Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Zabava u Puli??

25 views
Skip to first unread message

Maggio

unread,
Jul 5, 2006, 7:33:21 AM7/5/06
to
Bok i poątovanje svima na grupi!!!

Recite mi, molim vas, isplati li se u Pulu doć "na more", ima li zabave
preko ljeta ili moľete preporučiti negdje okolo, u svakom slučaju isplati li
se dolazit?


Hvala!!!

--

Don Maggio Corleone


matkolukic@hotmail.com Jumper

unread,
Jul 5, 2006, 7:37:46 AM7/5/06
to

"Maggio" <mmad...@gmail.com> wrote in message
news:e8g820$n8d$1...@ss408.t-com.hr...

> Bok i poątovanje svima na grupi!!!
>
> Recite mi, molim vas, isplati li se u Pulu doć "na more", ima li zabave
> preko ljeta ili moľete preporučiti negdje okolo, u svakom slučaju isplati
> li se dolazit?
>
>
> Hvala!!!


Isplati se :)


carlos3

unread,
Jul 5, 2006, 7:43:21 AM7/5/06
to

Maggio je napisao/la:

> Bok i poątovanje svima na grupi!!!
>
> Recite mi, molim vas, isplati li se u Pulu doć "na more", ima li zabave
> preko ljeta ili moľete preporučiti negdje okolo, u svakom slučaju isplati li
> se dolazit?
>
>
> Hvala!!!

svi koji ne odu na Zrce dodju u Pulu. ovo ti je grad koji nikad ne
spava....

ToMo

unread,
Jul 5, 2006, 7:44:52 AM7/5/06
to
carlos3 wrote:
> ovo ti je grad koji nikad ne spava....

No, kad se klima vrati s popravka, hrrrrr...
;)
--
ToMo

Karin

unread,
Jul 5, 2006, 7:54:42 AM7/5/06
to

"Maggio" <mmad...@gmail.com> wrote in message
news:e8g820$n8d$1...@ss408.t-com.hr...
> Bok i poątovanje svima na grupi!!!
>
> Recite mi, molim vas, isplati li se u Pulu doć "na more", ima li zabave
> preko ljeta ili moľete preporučiti negdje okolo, u svakom slučaju isplati
> li se dolazit?
>
>
> Hvala!!!


ne, nikako. imas samo kulturne manifestacije.


matkolukic@hotmail.com Jumper

unread,
Jul 5, 2006, 8:33:27 AM7/5/06
to

"Karin" <lady.va...@gmail.com> wrote in message
news:e8g9a2$q43$1...@ss408.t-com.hr...


Ti si protu-gradski element !
Moras svima reci kako je u Puli zakon , drugo ime za Pulu je Ibiza i tako
dalje.....
A ne ovako....


matkolukic@hotmail.com Jumper

unread,
Jul 5, 2006, 8:33:49 AM7/5/06
to

"ToMo" <To...@Mo.To> wrote in message news:e8g8nk$cva$1...@sunce.iskon.hr...


:)))


Opus Dei

unread,
Jul 5, 2006, 8:58:21 AM7/5/06
to
Jumper wrote:
> "Karin" <lady.va...@gmail.com> wrote in message
> news:e8g9a2$q43$1...@ss408.t-com.hr...
>
>>"Maggio" <mmad...@gmail.com> wrote in message
>>news:e8g820$n8d$1...@ss408.t-com.hr...
>>
>>>Bok i poštovanje svima na grupi!!!

>>>
>>>Recite mi, molim vas, isplati li se u Pulu doć "na more", ima li zabave
>>>preko ljeta ili možete preporučiti negdje okolo, u svakom slučaju isplati
>>>li se dolazit?
>>>
>>>
>>>Hvala!!!
>>
>>
>>ne, nikako. imas samo kulturne manifestacije.
>
>
>
> Ti si protu-gradski element !
> Moras svima reci kako je u Puli zakon , drugo ime za Pulu je Ibiza i tako
> dalje.....
> A ne ovako....
>
>

.....govorimo i hrvatski jezik tako da nece biti problema s
sporazumijevanjem. ;)

--
--------------
Od rada nitko nije umro.
No cemu riskirati?

freelancer

unread,
Jul 5, 2006, 8:58:30 AM7/5/06
to

> svi koji ne odu na Zrce dodju u Pulu. ovo ti je grad koji nikad ne
> spava....
>

LOLcina do poda. Prejako!

Lorenzo

unread,
Jul 5, 2006, 9:11:07 AM7/5/06
to

"Opus Dei" <op...@dei.hr> wrote in message
news:e8gd1d$jgs$1...@sunce.iskon.hr...

>
> .....govorimo i hrvatski jezik tako da nece biti problema s
> sporazumijevanjem. ;)

:))
L


modern man

unread,
Jul 5, 2006, 9:23:54 AM7/5/06
to

> ne, nikako. imas samo kulturne manifestacije.

jebeš kulturu, daj droge i alkohola...

Opus Dei

unread,
Jul 5, 2006, 9:31:03 AM7/5/06
to
modern man wrote:
>
>> ne, nikako. imas samo kulturne manifestacije.
>
>
> jebeš kulturu, daj droge i alkohola...

Sex nista?

carlos3

unread,
Jul 5, 2006, 9:34:32 AM7/5/06
to

Opus Dei je napisao/la:

> > jebeš kulturu, daj droge i alkohola...
>
> Sex nista?

pa napisao je da bi jebao kulturu....skromno, ali ok.

coin

unread,
Jul 5, 2006, 9:33:59 AM7/5/06
to
"Opus Dei" <op...@dei.hr> wrote in message
news:e8geun$m91$2...@sunce.iskon.hr...

> modern man wrote:
> >
> >> ne, nikako. imas samo kulturne manifestacije.
> >
> >
> > jebeš kulturu, daj droge i alkohola...
>
> Sex nista?
>

Pijan i napusen?

--
Garry!


modern man

unread,
Jul 5, 2006, 9:37:16 AM7/5/06
to
Opus Dei wrote:
> modern man wrote:
>
>>
>>> ne, nikako. imas samo kulturne manifestacije.
>>
>>
>>
>> jebeš kulturu, daj droge i alkohola...
>
>
> Sex nista?
>
i toga, i r'n'r-a!!!

btw...zna netko koji če bendovi svirati na viva la pola???

dr. Szmola

unread,
Jul 5, 2006, 9:39:31 AM7/5/06
to

"Maggio" <mmad...@gmail.com> wrote in message
news:e8g820$n8d$1...@ss408.t-com.hr...
> Bok i poątovanje svima na grupi!!!
>
> Recite mi, molim vas, isplati li se u Pulu doć "na more", ima li zabave
> preko ljeta ili moľete preporučiti negdje okolo, u svakom slučaju isplati
> li se dolazit?
>
>
> Hvala!!!

opce se ne isplati dolaziti, bolje da samo uplatis ono sto si planirao
potrositi, saljem broj racuna mailom, korisnik: Liga za boj protiv turizma,
izdvojeni pogon Domaci turisti


:-)))

Opus Dei

unread,
Jul 5, 2006, 10:02:56 AM7/5/06
to
coin wrote:
>>>jebe? kulturu, daj droge i alkohola...

>>
>>Sex nista?
>>
>
>
> Pijan i napusen?

Mozda je ruzna?

Opus Dei

unread,
Jul 5, 2006, 10:06:53 AM7/5/06
to
coin wrote:
> "Opus Dei" <op...@dei.hr> wrote in message
> news:e8geun$m91$2...@sunce.iskon.hr...
>
>>modern man wrote:
>>
>>>>ne, nikako. imas samo kulturne manifestacije.
>>>
>>>
>>>jebe? kulturu, daj droge i alkohola...

>>
>>Sex nista?
>>
>
>
> Pijan i napusen?


Nego, jesi li razmisljao o tome da se odemo napiti i izdrogirati (i
jebati tu kulturu) na Lungo mare?
Mozemo tamo povracati po kupalistu i razbijati boce (drugo su vec
razbili). Meni samo fali nesto zvucnika u autu i CD s narodnjacima.
Koji provod, ha? Obrisi sline, samo se salim. ;)

sirena

unread,
Jul 5, 2006, 10:11:29 AM7/5/06
to

"Opus Dei" reche:

> .....govorimo i hrvatski jezik tako da nece biti problema s
> sporazumijevanjem. ;)

LOL, prejako :-)

--
L'ocell rei de l'espai
va pels aires volant
cantant amb melodia...


matkolukic@hotmail.com Jumper

unread,
Jul 5, 2006, 10:11:19 AM7/5/06
to

"Opus Dei" <op...@dei.hr> wrote in message
news:e8gd1d$jgs$1...@sunce.iskon.hr...

> Jumper wrote:
>> "Karin" <lady.va...@gmail.com> wrote in message
>> news:e8g9a2$q43$1...@ss408.t-com.hr...
>>
>>>"Maggio" <mmad...@gmail.com> wrote in message
>>>news:e8g820$n8d$1...@ss408.t-com.hr...
>>>
>>>>Bok i poątovanje svima na grupi!!!

>>>>
>>>>Recite mi, molim vas, isplati li se u Pulu doć "na more", ima li zabave
>>>>preko ljeta ili moľete preporučiti negdje okolo, u svakom slučaju
>>>>isplati li se dolazit?
>>>>
>>>>
>>>>Hvala!!!
>>>
>>>
>>>ne, nikako. imas samo kulturne manifestacije.
>>
>>
>>
>> Ti si protu-gradski element !
>> Moras svima reci kako je u Puli zakon , drugo ime za Pulu je Ibiza i tako
>> dalje.....
>> A ne ovako....
>
> .....govorimo i hrvatski jezik tako da nece biti problema s
> sporazumijevanjem. ;)

detalji :)


modern man

unread,
Jul 5, 2006, 10:12:26 AM7/5/06
to
samo se salim. ;)

i bolje... :)

coin

unread,
Jul 5, 2006, 10:27:37 AM7/5/06
to
Opus Dei wrote:
> coin wrote:
>> "Opus Dei" <op...@dei.hr> wrote in message
>> news:e8geun$m91$2...@sunce.iskon.hr...
>>
>>> modern man wrote:
>>>
>>>>> ne, nikako. imas samo kulturne manifestacije.
>>>>
>>>>
>>>> jebe? kulturu, daj droge i alkohola...
>>>
>>> Sex nista?
>>>
>>
>>
>> Pijan i napusen?
>
>
> Nego, jesi li razmisljao o tome da se odemo napiti i izdrogirati (i
> jebati tu kulturu) na Lungo mare?

Sav sam zadrhtao :)

> Mozemo tamo povracati po kupalistu i razbijati boce (drugo su vec
> razbili). Meni samo fali nesto zvucnika u autu i CD s narodnjacima.

Ako ne zapalimo govornicu i ne bacimo klupu u more, kao da nismo ni bili.

> Koji provod, ha? Obrisi sline, samo se salim. ;)

Ja'b ipak jebo tu Kulturu, pa kud puklo!

--
Garry!


Opus Dei

unread,
Jul 5, 2006, 10:34:53 AM7/5/06
to
coin wrote:

> Ako ne zapalimo govornicu i ne bacimo klupu u more, kao da nismo ni bili.

Govornicu?
Lungo mare?
Kad si bio tamo zadnji put? :))))

>>Koji provod, ha? Obrisi sline, samo se salim. ;)
>
>
> Ja'b ipak jebo tu Kulturu, pa kud puklo!

:)
Kasnis, vidi koliko ima kandidata.

Karin

unread,
Jul 5, 2006, 1:31:05 PM7/5/06
to

"Opus Dei" <op...@dei.hr> wrote in message
news:e8gd1d$jgs$1...@sunce.iskon.hr...

> .....govorimo i hrvatski jezik tako da nece biti problema s
> sporazumijevanjem. ;)

govorite ga u svrhu dodvoravanja turistima :)


bole

unread,
Jul 5, 2006, 1:54:43 PM7/5/06
to
Maggio wrote:
> Recite mi, molim vas, isplati li se u Pulu doć "na more", ima li
> zabave preko ljeta ili moľete preporučiti negdje okolo, u svakom
> slučaju isplati li se dolazit?

kratko i jasno, ne

odi u porec ili rovinj ako vec oces u istru
pula sux big time

napalmom treba sve to zalit, ili betonom


--1%er--

unread,
Jul 5, 2006, 2:34:15 PM7/5/06
to
U njuzima Maggio je izgovorio:

> Bok i poątovanje svima na grupi!!!
>
> Recite mi, molim vas, isplati li se u Pulu doć "na more", ima li
> zabave preko ljeta ili moľete preporučiti negdje okolo, u svakom
> slučaju isplati li se dolazit?
>
>
> Hvala!!!

ne isplati se dolaziti, ali ako imas sestre, sestricne, prijateljice ili
prijateljice prijateljica njima slobodno reci da je ovdje ludo ic "na more".

;-)


--1%er--

unread,
Jul 5, 2006, 2:35:30 PM7/5/06
to
U njuzima Opus Dei je izgovorio:

> coin wrote:
>>>> jebe? kulturu, daj droge i alkohola...
>>>
>>> Sex nista?
>>>
>>
>>
>> Pijan i napusen?
>
> Mozda je ruzna?

nema takve kada si pijan.


Chus

unread,
Jul 5, 2006, 6:17:25 PM7/5/06
to
>
> btw...zna netko koji ce bendovi svirati na viva la pola???

Ma isplati ti se doci. Imas rege festival, monte paradiso, viva la pola,
art&music, blizu je rovinj, motovun.

Sviraju anti nowhere league i toy dolls-i.
http://www.viva-la-pola.com/hrv/index.php


Opus Dei

unread,
Jul 6, 2006, 3:00:33 AM7/6/06
to
bole wrote:
> Maggio wrote:
>
>>Recite mi, molim vas, isplati li se u Pulu doć "na more", ima li
>>zabave preko ljeta ili možete preporučiti negdje okolo, u svakom

>>slučaju isplati li se dolazit?
>
>
> kratko i jasno, ne
>
> odi u porec ili rovinj ako vec oces u istru
> pula sux big time
>
> napalmom treba sve to zalit, ili betonom
>
>

Ne razumijem, meni odgovara ovakvo stanje?!?
;)

Opus Dei

unread,
Jul 6, 2006, 3:01:21 AM7/6/06
to

Khm.....vidim da si shvatio poantu. ;)

Opus Dei

unread,
Jul 6, 2006, 3:03:02 AM7/6/06
to
--1%er-- wrote:
> U njuzima Maggio je izgovorio:
>
>
>>Bok i poštovanje svima na grupi!!!

>>
>>Recite mi, molim vas, isplati li se u Pulu doć "na more", ima li
>>zabave preko ljeta ili možete preporučiti negdje okolo, u svakom

>>slučaju isplati li se dolazit?
>>
>>
>>Hvala!!!
>
>
> ne isplati se dolaziti, ali ako imas sestre, sestricne, prijateljice ili
> prijateljice prijateljica njima slobodno reci da je ovdje ludo ic "na more".
>
> ;-)
>
>

Ne trebaju one dolaziti, mi imamo Kulturu koju cemo voljeti.

P.S.
Nesto ne stima s tobom, ne padas na droge i alkohol?

carlos3

unread,
Jul 6, 2006, 3:18:24 AM7/6/06
to

Chus je napisao/la:

> Ma isplati ti se doci. Imas rege festival, monte paradiso, viva la pola,
> art&music, blizu je rovinj, motovun.
>
> Sviraju anti nowhere league i toy dolls-i.

tako je. ima zabave k'o u prici.
ici ces malo u nocni zivot, pa ces naravno htjeti vidjeti arenu i reci
"u jebote kako je lijepa", pa onda malo do foruma sa curom (ako je
imas). ona ce vjerovatno imati visoke pete pa ce na forumu iscasiti
zglob radi onih krivih ploca, ali hram je zato prelijep i ako imas
srece mozda vidis i nekog hrvatskog branitelja vezanog lancem ispred
gradske palace. to naravno nije nista lose jer pokazuje koliko ljudi
vole gradonacelnika. pa onda naravno neces htjeti propustiti uzitak
odlaska autom (ako ga imas) u grad kad padne kisa jer to je jedinstven
dogadjaj koji se ne moze svugdje vidjeti. turisti iz cijele istre
dolaze autom u pulu cim padne kisa. ako imas kockarskog duha uvijek se
mozes sa nekim kladiti da ces uspjeti naci parking u gradu.
sve u svemu, odusevit ces se toliko da ces cim budes imao nesto para
doci graditi apartmane u pulu. to ti je prilika jer taj biznis joskod
nas nije otkriven.
maggio, dodji i neces zazaliti.....

Maggio

unread,
Jul 6, 2006, 3:43:21 AM7/6/06
to
Ha ha, odličan tekst, hvala puno!!!

Znaą li moľda kad su točno Rege festival i Monte paradiso?

--

Don Maggio Corleone
"carlos3" <sal...@net.hr> wrote in message
news:1152170302.5...@j8g2000cwa.googlegroups.com...

carlos3

unread,
Jul 6, 2006, 3:52:04 AM7/6/06
to

Maggio je napisao/la:

> Znaą li moľda kad su točno Rege festival i Monte paradiso?


http://www.seasplash.net/4/fset.php

http://www.pulainfo.hr/kalendardogadjanja.asp#Juli

Maggio

unread,
Jul 6, 2006, 4:33:07 AM7/6/06
to
TNX!!!

--

Don Maggio Corleone
"carlos3" <sal...@net.hr> wrote in message

news:1152172324.8...@j8g2000cwa.googlegroups.com...

carlos3

unread,
Jul 6, 2006, 4:53:17 AM7/6/06
to

Maggio je napisao/la:
> TNX!!!

uvijek na usluzi turistima, samo ako nisu slovenci.....

edgar

unread,
Jul 6, 2006, 4:53:44 AM7/6/06
to
On Thu, 06 Jul 2006 09:43:21 +0200, Maggio wrote:

> Ha ha, odličan tekst, hvala puno!!!
>

> Znaš li možda kad su točno Rege festival i Monte paradiso?
Seasplash 20-22. 7. (Monumenti)
Montep 4-5. 8. (Rojc)
Viva la Pola 11-12. 8. (Uljanik)
Art & Music 11-12. 8. (Kastel)
Media mediterranea 14-19. 8. (Rojc i jos neka mjesta)

U medjuvremenu dosta Biker festova pocevsi 15. 7. sa Skunksima.

Opus Dei

unread,
Jul 6, 2006, 5:23:25 AM7/6/06
to


:)

Slovenke?

carlos3

unread,
Jul 6, 2006, 5:33:19 AM7/6/06
to

Opus Dei je napisao/la:

> > uvijek na usluzi turistima, samo ako nisu slovenci.....
> >
>
>
> :)
>
> Slovenke?


naravno....ali samo ako nisu pricljive....

John Dea

unread,
Jul 6, 2006, 6:22:39 AM7/6/06
to

"Maggio" <mmad...@gmail.com> wrote in message
news:e8g820$n8d$1...@ss408.t-com.hr...
> Bok i poątovanje svima na grupi!!!

>
> Recite mi, molim vas, isplati li se u Pulu doć "na more", ima li zabave
> preko ljeta ili moľete preporučiti negdje okolo, u svakom slučaju isplati
li
> se dolazit?

Eto prijedlog za zabavu:
- subota je, u centru si grada.
Blizi se ponoc i ulice su sve pustije.
Kafici se zatvaraju.
Lutas kao majmun centrom i trazis kafic u kojem bi popio pice, u kojem ima
muzike i ljudi.
Da liepe li zabave!


Opus Dei

unread,
Jul 6, 2006, 6:40:17 AM7/6/06
to
John Dea wrote:

> Eto prijedlog za zabavu:
> - subota je, u centru si grada.
> Blizi se ponoc i ulice su sve pustije.
> Kafici se zatvaraju.
> Lutas kao majmun centrom i trazis kafic u kojem bi popio pice, u kojem ima
> muzike i ljudi.
> Da liepe li zabave!
>
>

Ja bi volio spavati prije ponoci.

edgar

unread,
Jul 6, 2006, 7:08:43 AM7/6/06
to
On Thu, 06 Jul 2006 12:22:39 +0200, John Dea wrote:

>
> "Maggio" <mmad...@gmail.com> wrote in message
> news:e8g820$n8d$1...@ss408.t-com.hr...

>> Bok i poštovanje svima na grupi!!!


>>
>> Recite mi, molim vas, isplati li se u Pulu doć "na more", ima li zabave

>> preko ljeta ili možete preporučiti negdje okolo, u svakom slučaju


>> isplati
> li
>> se dolazit?
>
> Eto prijedlog za zabavu:
> - subota je, u centru si grada.
> Blizi se ponoc i ulice su sve pustije. Kafici se zatvaraju.
> Lutas kao majmun centrom i trazis kafic u kojem bi popio pice, u kojem ima
> muzike i ljudi.
> Da liepe li zabave!

To je odlican ambijent za psihogeografska istrazivanja. Tj., nasumicna
bauljanja po gradu i oznacavanja mjesta po nekim cudnim specificnostima.
Za saznati malo vise (jako malo vise):
http://en.wikipedia.org/wiki/Psychogeography
http://library.nothingness.org/articles/SI/en/display/2
http://ppgis.iapad.org/pgis.htm

John Dea

unread,
Jul 6, 2006, 7:45:17 AM7/6/06
to

"Opus Dei" <op...@dei.hr> wrote in message
news:e8ipah$5ni$1...@sunce.iskon.hr...

> John Dea wrote:
>
> > Eto prijedlog za zabavu:
> > - subota je, u centru si grada.
> > Blizi se ponoc i ulice su sve pustije.
> > Kafici se zatvaraju.
> > Lutas kao majmun centrom i trazis kafic u kojem bi popio pice, u kojem
ima
> > muzike i ljudi.
> > Da liepe li zabave!
> >
> >
>
> Ja bi volio spavati prije ponoci.

Yeah, turisti i ine gamadi na ulicama grada prije ponoci ometaju san, zato
ih sve protjerajmo!


ToMo

unread,
Jul 6, 2006, 8:09:40 AM7/6/06
to
John Dea wrote:
> Yeah, turisti i ine gamadi na ulicama grada prije ponoci ometaju san, zato
> ih sve protjerajmo!

Ne treba tjerati, treba ih stjerati u turisticke logore, ovaj kampove.
;)
--
ToMo

--1%er--

unread,
Jul 6, 2006, 8:29:12 AM7/6/06
to

"Opus Dei"

> Ne trebaju one dolaziti, mi imamo Kulturu koju cemo voljeti.
>
> P.S.
> Nesto ne stima s tobom, ne padas na droge i alkohol?

Kultura je prava spika.


bole

unread,
Jul 6, 2006, 8:37:17 AM7/6/06
to
Opus Dei wrote:
> Ne razumijem, meni odgovara ovakvo stanje?!?
> ;)

i meni bi, ako zalijemo betonom sve :)


carlos3

unread,
Jul 6, 2006, 8:52:10 AM7/6/06
to

bole wrote:

> i meni bi, ako zalijemo betonom sve :)

onda bi nam makar ceste bile ok....

Opus Dei

unread,
Jul 6, 2006, 9:34:56 AM7/6/06
to
John Dea wrote:

>>Ja bi volio spavati prije ponoci.
>
>
> Yeah, turisti i ine gamadi na ulicama grada prije ponoci ometaju san, zato
> ih sve protjerajmo!

Nemam problema s turistima na ulicama grada prije ponoci.

modern man

unread,
Jul 6, 2006, 9:56:26 AM7/6/06
to

> Sviraju anti nowhere league i toy dolls-i.

akcija!!!

John Dea

unread,
Jul 7, 2006, 2:10:46 AM7/7/06
to

"Opus Dei" <op...@dei.hr> wrote in message
news:e8j3i0$l5f$1...@sunce.iskon.hr...

> John Dea wrote:
>
> >>Ja bi volio spavati prije ponoci.
> >
> >
> > Yeah, turisti i ine gamadi na ulicama grada prije ponoci ometaju san,
zato
> > ih sve protjerajmo!
>
> Nemam problema s turistima na ulicama grada prije ponoci.

A poslie ponoci, pitanje je sad ?

Npr. zlobnici koji su isli u Spanjolsku kazu da u njihovim gradovima (npr.
Barcelona) oko ponoci nocni zivot tek pocinje.
Ili to progovara zloba stoke sitnog zuba, mutikasa & smutljivaca koji ne
zele dobro ovom narodu?


Opus Dei

unread,
Jul 7, 2006, 2:43:27 AM7/7/06
to

Niti prije, niti poslije ponoci. Uopce me ne smetaju.
U mom kvartu ih ima manje od prstiju na rukama u spici sezone, pa se
niti ne primjete.
Uglavnom svi navecer negdje odu, pa mi ne smetaju. ;)
Ja ugodno spavam.
Smetali su mi bikeri dok su imali seanse po gradu i obilaznici all night
long, no sad su nestali negdje.

carlos3

unread,
Jul 7, 2006, 5:30:21 AM7/7/06
to

John Dea je napisao/la:

> Npr. zlobnici koji su isli u Spanjolsku kazu da u njihovim gradovima (npr.
> Barcelona) oko ponoci nocni zivot tek pocinje.
> Ili to progovara zloba stoke sitnog zuba, mutikasa & smutljivaca koji ne
> zele dobro ovom narodu?

ja mislim da je i u Etiopiji nocni zivot bolji nego u Puli....
da ne bi neko pomislio da ne volim svoj grad, ali to su cinjenice...

Opus Dei

unread,
Jul 7, 2006, 6:55:57 AM7/7/06
to


Opet se moram nesloziti. Meni je nocni zivot zasada odlican.
Nema komaraca i bikeri ne zuje cijelu noc po zaobilaznici.

zvo...@gmail.com

unread,
Jan 24, 2019, 1:11:24 PM1/24/19
to
On Wednesday, July 5, 2006 at 1:33:21 PM UTC+2, Maggio wrote:
> Bok i poątovanje svima na grupi!!!
>
> Recite mi, molim vas, isplati li se u Pulu doć "na more", ima li zabave
> preko ljeta ili moľete preporučiti negdje okolo, u svakom slučaju isplati li
> se dolazit?
>
>
> Hvala!!!
>
> --
>
>
>
> Don Maggio Corleone

Zdravo Don Maggio Corleone, da puno ne filozofiram evo baš sam prije neki dan slučajno naišao na nešto što će te glede tvog pitanja sigurno zanimati pročitati: "Neušminkani razlozi zašto Pula vrijedi putovanja" http://summer-vacation-apartment.blogspot.com/2019/01/neusminkani-razlozi-zasto-je-ljetna.html

sofiarome...@gmail.com

unread,
Jan 27, 2019, 10:13:55 AM1/27/19
to
Ponuda kredita između privatnih i ozbiljnih bez naplate unaprijed

Pojedini francuski, švicarski, belgijski, kanadski, trebali su vam novčani krediti među pojedincima da biste se konačno suočili s financijskim poteškoćama
odstupite od zastoja koji banke provociraju, odbacujući vaše prijave za kreditnu prijavu. Ja sam pojedinac u mogućnosti da vam zajam iznos koji :sofiarome...@gmail.com

sofiarome...@gmail.com

unread,
Jan 27, 2019, 10:14:09 AM1/27/19
to
0 new messages