se uvrsti, ako zbog niceg drugog onda zato sto da nije bilo
>>>>> njega neb bilo ni nas
>>>> Jel to onaj sto mu diglo radnju u zrak?
>>>> Zasto legenda?
>>> nije, to je abjuz majstor
>> A? Ćelalija?
> e. taj
Ajmo mu radnju dici u vazduh.
> Ajd ga uslikaj i das broj da mu sujemo.
> Mozda je, pedercina, abjuzovo i Kilvara.
>
>
ma kako da ga uslikam?
a i nemam broja, davno je to bilo
Pa kad je covjek prelac da mi namjestimo sta iz Ivankova?
> Pa kad je covjek prelac da mi namjestimo sta iz Ivankova?
>
>
pa ajd :)
daj oglas na admin grupu da kupuješ stripove - vjerojatno če ti se
javit. osim ako te prije abjuzaju.
To je ona vrsta ambicioznih selijačina na koju dobivas neodoljivu potrebu za
spicovanjem.
Desetar, on je rođeni desetar i garant je to bio u vojsci, ma kako god se to
sada zove.
>> Pa kad je covjek prelac da mi namjestimo sta iz Ivankova?
> pa ajd :)
> daj oglas na admin grupu da kupujeą stripove - vjerojatno če ti se javit. osim ako te
> prije abjuzaju.
Jedno vrijeme se smrsd javljao na grupu (kad je Paji bio oduzet akaunt)
i onda sam ga ja u dobroj maniri drukera prijavio na ondasnji htnet.
>> drug je zasluzio da ga se uvrsti, ako zbog niceg drugog onda zato sto da
> To je ona vrsta ambicioznih selijačina na koju dobivas neodoljivu potrebu za spicovanjem.
> Desetar, on je rođeni desetar i garant je to bio u vojsci, ma kako god se to sada zove.
Bas tako, desetar.
Ja bi se kladijo da je desetnik.