Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

evo...ako netkome trbaju madraci i jastuci...mater im jebemo!

18 views
Skip to first unread message

delbi

unread,
Sep 21, 2017, 4:39:54 AM9/21/17
to

Smiljko Rudan

unread,
Sep 22, 2017, 3:16:41 AM9/22/17
to
21.9.2017. u 10:39, delbi je napisao/la:
> in...@medico-madraci.hr


što se pobogu dogodilo?

hrxx

unread,
Sep 22, 2017, 5:29:02 AM9/22/17
to
caseof " šta će ti to?"
continue
else "si probao pitati"
in...@medico-madraci.hrinfo@medico-madraci.hr
in...@medico-madraci.hrinfo@medico-madraci.hr
in...@medico-madraci.hrinfo@medico-madraci.hr
in...@medico-madraci.hrinfo@medico-madraci.hr
in...@medico-madraci.hrinfo@medico-madraci.hr
in...@medico-madraci.hrinfo@medico-madraci.hr
in...@medico-madraci.hrinfo@medico-madraci.hr
in...@medico-madraci.hrinfo@medico-madraci.hr
repeat

freelancer

unread,
Sep 22, 2017, 3:04:12 PM9/22/17
to
I ja bi to volio znati. :)

delbi

unread,
Sep 25, 2017, 1:29:39 PM9/25/17
to
nakon prijave abuse sluzbi njihovog operatera, nastavili mi slati
mail-ove gdje me ubjedjuju da sam potpisao njihov newsleter...funny shit,
usenet je mrtav, na zalost, ali mozda i dalje netko peca adrese ;)

hrxx

unread,
Sep 26, 2017, 8:19:02 AM9/26/17
to

hrxx

unread,
Sep 26, 2017, 8:24:02 AM9/26/17
to
su izgleda isto spammersko sranje kao i

delbi

unread,
Sep 26, 2017, 10:00:17 AM9/26/17
to
i nebi li ti popizdio?? a?? :) :) :) :)

Smiljko Rudan

unread,
Sep 29, 2017, 3:34:56 AM9/29/17
to
21.9.2017. u 10:39, delbi je napisao/la:
> in...@medico-madraci.hr



kad bolje razmislim, baš bi mi trebao jedan fini jastuk :-)

imaju li ovi jastuke s vunom? :-)

delbi

unread,
Sep 29, 2017, 4:47:53 AM9/29/17
to
Smiljko??? :) :) :) :)
gore je mail, vjerujem da ce ti rado odgovoriti, dalje....skidam svu
odgovornost sa sebe ;) Nasmijani vikend ti zelim ;)

hrxx

unread,
Oct 2, 2017, 4:09:02 AM10/2/17
to
probaj s ovima, tu imaju sve i znaju sve:

in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com
in...@mamboistriano.com

Smiljko Rudan

unread,
Oct 3, 2017, 5:30:49 AM10/3/17
to
>> imaju li ovi jastuke s vunom? :-)
> Smiljko??? :) :) :) :)
> gore je mail, vjerujem da ce ti rado odgovoriti, dalje....skidam svu
> odgovornost sa sebe ;) Nasmijani vikend ti zelim ;)

hvala! :-)

malo je bila gužva pa se tek sada javljam, a bio je nasmijani vikend ...
malo vrganja u subotu, malo trekinga po Krku u nedjelju, sve u svemu
super :-)

hrxx

unread,
Oct 4, 2017, 5:09:02 AM10/4/17
to
Smiljko, vragolanu nam jedan! :)
uvijek si u nekoj super aktivnosti: pecanju, trekingu, branju gljiva,
sviranju ploča omiljenog banda Lard... :)
pozdrav dragi brko!
:D
0 new messages