"ToMo" <To...@Mo.To> wrote in message news:kh9jmg$ojb$5...@sunce.iskon.hr...
> Netko zna nesto o ovima? Hoceju se ugurat u neboder od staraca,
> obecavajuci brda i doline, bezicni internet i telefon i tako...
> Ako netko ima neko iskustvo ili zna nesto, molim.
Meni su to sve isti prodavaci magle. Od kad je Histria ukinula free net
nisam pronasao ozbiljnog i kvalitetnog providera koji bi ih zamijenio.