Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

vinkovacke legende, post pitajbogakoji (zoran dzelalija)

0 views
Skip to first unread message

adrian

unread,
Feb 7, 2006, 11:30:11 AM2/7/06
to
drug je zasluzio da ga se uvrsti, ako zbog niceg drugog onda zato sto da
nije bilo njega neb bilo ni nas


Blues

unread,
Feb 7, 2006, 12:12:39 PM2/7/06
to

"adrian"

> drug je zasluzio da ga se uvrsti, ako zbog niceg drugog onda zato sto da nije bilo njega
> neb bilo ni nas

Jel to onaj sto mu diglo radnju u zrak?
Zasto legenda?


Pajo Paksu

unread,
Feb 7, 2006, 12:18:19 PM2/7/06
to

" Blues" <r...@email.t-com.hr> wrote in message
news:dsake6$k0p$1...@ss405.t-com.hr...

nije, to je abjuz majstor


Blues

unread,
Feb 7, 2006, 12:34:21 PM2/7/06
to

"Pajo Paksu"

>>> drug je zasluzio da ga se uvrsti, ako zbog niceg drugog onda zato sto da nije bilo
>>> njega neb bilo ni nas

>> Jel to onaj sto mu diglo radnju u zrak?
>> Zasto legenda?

> nije, to je abjuz majstor

A? Æelalija?


DrBB

unread,
Feb 7, 2006, 12:46:48 PM2/7/06
to

>> nije, to je abjuz majstor
>
> A? Ćelalija?

Nije on iz Vinkovac...bijo je onaj jendared, neki njegov djecko valjda, iz
Vinkovac nemozem se sjetit sad imena (Nick je bijo "Joy" ili tako
nekako)...onaj sto je kazo da jedva ceka da odseli u velebni Zagreb iz ove
zabokrecine zvane Vinkovac...


fler

unread,
Feb 7, 2006, 1:10:30 PM2/7/06
to
adrian wrote:
> drug je zasluzio da ga se uvrsti, ako zbog niceg drugog onda zato sto da
> nije bilo njega neb bilo ni nas
>
>

kako to?
de pojasni za nas koji nismo od poćetka prisutni.
znam da je nešto srao sa abjuzom, al ne znam detalje

adrian

unread,
Feb 7, 2006, 2:01:02 PM2/7/06
to

" Blues" <r...@email.t-com.hr> wrote in message
news:dsalms$n2n$1...@ss405.t-com.hr...

e. taj


DrBB

unread,
Feb 7, 2006, 2:01:15 PM2/7/06
to
> kako to?
> de pojasni za nas koji nismo od poćetka prisutni.
> znam da je neąto srao sa abjuzom, al ne znam detalje

Abjuzo Paju, drkadzija administratorski, dok je onima koji su mu dali supka
oprasto stosta....


adrian

unread,
Feb 7, 2006, 2:01:34 PM2/7/06
to

"DrBB" <drb...@yahoo.com> wrote in message
news:dsame4$p25$1...@ss405.t-com.hr...

>
>>> nije, to je abjuz majstor
>>
>> A? Æelalija?
>
> Nije on iz Vinkovac...

nema veze sto nije
nasa je legenda

bijo je onaj jendared, neki njegov djecko valjda, iz
> Vinkovac nemozem se sjetit sad imena (Nick je bijo "Joy" ili tako
> nekako)...onaj sto je kazo da jedva ceka da odseli u velebni Zagreb iz ove
> zabokrecine zvane Vinkovac...

nesto s r, rodin il tako nekako


Kilvar D Skor

unread,
Feb 7, 2006, 2:07:31 PM2/7/06
to

"DrBB" <drb...@yahoo.com> je napisao u poruci interesnoj
grupi:dsaqpm$689$1...@ss405.t-com.hr...

>> kako to?
>> de pojasni za nas koji nismo od poćetka prisutni.
>> znam da je nešto srao sa abjuzom, al ne znam detalje

>
> Abjuzo Paju, drkadzija administratorski, dok je onima koji su mu dali
> supka oprasto stosta....

Ma prčijo nas još dok nije bilo vinkovac grupe.
Što kaže andrijan, jedan je od razloga-povoda za osnivanje grupe da se ne bi
potucali po drugim grupama.


Ivan Kisic ( rospaya )

unread,
Feb 7, 2006, 2:37:03 PM2/7/06
to
adrian wrote:
> drug je zasluzio da ga se uvrsti, ako zbog niceg drugog onda zato sto
> da nije bilo njega neb bilo ni nas

Ahhhh, Zoki Dzelalija...

--
http://www.pdavijesti.com
gadgets / handhelds / smartphones

http://psp.iac.hr/
sony psp / gadgets


fler

unread,
Feb 7, 2006, 3:23:10 PM2/7/06
to
Kilvar D Skor wrote:

> Ma prčijo nas još dok nije bilo vinkovac grupe.
> Što kaže andrijan, jedan je od razloga-povoda za osnivanje grupe da se ne bi
> potucali po drugim grupama.
>
>

jebiga, ja od njega kupijo neke stripove.
imo sam ćast prićat preko mobitelnog teflona s dotićnim.
al bilo je to davno, a i nisam znao da je on.

Blues

unread,
Feb 7, 2006, 4:05:45 PM2/7/06
to

"adrian"


>> "Pajo Paksu"

>>>>> drug je zasluzio da ga se uvrsti, ako zbog niceg drugog onda zato sto da nije bilo
>>>>> njega neb bilo ni nas

>>>> Jel to onaj sto mu diglo radnju u zrak?
>>>> Zasto legenda?

>>> nije, to je abjuz majstor

>> A? Æelalija?

> e. taj

A ko ce ga uslikati?


adrian

unread,
Feb 7, 2006, 4:07:09 PM2/7/06
to

" Blues" <r...@email.t-com.hr> wrote in message
news:dsb238$nsf$1...@ss405.t-com.hr...

>
>> e. taj
>
> A ko ce ga uslikati?

morace govnar potegnit svoje veze u iskonu, dzelalija tako radi. sam da
poslje ne najebemo ko danci zbog proroka


Blues

unread,
Feb 7, 2006, 4:07:55 PM2/7/06
to

"fler"

Ajd ga uslikaj i das broj da mu sujemo.
Mozda je, pedercina, abjuzovo i Kilvara.


Blues

unread,
Feb 7, 2006, 4:09:05 PM2/7/06
to

"adrian"

>>>>> drug je zasluzio da ga se uvrsti, ako zbog niceg drugog onda zato sto da nije bilo
>>>>> njega neb bilo ni nas

>>>> Jel to onaj sto mu diglo radnju u zrak?
>>>> Zasto legenda?

>>> nije, to je abjuz majstor

>> A? Ćelalija?

> e. taj

Ajmo mu radnju dici u vazduh.


fler

unread,
Feb 7, 2006, 5:05:25 PM2/7/06
to
Blues wrote:

> Ajd ga uslikaj i das broj da mu sujemo.
> Mozda je, pedercina, abjuzovo i Kilvara.
>
>

ma kako da ga uslikam?
a i nemam broja, davno je to bilo

Blues

unread,
Feb 7, 2006, 6:04:30 PM2/7/06
to

"fler"

Pa kad je covjek prelac da mi namjestimo sta iz Ivankova?


fler

unread,
Feb 7, 2006, 6:14:36 PM2/7/06
to
Blues wrote:

> Pa kad je covjek prelac da mi namjestimo sta iz Ivankova?
>
>

pa ajd :)
daj oglas na admin grupu da kupuješ stripove - vjerojatno če ti se
javit. osim ako te prije abjuzaju.

zlatko

unread,
Feb 7, 2006, 6:14:50 PM2/7/06
to

"adrian" <veliki.p...@gmail.com> je napisao u poruci interesnoj
grupi:dsahul$dg4$1...@ss405.t-com.hr...

> drug je zasluzio da ga se uvrsti, ako zbog niceg drugog onda zato sto da
> nije bilo njega neb bilo ni nas
>

To je ona vrsta ambicioznih selijačina na koju dobivas neodoljivu potrebu za
spicovanjem.
Desetar, on je rođeni desetar i garant je to bio u vojsci, ma kako god se to
sada zove.


Blues

unread,
Feb 7, 2006, 6:23:24 PM2/7/06
to

"fler"

>> Pa kad je covjek prelac da mi namjestimo sta iz Ivankova?

> pa ajd :)
> daj oglas na admin grupu da kupujeą stripove - vjerojatno če ti se javit. osim ako te
> prije abjuzaju.

Jedno vrijeme se smrsd javljao na grupu (kad je Paji bio oduzet akaunt)
i onda sam ga ja u dobroj maniri drukera prijavio na ondasnji htnet.


Blues

unread,
Feb 8, 2006, 2:03:40 AM2/8/06
to

"zlatko"

>> drug je zasluzio da ga se uvrsti, ako zbog niceg drugog onda zato sto da

> To je ona vrsta ambicioznih selijačina na koju dobivas neodoljivu potrebu za spicovanjem.


> Desetar, on je rođeni desetar i garant je to bio u vojsci, ma kako god se to sada zove.


Bas tako, desetar.


Guzowsky

unread,
Feb 8, 2006, 3:49:55 AM2/8/06
to

" Blues" <r...@email.t-com.hr> wrote in message
news:dsc54b$ffo$1...@ss405.t-com.hr...

Ja bi se kladijo da je desetnik.

0 new messages