Sajt leti. Odlično.
Ivan.
--
Oh Lord please don't burn us don't kill or toast your flock
Don't put us on the barbecue or simmer us in stock
Don't bake or baste or boil us or stir-fry us in a wok
visit me @ http://hlloyge.funpic.de
>
> Prvi osobni dojmovi - pozitivni.
Koliko su kolege i kolegice uložili truda, ajd napokon da vidim i
konačni rezultat :)
Ivan.
Gdje im je jebeni raspored programa ??? To je osnovna poanta njihovog weba,
barem meni. Ocjena 1
> www.hrt.hr
>
> Prvi osobni dojmovi - pozitivni.
--
dsvfgsdagdsagbdsavdsvsvjp fn fpnsn ap vpsdvfp dpsvds
> Gdje im je jebeni raspored programa ??? To je osnovna poanta njihovog
> weba, barem meni. Ocjena 1
jebeno im je istaknut s desne strane jebenim velikim slovima.
Lose! U glavnom izborniku na vrhu nepotrebne stvari, onaj na dnu bezveze
naguran i neuocljiv, cik-cak podrucja u sredini (dokumentarci i glazba
posebno losi dolje desno u kutu)...
R.
>> http://www.bbc.co.uk/
>
> prvi :-P
Jebite se obojica, preduhitrili ste me, ali čim sam vidio novu stranicu
HRT-a rekao sam: "Pa ovo je BBC!" :))
Marin
--
sportnet.hr | www.sportnet.hr
Mislią da su homići?
> Jebite se obojica, preduhitrili ste me, ali čim sam vidio novu
> stranicu HRT-a rekao sam: "Pa ovo je BBC!" :))
evo, ja cu cancelirat svoju poruku :-P
Vidim bit ce natjecanja kako srociti sto bolji naslov vijesti za naslovnicu
do maksimum 4 rijeci... mozda bude i duhovitih kombinacija...
Sajt je lijepsi nego prijasnji, ali nisu dovoljno jasno odvojene teme
sajta - npr. vijesti od tematike vezane uz program (filmovi i serije i sl.)
Zbrckano...
--
imoen
> Marin Vukovic wrote:
>> Jebite se obojica, preduhitrili ste me, ali čim sam vidio novu
>> stranicu HRT-a rekao sam: "Pa ovo je BBC!" :))
>
> evo, ja cu cancelirat svoju poruku :-P
E, baš ti hvala. :)
Marin
--
sportnet.hr | www.sportnet.hr
(uz malo customiziranja (edit this tab, add tab))
--
Chupo
imaju raspored, ali nemaju vise mogucnost pregleda po ostalim danima osim
tekućeg...poprilično debilno
Lose......
Evo primjer, odaberem raspored programa za htv1 i ne oznaci mi se da sam to
odabrao, dva tri klika kasnije vise ne znam za koji program gledam
raspored....
Evo sad mi na ekranu stoji poruka :
"Page is being generated.
If this message does not disappear within 30 seconds, please reload."
E, tako je to kad ti ljudi plaćaju pristojbu odnosno ne moras se nist
truditi da dobis lovu....
slazem se ... trazio okolo po stranici 10 minuta i odustao (ma sto god Klint
rekao)
nevjerojatno!
mozda Firefox nesto ne prikazuje?
evo, neka sam debil, ali neka mi netko prstom pokaze gdje ja trebam kliknuti
da vidim pregled programa? gdje pise Pregled programa? (find ne moze naci)
thanks!
Smiljko
Ovdje:
:-))
--
Chupo
> evo, neka sam debil, ali neka mi netko prstom pokaze gdje ja trebam kliknuti
> da vidim pregled programa? gdje pise Pregled programa? (find ne moze naci)
Gore desno. Bio je "down for maintenance".
> Radovan Vrana wrote:
>
>> http://www.bbc.co.uk/
>
> prvi :-P
http://www.index.hr/vijesti/clanak/hrtova-nova-web-stranica-besramni-plagijat-bbccouk/386887.aspx
Indexove vijesti besramni plagijat useneta (nije prvi put :).
hm, da ...
to oni namjerno? :-)
pozdrav,
Smiljko
> hm, da ...
>
> to oni namjerno? :-)
Zajebavaju naciju :)
Kad se registriras, odaberes si samo kanale koji te zanimaju i uvijek
kad dodjes na stranicu ce ti se prikazivati samo oni. Neces se trebati
svaki put logirati jer te pamti (valjda preko cookies-a).
Ima i program Phazer od Kowach-a koji koristi isti web service i tamo
onda imas jos vise mogucnosti samo nemam link, neko ga je ovdje nedavno
stavio.
--
Chupo
LOOL....
jebeni dokaz da nemaju pojma o web dizajnu jer da imaju ama bas nitko
se ne bi pitao gdje je program. Razbacali su linkove k'o gnjoj po njivi
bez reda i bez smisla
web-sjediste?
--
In girum imus nocte et consumimur igni
I bolje da se nezna gdje je program jer je potpuno krivo napisan.
Recimo Dnevnik prema tom novom programu pocinje u 19:55.
Web sjediste
Web mjesto
Mrezno mjesto
Mrezne stranice
...
Sve su to domaci prijevodi za istu stvar.
R.
"Nathan"?
http://www.hrt.hr/teletext/
--
Chupo
> Web sjediste
> Web mjesto
> Mrezno mjesto
> Mrezne stranice
> ...
>
> Sve su to domaci prijevodi za istu stvar.
zrakomlat
> zrakomlat
uvrtnjak
vrtolet
R.
Ako prevodimo sto doslovnije, onda je 'zavojokrilac'.
>> Gdje im je jebeni raspored programa ??? To je osnovna poanta njihovog
>> weba, barem meni. Ocjena 1
>
> jebeno im je istaknut s desne strane jebenim velikim slovima.
Ja ga isto nisam mogao naći, a na starom webu bih našao iz prve. Totalno
fulani redizajn. U potpunosti se slazem sa Aqayaxom što se tiče njegovih
kritika današnjeg web-dizajna.
> A gdje je teletext? Prije je bio na
>
> http://www.hrt.hr/teletext/
Debili, svi stari url-ovi su strgani, ali nije teško napiknuti logiku kada
nađeš prvi stari interaktivni element. Dakle:
--
"Davorin Vlahovic" je srpska rijec za "bananu".
Tnx!
Nije los taj online ttx jedino vecinom ne rade linkovi na substranice
(strelice) pa dosta puta treba rucno editirati URL da bi im se
pristupilo.
--
Chupo