> Zna li netko koje je radno vrijeme sonyjevog servisa RIZ COMMERCE u
> splitu? Nikako ih uhvatit na tel.
ahaha
pazi, to je jedan komunistički uređen ured sa jednim neljubaznim tipom.
primjetio sam i da nemaju kompjuter. samo prosljeđuju u zg servis. dakle,
šalji slobodno u zg gdje već ako ne želiš susret sa jednim neugodnim
činovničićem.
ako ipak moraš, nemoj SLUČAJNO izgubit potvrdu... jer nećeš dobit nazad
ono što si slao.
i ne kupuj više sony... ne govorim radi sonija (iako i soni već dugo nije
što je bio), nego radi toga što u gradu splitu nemaju PRAVI servis.
nemaju ni pravi sony ; ) ( made in Cz ; ) )
Ja sam ih svojedobno prijavio inspektoratu!
Bolje i Cz nego China. :)
I sta si postiga?
--
--
*Zdravi i veseli bili !!! Bebi*
----------------------------------------
----------------------------------------
Nisan ni ja nista postiga ajer je zakon u kurcu, ali od tada izbjegavam
sony, sta je zalosno, ali me niko nece jebat
i ja san ih bija prijavija inspektoratu
potpisujem sve receno kao istinu
Bio sam i ostavio uredjaj, valjda ce ga vratit jos u ovom zivotu