hr.rec.sport.zimski, tamo ima ljudi. Mislim da ovdje jedino ti i ja citamo
"postove"..... i eventualno nesretnica koja je otvorila grupu. :))
Gogh
--
---------------------------
www.skijanje.com.hr
---------------------------
>
>"goat" <silvio....@inet.hr> wrote in message
>news:cjtd84$rjr$1...@sunce.iskon.hr...
>> burton seven154 prodajem, vo?en 3 sezone, mrak daska
>>
>>
>
>hr.rec.sport.zimski, tamo ima ljudi. Mislim da ovdje jedino ti i ja citamo
>"postove"..... i eventualno nesretnica koja je otvorila grupu. :))
>
Citajte jos malo, jer je "nesretnica" nesto pricala da ce je
uskoro zatvoriti ;-)
Mario
> "goat" <silvio....@inet.hr> wrote in message
> news:cjtd84$rjr$1...@sunce.iskon.hr...
>> burton seven154 prodajem, vožen 3 sezone, mrak daska
>>
>>
>
> hr.rec.sport.zimski, tamo ima ljudi. Mislim da ovdje jedino ti i ja citamo
> "postove"..... i eventualno nesretnica koja je otvorila grupu. :))
>
> Gogh
Dodem i ja ponekad :)
Zeko
> Citajte jos malo, jer je "nesretnica" nesto pricala da ce je
> uskoro zatvoriti ;-)
Nemam pojma sto je s tim. Nitko nis nije komentirao, grupa nije
zatvorena... bo.. tko ce ga znati :(
> Nemam pojma sto je s tim. Nitko nis nije komentirao, grupa nije
> zatvorena... bo.. tko ce ga znati :(
>
> Lei
Ljudi, nemojte pretjerivati, sada smo opteretili news server sa poslanim
godisnjim prosjekom postova za ovu grupu. I to u jednom danu! ;))