Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Gdje kupiti boje pod tlakom?

0 views
Skip to first unread message

Zero-Box

unread,
Aug 7, 2005, 12:45:28 PM8/7/05
to
Hi ljudi

Mozete li me uputit gdje mogu kupiti boje pod tlakom tocnije lakove za
bojanje fine plastike.
Inace,ne ocekujem nista poput pevec kvalitete i slicno..znaci ciljam na
radnje koji imaju finu paletu kvalitetnih boja pod tlakom.

THNX


Dumba

unread,
Aug 7, 2005, 12:50:45 PM8/7/05
to

Jesi pogledao u Pevecu? :)

Baki

unread,
Aug 7, 2005, 1:12:52 PM8/7/05
to
In article <dd5drg$3s3$1...@bagan.srce.hr>, zero...@hotmail.com says...

Otidji kod covjeka na pocetku Petefijeve (u Retfali) s desne strane.
Prodaje Max Meyer auto lakove, ali ce ti izaci u susret sa ovakvim
"specijalnim" zahtjevima. Ja sam ga cak nagovorio da mi strpa Hammerite
u sprej. Stavljanje bilo kakve boje u sprej (pod tlakom naravno) kosta
oko 20-30kn.

Mislim da bi ti najkvalitetnije bilo obojati plastiku na nacin da prvo
prespricas plastik primerom (kao temeljna boja za plastiku) a onda Max
Meyerov lak u boji po izboru. Postoje i sprejevi za bojanje plastike u
kojima su pomjesani primer, lak i fiksator. To nije bas dobro.

A sta bojas?

Zero-Box

unread,
Aug 7, 2005, 1:53:02 PM8/7/05
to
Hi,thnx na brzom reply-u;pitao si me sto bojam.Pa imam namjeru lupiti neku
turbo boju na roces role,tocnije prvo ih kanim izbrusititi(ali i oko toga se
zaj...) do fine i glatke povrsine tj ocistiti od manjih ogrebotina te ih
onda pofarbati..

Pitanje:koji bi po tebi bio raspored rada na rolama od pocetka pa do
kraja...
2Pitanje:Planiram ofarbati SET310 pa me takoder zanima raspored rada na
mobu..
Ak ti se da i ak imas iskustva mozes roknuti na mail odgovore...pozdrav!
"Baki" <NO_SPAMbb...@yahoo.com> wrote in message
news:MPG.1d605f837...@news.htnet.hr...

slavonac

unread,
Aug 8, 2005, 2:20:59 AM8/8/05
to
In article <dd5drg$3s3$1...@bagan.srce.hr>, zero...@hotmail.com says...

strosika, preselio se heos(iz pejaceviceve), imas stogod hoces smuckaju
ti i spakuju ti u konzervu sa tlakom, cijena neznam....

0 new messages