Vidi ovih krpelja sa IFTUK komentarima, odma se slete ko muve na govno.
Pustite covjeka da prodaje !
itfuk!
--
Podpredsjednik vlade i ministar
MSLS-A:
ROBIJA
"Malo nas je al smo govna!"
www.republika-vinkovci.com
nek prodaje na ponudi hardver
Nek prodaje na hr.soc.grad.vinkovci
> >> Vidi ovih krpelja sa IFTUK komentarima, odma se slete ko muve na govno.
> >> Pustite covjeka da prodaje !
> > nek prodaje na ponudi hardver
> Nek prodaje na hr.soc.grad.vinkovci
ITFUK
:))
Bilo napisano.
Vi volite pisati oglase mi pisati ITFUK.
Svaka budala ima svoje veselje.
Usput, zasto se ne oglasava Vukovaru, Zupanji, Dajakovu itd?
Zato sto nitko ne cita te grupe a ova grupa se cita zbog nas a ne vas
i zato I. T. F. U. K.
> > Baน ko na govno!
> :))
Bit ce nesto od ovih pridoslica.
bome
>Pa nije OK slat ljude u kurac, kako bi ti bilo da te ja sad pošaljem
u pizdu materinu? I to zato što mi se ne čitaju tvoji postovi.
Stavi ga u filter ili bilo što drugo, ne moraš psovati ljudima.
Ovdje nek čita tko što hoće, a brate nek i piše.
Da na tebe nije vojska ostavila posljedice?
Sad živiš po propisu, u 7:00 ustaješ, u 7.01 pišaš?!?
Ili si član HDZ-a pa kako tata Franjo naredi, Tako jeeeeeeeee!
> Usput, zasto se ne oglasava Vukovaru, Zupanji, Dajakovu itd?
Zato sto je iz Vinkovaca zumbulu jedan,
> Zato sto nitko ne cita te grupe a ova grupa se cita zbog nas a ne vas
LOLLLLLLLLLL zbog tebe pogotovo de pokrij se ušima i piši zadaću,
ovo je grupa od grada a ne od tebe !
mislim da imamo jos PAR ili ti NEKOLIKO ljudi koji ne znaju zasto je ova
grupa nastala... sad samo treba procjenit jel im treba pojasnjavat....
>
> "Robija" <rob...@post.htnet.hr> wrote in message
> news:d4343d$ktp$1...@bagan.srce.hr...
>
> > > Baš ko na govno!
>
> > :))
>
> Bit ce nesto od ovih pridoslica.
Babo kupi kojmpljuter pa se dođe.
Andrijane, reko sam ti da stavljaš perijodic.
Što se mene tiče, a to sam već 100 puta reko, a bilo bi po pravilu useneta,
oglase ( kupovina-prodaja) bi trebalo skroz ukinit.
Pustite covjeka da prodaje !
To su oni koji rade bench samo sa shipkom i to im je previse!
www.gradiste.com - > Kosim benchom protiv srcanog udara
Reci mi to u lice.
> I to zato ąto mi se ne čitaju tvoji postovi.
> Stavi ga u filter ili bilo ąto drugo, ne moraą psovati ljudima.
> Ovdje nek čita tko ąto hoće, a brate nek i piąe.
> Da na tebe nije vojska ostavila posljedice?
> Sad ľivią po propisu, u 7:00 ustajeą, u 7.01 piąaą?!?
> Ili si član HDZ-a pa kako tata Franjo naredi, Tako jeeeeeeeee!
Za sve ostalo ITFUK
> LOLLLLLLLLLL zbog tebe pogotovo de pokrij se uąima i piąi zadaću,
> ovo je grupa od grada a ne od tebe !
grupa od grada???????
Motika od livade.
Ti mora da si dijete od kurca.
...ili mozda kurac od djeteta?
MA treba pustiti budale
ionako ce oni otici uskoro
Dobro je i to, bar sam neki kurac za razliku od tebe
> >> LOLLLLLLLLLL zbog tebe pogotovo de pokrij se uąima i piąi zadaću,
> >> ovo je grupa od grada a ne od tebe !
> > grupa od grada???????
> > Motika od livade.
> > Ti mora da si dijete od kurca.
> > ...ili mozda kurac od djeteta?
> Dobro je i to, bar sam neki kurac za razliku od tebe
Ajd zivijooooooo!!!!!!
> >> >> LOLLLLLLLLLL zbog tebe pogotovo de pokrij se uąima i piąi zadaću,
> >> >> ovo je grupa od grada a ne od tebe !
> >> > grupa od grada???????
> >> > Motika od livade.
> >> > Ti mora da si dijete od kurca.
> >> > ...ili mozda kurac od djeteta?
> >> Dobro je i to, bar sam neki kurac za razliku od tebe
> > Ajd zivijooooooo!!!!!!
> Zivijo!!
Moze jeftinije banane?
Zivijooo!
Ajd ako je za tebe moze :)
Zivio !
> >> >> Dobro je i to, bar sam neki kurac za razliku od tebe
> >> > Ajd zivijooooooo!!!!!!
> >> Zivijo!!
> > Moze jeftinije banane?
> > Zivijooo!
> Ajd ako je za tebe moze :)
> Zivio !
duzinske il tezinske?
>Dobro je i to, bar sam neki kurac za razliku od tebe
a s ovi kurac ces da izadjes pred disciplinsku komisiju.
mozes odma da pakiras cebe.
--
QCD 24/7
><((((º> Pharcyde® <º))))><
Team McLaren - On the limit...
>Vidi ovih krpelja sa IFTUK komentarima, odma se slete ko muve na govno.
>Pustite covjeka da prodaje !
ITFUK skupa s njim...
>To su oni koji rade bench samo sa shipkom i to im je previse!
>
>www.gradiste.com - > Kosim benchom protiv srcanog udara
aaaaa legendo
zivijoooooooooooooooo
>"Robija" <rob...@post.htnet.hr> wrote in message
>news:d42uh2$jpk$1...@bagan.srce.hr...
>>> Vidi ovih krpelja sa IFTUK komentarima, odma se slete ko muve na govno.
>>> Pustite covjeka da prodaje !
>>
>>
>> nek prodaje na ponudi hardver
>>
>
>Nek prodaje na hr.soc.grad.vinkovci
ITFUK
tako je!!!
Zivijoooooo !!!
--
I jope zivijooo !!!
Ministarstvo Uzemljenja, Virtualne Izolacije te Sluzbene
Gramatike i Pravopisa
Podprecjednik Vlade, Ministar Vule Jr.
http://www.republika-vinkovci.com
ITFANK
ajd odjebi u laganim koracima, ova grupa je osnovana nasom inicijativom kao
druga gradska grupa, i mi ju odrzavamo na ziv... na ne da mi se jos jednom
trollu objasnjavati...
da nema nas ne bi ljudi imali sta citati, te bi dozivjela sudbinu drugih
gradskih, ukratko...
Imas zuti karton. Crveni znaci virtualnu izolaciju.
ti ocito nadjes druge primjene za shipku...
aaaaaaaaaa,
ZIVIJOOOOOOOO!!!!
zivijooo drug blues!
predlazem ovo gore kao sluzbeni odgovor svakom prigovaracu na ITFUK
Zivijoooooooooooooooo
--
Ako jednom u zivotu vidite NLO onda vas proglase ludim
a ako Djevicu Mariju vidite svaki dan onda ste glavna faca u crkvi.
ma sta predlazes? jesi ti VP ili ne? jesi ti autoriziran sam od sebe za sve?
ne predlazes nego PROGLASAVAS!, ne rusi si autoritet...... shefe....
> >>>Pa nije OK slat ljude u kurac, kako bi ti bilo da te ja sad poąaljem
> >> u pizdu materinu?
> > Reci mi to u lice.
> Pa zaąto ti ne kaľeą to u lice neho ITFUKA© ovuda.
Cuj frajeru, ja nisam prijetio da cu te slat u pizdu materinu a
i nemam taj obicaj iz osobnih razloga, prijedlog je tvoj.
>Ako si ti ograničen, ne moraą ograničavati ljude oko sebe ;)
Ma daj neka netko zapise ovo za antologiju newsa.
Sto se mene tice rasprava na newsima na tu temu je
zavrsena.