Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

memorija ....

0 views
Skip to first unread message

ivan

unread,
Apr 19, 2005, 6:08:20 AM4/19/05
to
prodajem 256mb ddr333 (samsung) !


Zachary

unread,
Apr 19, 2005, 7:33:48 AM4/19/05
to

ITFUK


Wurth

unread,
Apr 19, 2005, 8:15:29 AM4/19/05
to

"Zachary" <zac...@email.t-com.hr> wrote in message
news:d42qaj$fns$1...@bagan.srce.hr...
>
> ITFUK
>
>


Vidi ovih krpelja sa IFTUK komentarima, odma se slete ko muve na govno.
Pustite covjeka da prodaje !


Robija

unread,
Apr 19, 2005, 8:47:53 AM4/19/05
to
> prodajem 256mb ddr333 (samsung

itfuk!

--
Podpredsjednik vlade i ministar
MSLS-A:
ROBIJA
"Malo nas je al smo govna!"
www.republika-vinkovci.com


Al

unread,
Apr 19, 2005, 8:36:25 AM4/19/05
to
srijedom i subotom je inace pijaca
takva su pravila bila na grupi a mislim da jos vrijede


Robija

unread,
Apr 19, 2005, 8:48:24 AM4/19/05
to
> Vidi ovih krpelja sa IFTUK komentarima, odma se slete ko muve na govno.
> Pustite covjeka da prodaje !


nek prodaje na ponudi hardver

Wurth

unread,
Apr 19, 2005, 9:06:40 AM4/19/05
to

"Robija" <rob...@post.htnet.hr> wrote in message
news:d42uh2$jpk$1...@bagan.srce.hr...

>> Vidi ovih krpelja sa IFTUK komentarima, odma se slete ko muve na govno.
>> Pustite covjeka da prodaje !
>
>
> nek prodaje na ponudi hardver
>


Nek prodaje na hr.soc.grad.vinkovci


drndadoo

unread,
Apr 19, 2005, 9:57:11 AM4/19/05
to
Al wrote:
> srijedom i subotom je inace pijaca
> takva su pravila bila na grupi a mislim da jos vrijede
>
>
A jel to pisano ili ne pisano pravilo?
Da ih nije Šeks doneo :)))

Blues

unread,
Apr 19, 2005, 10:01:14 AM4/19/05
to

"Wurth"

> >> Vidi ovih krpelja sa IFTUK komentarima, odma se slete ko muve na govno.
> >> Pustite covjeka da prodaje !

> > nek prodaje na ponudi hardver

> Nek prodaje na hr.soc.grad.vinkovci

ITFUK


Message has been deleted

Wurth

unread,
Apr 19, 2005, 10:26:02 AM4/19/05
to

"Blues" <r...@vk.htnet.hr> wrote in message
news:d432vf$npi$1...@bagan.srce.hr...


Nafukaj se ti moga


Robija

unread,
Apr 19, 2005, 10:23:30 AM4/19/05
to
> Baš ko na govno!

:))

Blues

unread,
Apr 19, 2005, 10:24:27 AM4/19/05
to

"drndadoo"

Bilo napisano.
Vi volite pisati oglase mi pisati ITFUK.
Svaka budala ima svoje veselje.
Usput, zasto se ne oglasava Vukovaru, Zupanji, Dajakovu itd?
Zato sto nitko ne cita te grupe a ova grupa se cita zbog nas a ne vas
i zato I. T. F. U. K.


Blues

unread,
Apr 19, 2005, 10:26:04 AM4/19/05
to

"Robija" <rob...@post.htnet.hr> wrote in message
news:d4343d$ktp$1...@bagan.srce.hr...

> > Baน ko na govno!

> :))

Bit ce nesto od ovih pridoslica.


Jole

unread,
Apr 19, 2005, 10:55:53 AM4/19/05
to
de dosta ste ga itfukali... :)) ITFUK .... heehe

"Robija" <rob...@post.htnet.hr> wrote in message
news:d42ug4$8qu$1...@bagan.srce.hr...

Robija

unread,
Apr 19, 2005, 11:01:40 AM4/19/05
to
> Bit ce nesto od ovih pridoslica.

bome

drndadoo

unread,
Apr 19, 2005, 11:06:15 AM4/19/05
to
>
> Bilo napisano.
> Vi volite pisati oglase mi pisati ITFUK.
> Svaka budala ima svoje veselje.
> Usput, zasto se ne oglasava Vukovaru, Zupanji, Dajakovu itd?
> Zato sto nitko ne cita te grupe a ova grupa se cita zbog nas a ne vas
> i zato I. T. F. U. K.
>

>Pa nije OK slat ljude u kurac, kako bi ti bilo da te ja sad pošaljem
u pizdu materinu? I to zato što mi se ne čitaju tvoji postovi.
Stavi ga u filter ili bilo što drugo, ne moraš psovati ljudima.
Ovdje nek čita tko što hoće, a brate nek i piše.
Da na tebe nije vojska ostavila posljedice?
Sad živiš po propisu, u 7:00 ustaješ, u 7.01 pišaš?!?
Ili si član HDZ-a pa kako tata Franjo naredi, Tako jeeeeeeeee!

Wurth

unread,
Apr 19, 2005, 11:10:03 AM4/19/05
to

"Blues" <r...@vk.htnet.hr> wrote in message
news:d434av$r7r$1...@bagan.srce.hr...

>
> "drndadoo"
>
>> > srijedom i subotom je inace pijaca
>> > takva su pravila bila na grupi a mislim da jos vrijede
>
>
>> A jel to pisano ili ne pisano pravilo?
>> Da ih nije Šeks doneo :)))
>

> Usput, zasto se ne oglasava Vukovaru, Zupanji, Dajakovu itd?

Zato sto je iz Vinkovaca zumbulu jedan,

> Zato sto nitko ne cita te grupe a ova grupa se cita zbog nas a ne vas

LOLLLLLLLLLL zbog tebe pogotovo de pokrij se ušima i piši zadaću,
ovo je grupa od grada a ne od tebe !


Zachary

unread,
Apr 19, 2005, 11:32:38 AM4/19/05
to

> ovo je grupa od grada a ne od tebe !

mislim da imamo jos PAR ili ti NEKOLIKO ljudi koji ne znaju zasto je ova
grupa nastala... sad samo treba procjenit jel im treba pojasnjavat....


Govnar Smrti

unread,
Apr 19, 2005, 11:43:51 AM4/19/05
to

>
> "Robija" <rob...@post.htnet.hr> wrote in message
> news:d4343d$ktp$1...@bagan.srce.hr...
>

> > > Baš ko na govno!


>
> > :))
>
> Bit ce nesto od ovih pridoslica.

Babo kupi kojmpljuter pa se dođe.
Andrijane, reko sam ti da stavljaš perijodic.
Što se mene tiče, a to sam već 100 puta reko, a bilo bi po pravilu useneta,
oglase ( kupovina-prodaja) bi trebalo skroz ukinit.


gka...@inet.hr

unread,
Apr 19, 2005, 11:54:16 AM4/19/05
to
Vidi ovih krpelja sa IFTUK komentarima, odma se slete ko muve na govno.

Pustite covjeka da prodaje !


To su oni koji rade bench samo sa shipkom i to im je previse!

www.gradiste.com - > Kosim benchom protiv srcanog udara

Blues

unread,
Apr 19, 2005, 12:04:17 PM4/19/05
to

"drndadoo" <drnd...@glabaj.kom> wrote in message
news:d436p6$9nc$1...@ss405.t-com.hr...

> >
> > Bilo napisano.
> > Vi volite pisati oglase mi pisati ITFUK.
> > Svaka budala ima svoje veselje.
> > Usput, zasto se ne oglasava Vukovaru, Zupanji, Dajakovu itd?
> > Zato sto nitko ne cita te grupe a ova grupa se cita zbog nas a ne vas
> > i zato I. T. F. U. K.
> >
>
> >Pa nije OK slat ljude u kurac, kako bi ti bilo da te ja sad poąaljem
> u pizdu materinu?

Reci mi to u lice.

> I to zato ąto mi se ne čitaju tvoji postovi.
> Stavi ga u filter ili bilo ąto drugo, ne moraą psovati ljudima.
> Ovdje nek čita tko ąto hoće, a brate nek i piąe.


> Da na tebe nije vojska ostavila posljedice?

> Sad ľivią po propisu, u 7:00 ustajeą, u 7.01 piąaą?!?


> Ili si član HDZ-a pa kako tata Franjo naredi, Tako jeeeeeeeee!

Za sve ostalo ITFUK


Al

unread,
Apr 19, 2005, 12:09:40 PM4/19/05
to
ITFUK


Blues

unread,
Apr 19, 2005, 12:17:37 PM4/19/05
to

"Wurth"

> LOLLLLLLLLLL zbog tebe pogotovo de pokrij se uąima i piąi zadaću,


> ovo je grupa od grada a ne od tebe !

grupa od grada???????
Motika od livade.
Ti mora da si dijete od kurca.
...ili mozda kurac od djeteta?

Al

unread,
Apr 19, 2005, 12:09:17 PM4/19/05
to

MA treba pustiti budale
ionako ce oni otici uskoro


Wurth

unread,
Apr 19, 2005, 12:25:59 PM4/19/05
to

"Blues" <r...@vk.htnet.hr> wrote in message
news:d43b1l$aje$1...@bagan.srce.hr...

Dobro je i to, bar sam neki kurac za razliku od tebe

Blues

unread,
Apr 19, 2005, 12:40:41 PM4/19/05
to

"Wurth"

> >> LOLLLLLLLLLL zbog tebe pogotovo de pokrij se uąima i piąi zadaću,
> >> ovo je grupa od grada a ne od tebe !

> > grupa od grada???????
> > Motika od livade.
> > Ti mora da si dijete od kurca.
> > ...ili mozda kurac od djeteta?

> Dobro je i to, bar sam neki kurac za razliku od tebe


Ajd zivijooooooo!!!!!!


Tk

unread,
Apr 19, 2005, 1:18:03 PM4/19/05
to

"Blues" <r...@vk.htnet.hr> wrote in message
news:d43cac$nno$1...@bagan.srce.hr...


Zivijo!!


Blues

unread,
Apr 19, 2005, 1:23:51 PM4/19/05
to

"Tk"

> >> >> LOLLLLLLLLLL zbog tebe pogotovo de pokrij se uąima i piąi zadaću,
> >> >> ovo je grupa od grada a ne od tebe !

> >> > grupa od grada???????
> >> > Motika od livade.
> >> > Ti mora da si dijete od kurca.
> >> > ...ili mozda kurac od djeteta?

> >> Dobro je i to, bar sam neki kurac za razliku od tebe

> > Ajd zivijooooooo!!!!!!


> Zivijo!!

Moze jeftinije banane?

Zivijooo!


Tk

unread,
Apr 19, 2005, 1:53:19 PM4/19/05
to

"Blues" <r...@vk.htnet.hr> wrote in message
news:d43era$ufk$1...@bagan.srce.hr...


Ajd ako je za tebe moze :)

Zivio !


Blues

unread,
Apr 19, 2005, 2:04:20 PM4/19/05
to

"Tk" <ma...@mailnospam.net> wrote in message
news:d43gj3$q2o$1...@ss405.t-com.hr...

> >> >> Dobro je i to, bar sam neki kurac za razliku od tebe

> >> > Ajd zivijooooooo!!!!!!

> >> Zivijo!!

> > Moze jeftinije banane?

> > Zivijooo!

> Ajd ako je za tebe moze :)

> Zivio !

duzinske il tezinske?


Pharcyde

unread,
Apr 19, 2005, 3:03:44 PM4/19/05
to
On Tue, 19 Apr 2005 18:25:59 +0200, "Wurth" <wu...@aaa.com> wrote:

>Dobro je i to, bar sam neki kurac za razliku od tebe

a s ovi kurac ces da izadjes pred disciplinsku komisiju.
mozes odma da pakiras cebe.


--
QCD 24/7
><((((º> Pharcyde® <º))))><
Team McLaren - On the limit...

Pharcyde

unread,
Apr 19, 2005, 3:03:42 PM4/19/05
to
On Tue, 19 Apr 2005 14:15:29 +0200, "Wurth" <wu...@aaa.com> wrote:

>Vidi ovih krpelja sa IFTUK komentarima, odma se slete ko muve na govno.
>Pustite covjeka da prodaje !

ITFUK skupa s njim...

Pharcyde

unread,
Apr 19, 2005, 3:03:49 PM4/19/05
to
On 19 Apr 2005 08:54:16 -0700, gka...@inet.hr wrote:

>To su oni koji rade bench samo sa shipkom i to im je previse!
>
>www.gradiste.com - > Kosim benchom protiv srcanog udara

aaaaa legendo

zivijoooooooooooooooo

Pharcyde

unread,
Apr 19, 2005, 3:03:46 PM4/19/05
to
On Tue, 19 Apr 2005 15:06:40 +0200, "Wurth" <wu...@aaa.com> wrote:

>"Robija" <rob...@post.htnet.hr> wrote in message

>news:d42uh2$jpk$1...@bagan.srce.hr...


>>> Vidi ovih krpelja sa IFTUK komentarima, odma se slete ko muve na govno.
>>> Pustite covjeka da prodaje !
>>
>>

>> nek prodaje na ponudi hardver
>>
>
>Nek prodaje na hr.soc.grad.vinkovci

ITFUK


Vule Jr.

unread,
Apr 19, 2005, 3:13:57 PM4/19/05
to
Blues wrote:
> Bilo napisano.
> Vi volite pisati oglase mi pisati ITFUK.
> Svaka budala ima svoje veselje.
> Usput, zasto se ne oglasava Vukovaru, Zupanji, Dajakovu itd?
> Zato sto nitko ne cita te grupe a ova grupa se cita zbog nas a ne vas
> i zato I. T. F. U. K.

tako je!!!

Zivijoooooo !!!

--
I jope zivijooo !!!

Ministarstvo Uzemljenja, Virtualne Izolacije te Sluzbene
Gramatike i Pravopisa

Podprecjednik Vlade, Ministar Vule Jr.

http://www.republika-vinkovci.com


Vule Jr.

unread,
Apr 19, 2005, 3:19:47 PM4/19/05
to
Wurth wrote:
> Nek prodaje na hr.soc.grad.vinkovci

ITFANK

Vule Jr.

unread,
Apr 19, 2005, 3:16:51 PM4/19/05
to
Wurth wrote:
>> Zato sto nitko ne cita te grupe a ova grupa se cita zbog nas a ne vas
>
> LOLLLLLLLLLL zbog tebe pogotovo de pokrij se uąima i piąi zadaću,

> ovo je grupa od grada a ne od tebe !

ajd odjebi u laganim koracima, ova grupa je osnovana nasom inicijativom kao
druga gradska grupa, i mi ju odrzavamo na ziv... na ne da mi se jos jednom
trollu objasnjavati...

da nema nas ne bi ljudi imali sta citati, te bi dozivjela sudbinu drugih
gradskih, ukratko...

Imas zuti karton. Crveni znaci virtualnu izolaciju.

Vule Jr.

unread,
Apr 19, 2005, 3:21:18 PM4/19/05
to
gka...@inet.hr wrote:
> To su oni koji rade bench samo sa shipkom i to im je previse!

ti ocito nadjes druge primjene za shipku...

Vule Jr.

unread,
Apr 19, 2005, 3:20:37 PM4/19/05
to
Dragcslav wrote:
>> Vidi ovih krpelja sa IFTUK komentarima, odma se slete ko muve na
>> govno. Pustite covjeka da prodaje !
>>
>
> Baš ko na govno!

aaaaaaaaaa,

ZIVIJOOOOOOOO!!!!

adrian

unread,
Apr 19, 2005, 4:19:21 PM4/19/05
to
Blues wrote:
> "drndadoo"
>
>>> srijedom i subotom je inace pijaca
>>> takva su pravila bila na grupi a mislim da jos vrijede
>
>
>> A jel to pisano ili ne pisano pravilo?
>> Da ih nije Šeks doneo :)))
>
> Bilo napisano.
> Vi volite pisati oglase mi pisati ITFUK.
> Svaka budala ima svoje veselje.
> Usput, zasto se ne oglasava Vukovaru, Zupanji, Dajakovu itd?
> Zato sto nitko ne cita te grupe a ova grupa se cita zbog nas a ne vas
> i zato I. T. F. U. K.

zivijooo drug blues!
predlazem ovo gore kao sluzbeni odgovor svakom prigovaracu na ITFUK


L i l i t h

unread,
Apr 19, 2005, 4:34:23 PM4/19/05
to
adrian wrote:
>> Vi volite pisati oglase mi pisati ITFUK.
>> Svaka budala ima svoje veselje.
>> Usput, zasto se ne oglasava Vukovaru, Zupanji, Dajakovu itd?
>> Zato sto nitko ne cita te grupe a ova grupa se cita zbog nas a ne vas
>> i zato I. T. F. U. K.
>
> zivijooo drug blues!
> predlazem ovo gore kao sluzbeni odgovor svakom prigovaracu na ITFUK

Zivijoooooooooooooooo

--
Ako jednom u zivotu vidite NLO onda vas proglase ludim
a ako Djevicu Mariju vidite svaki dan onda ste glavna faca u crkvi.


Vule Jr.

unread,
Apr 19, 2005, 4:40:09 PM4/19/05
to
adrian wrote:
>> Bilo napisano.
>> Vi volite pisati oglase mi pisati ITFUK.
>> Svaka budala ima svoje veselje.
>> Usput, zasto se ne oglasava Vukovaru, Zupanji, Dajakovu itd?
>> Zato sto nitko ne cita te grupe a ova grupa se cita zbog nas a ne vas
>> i zato I. T. F. U. K.
>
> zivijooo drug blues!
> predlazem ovo gore kao sluzbeni odgovor svakom prigovaracu na ITFUK

ma sta predlazes? jesi ti VP ili ne? jesi ti autoriziran sam od sebe za sve?

ne predlazes nego PROGLASAVAS!, ne rusi si autoritet...... shefe....

Message has been deleted
Message has been deleted
Message has been deleted

drndadoo

unread,
Apr 20, 2005, 5:42:13 AM4/20/05
to
Blues wrote:
> "drndadoo" <drnd...@glabaj.kom> wrote in message
> news:d436p6$9nc$1...@ss405.t-com.hr...
>
>> >
>>
>>>Bilo napisano.
>>>Vi volite pisati oglase mi pisati ITFUK.
>>>Svaka budala ima svoje veselje.
>>>Usput, zasto se ne oglasava Vukovaru, Zupanji, Dajakovu itd?
>>>Zato sto nitko ne cita te grupe a ova grupa se cita zbog nas a ne vas
>>>i zato I. T. F. U. K.
>>>
>>
>>>Pa nije OK slat ljude u kurac, kako bi ti bilo da te ja sad pošaljem

>>
>> u pizdu materinu?
>
>
> Reci mi to u lice.
Pa zašto ti ne kažeš to u lice neho ITFUKAŠ ovuda.
Ako si ti ograničen, ne moraš ograničavati ljude oko sebe ;)

Blues

unread,
Apr 20, 2005, 11:33:52 AM4/20/05
to

"drndadoo"

> >>>Pa nije OK slat ljude u kurac, kako bi ti bilo da te ja sad poąaljem
> >> u pizdu materinu?

> > Reci mi to u lice.

> Pa zaąto ti ne kaľeą to u lice neho ITFUKA© ovuda.

Cuj frajeru, ja nisam prijetio da cu te slat u pizdu materinu a
i nemam taj obicaj iz osobnih razloga, prijedlog je tvoj.

>Ako si ti ograničen, ne moraą ograničavati ljude oko sebe ;)

Ma daj neka netko zapise ovo za antologiju newsa.

Sto se mene tice rasprava na newsima na tu temu je
zavrsena.


0 new messages