Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

GT-Net?

91 views
Skip to first unread message

ToMo

unread,
Mar 7, 2013, 3:28:17 AM3/7/13
to
Netko zna nesto o ovima? Hoceju se ugurat u neboder od staraca,
obecavajuci brda i doline, bezicni internet i telefon i tako...
Ako netko ima neko iskustvo ili zna nesto, molim.
--
ToMo

ToMo

unread,
Mar 7, 2013, 3:28:42 AM3/7/13
to

ToMo

unread,
Mar 7, 2013, 3:37:00 AM3/7/13
to
On 03/07/2013 09:28 AM, ToMo wrote:
Vlasnik Info Progres d.o.o., ovaj je direktor:
http://hr.linkedin.com/in/deanbenazic
--
ToMo

Coin

unread,
Mar 7, 2013, 3:33:40 AM3/7/13
to

"ToMo" <To...@Mo.To> wrote in message news:kh9jmg$ojb$5...@sunce.iskon.hr...
> Netko zna nesto o ovima? Hoceju se ugurat u neboder od staraca,
> obecavajuci brda i doline, bezicni internet i telefon i tako...
> Ako netko ima neko iskustvo ili zna nesto, molim.


Meni su to sve isti prodavaci magle. Od kad je Histria ukinula free net
nisam pronasao ozbiljnog i kvalitetnog providera koji bi ih zamijenio.


delbi

unread,
Mar 7, 2013, 5:01:19 AM3/7/13
to
:):)

delbi

unread,
Mar 7, 2013, 7:54:37 AM3/7/13
to
sretali se poslovno u GI...bo, meni je ostao kao OK lik....sto opet,
nista ne znaci u tvom slucaju :)

ToMo

unread,
Mar 7, 2013, 8:05:25 AM3/7/13
to
Ma sve skupa mi uopce ne mirisi dobro, tako da sumnjam da cu im
blagodarit to.
--
ToMo

brko

unread,
Mar 7, 2013, 12:39:13 PM3/7/13
to
gledam cjenik ovako brzinski, pa ovo uopce nije jeftino? brijem da je
iskon tu negdje sa cijenama a barem je provjerena spika

Coin

unread,
Mar 31, 2013, 10:26:23 AM3/31/13
to

"ToMo" <To...@Mo.To> wrote in message news:kh9jmg$ojb$5...@sunce.iskon.hr...
> Netko zna nesto o ovima? Hoceju se ugurat u neboder od staraca,
> obecavajuci brda i doline, bezicni internet i telefon i tako...
> Ako netko ima neko iskustvo ili zna nesto, molim.


Evo jedni, ne jako dobri ali ako nis drugo onda su iskreni :)))

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0ilMx7k7mso


dean.b...@gmail.com

unread,
Sep 18, 2018, 2:38:58 PM9/18/18
to
grazie Delbi!

delbi

unread,
Sep 20, 2018, 9:52:04 AM9/20/18
to
On 18.09.2018 20:38, dean.b...@gmail.com wrote:
> grazie Delbi!
>
prego....sta sam napravio?
0 new messages