dakle, stvar polazi u 7.15, a vraca se u 18.59 u zg.
prerano, da, a sad, vidjet cu jel stignem do bjelolasicinog vrha il ne...
dakle, vabljeni ste.
meni je ovo taman za kraj sezone
(jer sljedeci tjedan 20C najavise. vrijeme za bicikl. i camac ;))
vjeran
(valda unatoc juzini ostane stogod od tih 170cm do sutra?:)
Izletnički vlak Bijeli Karlek vozi na Bjelolasicu
U nedjelju 14. oľujka 2004. Hrvatske ľeljeznice u suradnji s
Turističkom zajednicom grada Ogulina organiziraju poseban izletnički vlak
Bijeli Karlek koji vozi u Ogulin odnosno na Bjelolasicu na izlet Vlakom na
snijeg.
Cijena prijevoznih karata za dvosmjerno putovanje je 40,00 kuna
za odrasle, 25,00 kuna za djecu od četiri do 12 godina, a za djecu do četiri
godine putovanje je besplatno.
Turistička zajednica grada Ogulina organizira doček vlaka i
transfer autobusom od Ogulina do Bjelolasice i natrag, a transfer je
uključen u cijenu prijevozne karte za vlak.
Vlak ima 232 mjesta pa molimo putnike da prijevozne karte kupe
na vrijeme.
Bijeli Karlek polazi iz Zagreba u 7.15 sati, iz Karlovca u
7.51,
a u Ogulin stiľe u 8.47 sati. Povratak vlaka iz Ogulina je u 17.28 sati,
(autobus sa skijaliąta polazi u 16.15 sati) u Karlovac dolazi u 18.23, a
vlak dolazi u Zagreb u 18.59 sati.
Pozivamo sve one koji se nisu joą odlučili kako će provesti
nedjelju 14. oľujka da nam se pridruľe na voľnji Bijelog Karleka i da se
upute prema ogulinskom kraju i Hrvatskom olimpijskom centru Bjelolasica i da
uľivaju u skijanju, sanjkanju i drugim zimskim radostima.
Sve informacije o cijenama ski-karata i ostalih usluga moľete
pronaći na www.bjelolasica.hr.