--
"Opus Dei" <op...@dei.hr> wrote in message
news:hpeq5a$qjb$1...@sunce.iskon.hr...
vulkanizer kod Benussija (Mazda-Fiat, industrijska zona) 385 873
Radola
姆鈴n
Optik servis
preferiram Benussija
Sad sam poljuljan. Mislio sam eskivirati Benussija zbog nekih losih
tekstova na netu i otici na VVrh.
Preporucas?
vec par godina idem tamo svojim autom, motorom, skuterom, kombijima od firme
i vrlo sam zadovoljan i cijenom i uslugom. Govorim samo o vulkanizerskoj
radioni!
Pred jedno 7-8 godina sam isao neko krace vrijeme u Optik servis ali nakon
jedne bezvezne situacije sam od njih odustao.
A stajaznam da li preporucam, 100 ljudi 100 cudi, kako da znam da li ce ti
oni mozda ici na zivce ili ti njima? :)
Situacija od prije par godina:
Gazda firme gdje sam prije radio odvezao kombi kod majstora na Veli vrh jer
sam mu rekao da nesto lupa kod kotaca i vidljivo trosi vanjski rub gume.
Majstor je namjestio trap, bez da uopce pogleda da je kugla od ramena
istrosena(lupalo je i dalje), Pravi majstor bi rekao, sorry prije promjeni
taj dio ili cu ga ja zamjeniti pa cemo namjestiti trap. Eto toliko do mene.
Zato ja idem u Šišan, i ako gazda vidi da nešto ima lufta, prije me upozori.
Evo, baš lani sam imao naručeno kod njega i kad sam došao je vidio sa
dokrajnik ima lufta,,, Kupio, dogovorio drugi termin, isvi sretni..
Da ne govorim o tom "majstoru" s Velog Vrha koji me jedva pustio u svoju
garažu jer sam imao plin..... A koliko znam, i radno vrijeme mu je mrak....
Thanks, nego sto radis toliko s vozilima kad moras stalno centrirati
trapove. Ja nisam nikad bio centrirati trap u zivotu.
Ma da, ja sam zapravo sve rijesio kod drugog mehanicara, pa mi treba
samo usluga centriranja.
Za radno vrijeme se slazem.
--
"Opus Dei" <op...@dei.hr> wrote in message
news:hpes77$t1i$1...@sunce.iskon.hr...
> On 06.04.2010 10:32, Lorenzo wrote:
>> "Opus Dei"<op...@dei.hr> wrote in message
>> news:hpeq5a$qjb$1...@sunce.iskon.hr...
>>> Ovaj put mi treba centriranje trapa na autu.
>>> Preporuke i telefon bi dobrodosli.
>>> Osobno mi pada na pamet samo jedno mjesto na Velom vrhu, ali ne mogu
>>> naci
>>> kontakt.
>>
>> vulkanizer kod Benussija (Mazda-Fiat, industrijska zona) 385 873
>> Radola
>> 姆鈴n
Šišan me podsjeća na tipa koji je radio ravnanje trapa uz pomoć nekakve
špage :)) LOL
Ali, to je bilo dosta godina unazad.
> Da ne govorim o tom "majstoru" s Velog Vrha koji me jedva pustio u svoju
> garažu jer sam imao plin..... A koliko znam, i radno vrijeme mu je
> mrak....
>
Kao što je neko reko, 100 ljudi..1000 ćudi
tamo idem obično radi promjene guma, trap sam kod njih ątelao...a jedno 5-6
puta. Jednom na dostavnom (serviser zakačio rubnik pa je volan stajao mrvu
krivo), na par auti koje sam imao i neki dan na autu od starog jer je
zakačio rubnik i malo savio felgu, pa da se odmah provjeri je li sve OK i sa
geometrijom.
Uvjeren sam da je bar 50% auta u opticaju sa raątelanim trapom, kao i recimo
sa svjetlima. E, ja volim da mi je to podeąeno kako treba, koąta malo, pa si
priuątim
:)
Zapravo to nije lose upravo zbog udaraca o rubnik. Nekako sam uvijek
mijenjao auto prije nego sto sam imao potrebu za takvim uslugama. Eto,
sad sam promijenio krajnik spone, pa....
Imas li neki popust tamo ili bar zlatnu clansku iskaznicu. :)
Kad god sam isao tamo, morao sam mijenjati spone volana. To je bilo kao
kod Kalodjere kad ides s VHSom, on uvijek zamijeni sve gume, role,
vodilice, kapstane i sto vec izmulja, svejedno kolko cesto dolazio.
;)
I jos pricaju s tobom s visoka.
--
ToMo
Nisam znao dvije stvari:
1. Da benussi ima trap stelu. Kompjutorska? Cijena?
2. Da je Falcon propao i da sad Benussi drzi i mazdu.
--
ToMo
Jel se modernizirao sto ili i dalje mjeri stapom, kanapom i onim lampicama?
--
ToMo
branit cu se sutnjom
:)
njega sam prekrizio nedavno
http://www.hunter.com/HAWKEYE/
200 IIRC
Zaboravio si napomenuti (za Kalodjeru): i jos ti sve papreno naplati
Bio sam jucer. Cijena je 160. Uredjaj je slican ovom.
Odradio je sve bez problema i bez komentara i bez gledanja s visoka i
bez ikakvih prijedloga za mijenjanjem. Dogovorili se za vrijeme, dosao i
odradio. Uglavnom sam zadovoljan uslugom.
Ako se nakon par dana prestanem javljati ovdje, znaci da nije stisnuo
neku maticu kako treba. ;)
:)
To sam pretpostavio da ce te skuziti iz popisa materijala koji je
zamijenio: uglavnom, stogod bilo, nije bilo ispod 400 kn zbog gore
navedenih radova.
:)
Devetak je ipak posteniji.
--
ToMo
ja sam zadnji put uspio proci sa 350 "zamjena lasera"
uredaj i dalje ima isti defekt
X
Modernizirao se malo... A iąao sam ja i u Viąkoviće kod Koromačna - tip
namjeąta sa lampicama i ogledalima i odlično radi. Bitan je majstor, a ne
oprema.
Kad smo već kod kompjutorskog centriranja, bio sam prije nekih 3-4 godine
kod Radole... Imao sam vremena i taman prolazio kad nije bilo guľve pa sam
skrenuo na centriranje.
Uglavnom, radnik mi je parkirao auto na onu platformu, komp mu je izbacio
podatke, on je prema tome "podesio" i to je to. Briga njega za luft u
sponama itd... Kad sam nakon mjesec-dva neąto prčkao oko prednjih maglenki,
vidio sam da mi je jedna prednja guma izlizana sasvim sa unutarnje strane.
Trag je bio ravan, ali nagib kotača očito nije ni pribliľno.... Ne moram ni
spominjati da su to bile nove gume....
U ©iąanu tip pogleda podatke u autodati i posveti se namjeątanju. Ja
zadovoljan....
baš :D
jaooooo
jaooooo
pa cha to ne mores sam? to ti je p.dim... a i da fulas ti je rezultat isti
ali jeftiniji...
;-)
P.S.koji defekt konkretno?
moren, viąe put odradio na playerima, pero
a) ni mi se dalo
b) mi se paralo da forąi ni lejzer
> P.S.koji defekt konkretno?
viąe njih odjednom
kad ubodem usb stick katkad ąteka CDp, koji put uopće ne prepoznaje medije,
koji put kad skipneą se pogubi, jednom je ostao mutav pa nije bilo zvuka na
zvučnicima bez obzira na izvor...tako, baą fino zafrkava. Pa sam odnio
ovlaątenom LG serviseru :)) Pa viąe neću nikad.
Smrdi mi ko da je neka grana PSUa na limitu, pa kad ubodeą joą i stick sve
zajedno počne padat u nesvjest (sto je tesko moguce, al mi tako smrdi :), al
vragbigaznao i kogahebe, problem reshen - sviralica otputovala from da haus
(one way ticket :)
moguce, elektroliti na psu-u oko chipova prosviraju i rade sranja, najbolje
he je sve gambijati (isprobano)
a moguce je da je i kakova softwareska bug-cina (koji pic ili eprom) a to je
onda nemoguce rijesiti mi se para
> vragbigaznao i kogahebe, problem reshen - sviralica otputovala from da
haus
> (one way ticket :)
hehehe, najbolja solucija, definitivno...
ej, novo sa pripadajucim zvucnicima cca 1000kn!
zao mi je da sam uopce nosio onoj lopini, ali nisam mislio da ce biti
guljenje koze na prepad
>> vragbigaznao i kogahebe, problem reshen - sviralica otputovala from da
> haus
>> (one way ticket :)
>
> hehehe, najbolja solucija, definitivno...
je, i to besplatna meni i besplatna onima kojima sad to svira, svi sretni :)