>> imaju li ovi jastuke s vunom? :-)
> Smiljko??? :) :) :) :)
> gore je mail, vjerujem da ce ti rado odgovoriti, dalje....skidam svu
> odgovornost sa sebe ;) Nasmijani vikend ti zelim ;)
hvala! :-)
malo je bila gužva pa se tek sada javljam, a bio je nasmijani vikend ...
malo vrganja u subotu, malo trekinga po Krku u nedjelju, sve u svemu
super :-)