Zna li netko mozda imaju li oni neku web-stranicu? Zanimaju me stolovi za
ugostiteljstvo.
Bio bih vrlo zahvalan! mozete mi i na mail iignac(*a*)gmail.com
Hvala
--
Nichael
cov...@net4u.hr
"ivan-dj" <gyu...@rem.yahoo.com> je napisao u poruci interesnoj
grupi:dt4oe1$i6n$1...@ss405.t-com.hr...
ma nasao... www.kolar.com.hr
hvala enivej! ;)
Ima ti u Paki "Plastilak" mislim da je puno jeftiniji, možeš pitat na mail:
plas...@email.htnet.hr