Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

seven

0 views
Skip to first unread message

goat

unread,
Oct 5, 2004, 1:57:30 AM10/5/04
to
burton seven154 prodajem, vožen 3 sezone, mrak daska


Gogh of Lôrien

unread,
Oct 5, 2004, 3:04:25 PM10/5/04
to

"goat" <silvio....@inet.hr> wrote in message
news:cjtd84$rjr$1...@sunce.iskon.hr...

> burton seven154 prodajem, vožen 3 sezone, mrak daska
>
>

hr.rec.sport.zimski, tamo ima ljudi. Mislim da ovdje jedino ti i ja citamo
"postove"..... i eventualno nesretnica koja je otvorila grupu. :))

Gogh
--
---------------------------
www.skijanje.com.hr
---------------------------


Mario Kvesic

unread,
Oct 6, 2004, 4:02:41 AM10/6/04
to
On Tue, 5 Oct 2004 21:04:25 +0200, "Gogh of Lôrien"
<goghN...@skijanje.com.hr> wrote:

>
>"goat" <silvio....@inet.hr> wrote in message
>news:cjtd84$rjr$1...@sunce.iskon.hr...

>> burton seven154 prodajem, vo?en 3 sezone, mrak daska


>>
>>
>
>hr.rec.sport.zimski, tamo ima ljudi. Mislim da ovdje jedino ti i ja citamo
>"postove"..... i eventualno nesretnica koja je otvorila grupu. :))
>

Citajte jos malo, jer je "nesretnica" nesto pricala da ce je
uskoro zatvoriti ;-)

Mario

Zeko

unread,
Oct 6, 2004, 3:24:46 AM10/6/04
to
On Tue, 5 Oct 2004 21:04:25 +0200, Gogh of Lôrien wrote:

> "goat" <silvio....@inet.hr> wrote in message
> news:cjtd84$rjr$1...@sunce.iskon.hr...
>> burton seven154 prodajem, vožen 3 sezone, mrak daska
>>
>>
>
> hr.rec.sport.zimski, tamo ima ljudi. Mislim da ovdje jedino ti i ja citamo
> "postove"..... i eventualno nesretnica koja je otvorila grupu. :))
>
> Gogh

Dodem i ja ponekad :)

Zeko

Lei

unread,
Oct 6, 2004, 5:52:17 AM10/6/04
to
On Wed, 06 Oct 2004 10:02:41 +0200, Mario Kvesic <mari...@yahoo.com> wrote:

> Citajte jos malo, jer je "nesretnica" nesto pricala da ce je
> uskoro zatvoriti ;-)

Nemam pojma sto je s tim. Nitko nis nije komentirao, grupa nije
zatvorena... bo.. tko ce ga znati :(

Lei
--
l...@skijanje.com.hr
www.skijanje.com.hr

Gogh of Lôrien

unread,
Oct 6, 2004, 1:37:32 PM10/6/04
to

> Nemam pojma sto je s tim. Nitko nis nije komentirao, grupa nije
> zatvorena... bo.. tko ce ga znati :(
>
> Lei

Ljudi, nemojte pretjerivati, sada smo opteretili news server sa poslanim
godisnjim prosjekom postova za ovu grupu. I to u jednom danu! ;))

0 new messages