Recite mi, molim vas, isplati li se u Pulu doć "na more", ima li zabave
preko ljeta ili moľete preporučiti negdje okolo, u svakom slučaju isplati li
se dolazit?
Hvala!!!
--
Don Maggio Corleone
Isplati se :)
svi koji ne odu na Zrce dodju u Pulu. ovo ti je grad koji nikad ne
spava....
No, kad se klima vrati s popravka, hrrrrr...
;)
--
ToMo
ne, nikako. imas samo kulturne manifestacije.
Ti si protu-gradski element !
Moras svima reci kako je u Puli zakon , drugo ime za Pulu je Ibiza i tako
dalje.....
A ne ovako....
:)))
.....govorimo i hrvatski jezik tako da nece biti problema s
sporazumijevanjem. ;)
--
--------------
Od rada nitko nije umro.
No cemu riskirati?
LOLcina do poda. Prejako!
:))
L
jebeš kulturu, daj droge i alkohola...
Sex nista?
> > jebeš kulturu, daj droge i alkohola...
>
> Sex nista?
pa napisao je da bi jebao kulturu....skromno, ali ok.
Pijan i napusen?
--
Garry!
btw...zna netko koji če bendovi svirati na viva la pola???
opce se ne isplati dolaziti, bolje da samo uplatis ono sto si planirao
potrositi, saljem broj racuna mailom, korisnik: Liga za boj protiv turizma,
izdvojeni pogon Domaci turisti
:-)))
Mozda je ruzna?
Nego, jesi li razmisljao o tome da se odemo napiti i izdrogirati (i
jebati tu kulturu) na Lungo mare?
Mozemo tamo povracati po kupalistu i razbijati boce (drugo su vec
razbili). Meni samo fali nesto zvucnika u autu i CD s narodnjacima.
Koji provod, ha? Obrisi sline, samo se salim. ;)
LOL, prejako :-)
--
L'ocell rei de l'espai
va pels aires volant
cantant amb melodia...
detalji :)
i bolje... :)
Sav sam zadrhtao :)
> Mozemo tamo povracati po kupalistu i razbijati boce (drugo su vec
> razbili). Meni samo fali nesto zvucnika u autu i CD s narodnjacima.
Ako ne zapalimo govornicu i ne bacimo klupu u more, kao da nismo ni bili.
> Koji provod, ha? Obrisi sline, samo se salim. ;)
Ja'b ipak jebo tu Kulturu, pa kud puklo!
--
Garry!
> Ako ne zapalimo govornicu i ne bacimo klupu u more, kao da nismo ni bili.
Govornicu?
Lungo mare?
Kad si bio tamo zadnji put? :))))
>>Koji provod, ha? Obrisi sline, samo se salim. ;)
>
>
> Ja'b ipak jebo tu Kulturu, pa kud puklo!
:)
Kasnis, vidi koliko ima kandidata.
> .....govorimo i hrvatski jezik tako da nece biti problema s
> sporazumijevanjem. ;)
govorite ga u svrhu dodvoravanja turistima :)
kratko i jasno, ne
odi u porec ili rovinj ako vec oces u istru
pula sux big time
napalmom treba sve to zalit, ili betonom
> Bok i poątovanje svima na grupi!!!
>
> Recite mi, molim vas, isplati li se u Pulu doć "na more", ima li
> zabave preko ljeta ili moľete preporučiti negdje okolo, u svakom
> slučaju isplati li se dolazit?
>
>
> Hvala!!!
ne isplati se dolaziti, ali ako imas sestre, sestricne, prijateljice ili
prijateljice prijateljica njima slobodno reci da je ovdje ludo ic "na more".
;-)
nema takve kada si pijan.
Ma isplati ti se doci. Imas rege festival, monte paradiso, viva la pola,
art&music, blizu je rovinj, motovun.
Sviraju anti nowhere league i toy dolls-i.
http://www.viva-la-pola.com/hrv/index.php
Ne razumijem, meni odgovara ovakvo stanje?!?
;)
Khm.....vidim da si shvatio poantu. ;)
Ne trebaju one dolaziti, mi imamo Kulturu koju cemo voljeti.
P.S.
Nesto ne stima s tobom, ne padas na droge i alkohol?
tako je. ima zabave k'o u prici.
ici ces malo u nocni zivot, pa ces naravno htjeti vidjeti arenu i reci
"u jebote kako je lijepa", pa onda malo do foruma sa curom (ako je
imas). ona ce vjerovatno imati visoke pete pa ce na forumu iscasiti
zglob radi onih krivih ploca, ali hram je zato prelijep i ako imas
srece mozda vidis i nekog hrvatskog branitelja vezanog lancem ispred
gradske palace. to naravno nije nista lose jer pokazuje koliko ljudi
vole gradonacelnika. pa onda naravno neces htjeti propustiti uzitak
odlaska autom (ako ga imas) u grad kad padne kisa jer to je jedinstven
dogadjaj koji se ne moze svugdje vidjeti. turisti iz cijele istre
dolaze autom u pulu cim padne kisa. ako imas kockarskog duha uvijek se
mozes sa nekim kladiti da ces uspjeti naci parking u gradu.
sve u svemu, odusevit ces se toliko da ces cim budes imao nesto para
doci graditi apartmane u pulu. to ti je prilika jer taj biznis joskod
nas nije otkriven.
maggio, dodji i neces zazaliti.....
Znaą li moľda kad su točno Rege festival i Monte paradiso?
--
Don Maggio Corleone
"carlos3" <sal...@net.hr> wrote in message
news:1152170302.5...@j8g2000cwa.googlegroups.com...
--
Don Maggio Corleone
"carlos3" <sal...@net.hr> wrote in message
news:1152172324.8...@j8g2000cwa.googlegroups.com...
uvijek na usluzi turistima, samo ako nisu slovenci.....
> Ha ha, odličan tekst, hvala puno!!!
>
> Znaš li možda kad su točno Rege festival i Monte paradiso?
Seasplash 20-22. 7. (Monumenti)
Montep 4-5. 8. (Rojc)
Viva la Pola 11-12. 8. (Uljanik)
Art & Music 11-12. 8. (Kastel)
Media mediterranea 14-19. 8. (Rojc i jos neka mjesta)
U medjuvremenu dosta Biker festova pocevsi 15. 7. sa Skunksima.
:)
Slovenke?
> > uvijek na usluzi turistima, samo ako nisu slovenci.....
> >
>
>
> :)
>
> Slovenke?
naravno....ali samo ako nisu pricljive....
Eto prijedlog za zabavu:
- subota je, u centru si grada.
Blizi se ponoc i ulice su sve pustije.
Kafici se zatvaraju.
Lutas kao majmun centrom i trazis kafic u kojem bi popio pice, u kojem ima
muzike i ljudi.
Da liepe li zabave!
> Eto prijedlog za zabavu:
> - subota je, u centru si grada.
> Blizi se ponoc i ulice su sve pustije.
> Kafici se zatvaraju.
> Lutas kao majmun centrom i trazis kafic u kojem bi popio pice, u kojem ima
> muzike i ljudi.
> Da liepe li zabave!
>
>
Ja bi volio spavati prije ponoci.
>
> "Maggio" <mmad...@gmail.com> wrote in message
> news:e8g820$n8d$1...@ss408.t-com.hr...
>> Bok i poštovanje svima na grupi!!!
>>
>> Recite mi, molim vas, isplati li se u Pulu doć "na more", ima li zabave
>> preko ljeta ili možete preporučiti negdje okolo, u svakom slučaju
>> isplati
> li
>> se dolazit?
>
> Eto prijedlog za zabavu:
> - subota je, u centru si grada.
> Blizi se ponoc i ulice su sve pustije. Kafici se zatvaraju.
> Lutas kao majmun centrom i trazis kafic u kojem bi popio pice, u kojem ima
> muzike i ljudi.
> Da liepe li zabave!
To je odlican ambijent za psihogeografska istrazivanja. Tj., nasumicna
bauljanja po gradu i oznacavanja mjesta po nekim cudnim specificnostima.
Za saznati malo vise (jako malo vise):
http://en.wikipedia.org/wiki/Psychogeography
http://library.nothingness.org/articles/SI/en/display/2
http://ppgis.iapad.org/pgis.htm
Yeah, turisti i ine gamadi na ulicama grada prije ponoci ometaju san, zato
ih sve protjerajmo!
Ne treba tjerati, treba ih stjerati u turisticke logore, ovaj kampove.
;)
--
ToMo
> Ne trebaju one dolaziti, mi imamo Kulturu koju cemo voljeti.
>
> P.S.
> Nesto ne stima s tobom, ne padas na droge i alkohol?
Kultura je prava spika.
i meni bi, ako zalijemo betonom sve :)
> i meni bi, ako zalijemo betonom sve :)
onda bi nam makar ceste bile ok....
>>Ja bi volio spavati prije ponoci.
>
>
> Yeah, turisti i ine gamadi na ulicama grada prije ponoci ometaju san, zato
> ih sve protjerajmo!
Nemam problema s turistima na ulicama grada prije ponoci.
akcija!!!
A poslie ponoci, pitanje je sad ?
Npr. zlobnici koji su isli u Spanjolsku kazu da u njihovim gradovima (npr.
Barcelona) oko ponoci nocni zivot tek pocinje.
Ili to progovara zloba stoke sitnog zuba, mutikasa & smutljivaca koji ne
zele dobro ovom narodu?
Niti prije, niti poslije ponoci. Uopce me ne smetaju.
U mom kvartu ih ima manje od prstiju na rukama u spici sezone, pa se
niti ne primjete.
Uglavnom svi navecer negdje odu, pa mi ne smetaju. ;)
Ja ugodno spavam.
Smetali su mi bikeri dok su imali seanse po gradu i obilaznici all night
long, no sad su nestali negdje.
ja mislim da je i u Etiopiji nocni zivot bolji nego u Puli....
da ne bi neko pomislio da ne volim svoj grad, ali to su cinjenice...
Opet se moram nesloziti. Meni je nocni zivot zasada odlican.
Nema komaraca i bikeri ne zuje cijelu noc po zaobilaznici.