Mozete li me uputit gdje mogu kupiti boje pod tlakom tocnije lakove za
bojanje fine plastike.
Inace,ne ocekujem nista poput pevec kvalitete i slicno..znaci ciljam na
radnje koji imaju finu paletu kvalitetnih boja pod tlakom.
THNX
Jesi pogledao u Pevecu? :)
Otidji kod covjeka na pocetku Petefijeve (u Retfali) s desne strane.
Prodaje Max Meyer auto lakove, ali ce ti izaci u susret sa ovakvim
"specijalnim" zahtjevima. Ja sam ga cak nagovorio da mi strpa Hammerite
u sprej. Stavljanje bilo kakve boje u sprej (pod tlakom naravno) kosta
oko 20-30kn.
Mislim da bi ti najkvalitetnije bilo obojati plastiku na nacin da prvo
prespricas plastik primerom (kao temeljna boja za plastiku) a onda Max
Meyerov lak u boji po izboru. Postoje i sprejevi za bojanje plastike u
kojima su pomjesani primer, lak i fiksator. To nije bas dobro.
A sta bojas?
Pitanje:koji bi po tebi bio raspored rada na rolama od pocetka pa do
kraja...
2Pitanje:Planiram ofarbati SET310 pa me takoder zanima raspored rada na
mobu..
Ak ti se da i ak imas iskustva mozes roknuti na mail odgovore...pozdrav!
"Baki" <NO_SPAMbb...@yahoo.com> wrote in message
news:MPG.1d605f837...@news.htnet.hr...
strosika, preselio se heos(iz pejaceviceve), imas stogod hoces smuckaju
ti i spakuju ti u konzervu sa tlakom, cijena neznam....