On 19.2.2013 15:56, Boris Stromar wrote:
>
> Nesto sam bio ljut, pa evo:
>
>
http://www.astrobobo.net/?p=745
>
> Ukratko:
>
> "Dok crkvu muči što dio populacije masturbira, a javnost zabavljaju
> nogometaši i skijaši, zvjezdarnica Višnjan/Tičan nije u funkciji
> umjesto da spašava Zemlju od udara asteroida."
>