Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

stazist

0 views
Skip to first unread message

NoXoN

unread,
Dec 13, 2005, 6:58:52 PM12/13/05
to
ma ova serija je jednostavno briljantna..glavno da ju stave u pol 1, mamaru
im njihovu...


Pharcyde

unread,
Dec 13, 2005, 8:22:31 PM12/13/05
to
On Wed, 14 Dec 2005 00:58:52 +0100, "NoXoN" <niko...@yahoo.com>
wrote:

>ma ova serija je jednostavno briljantna..glavno da ju stave u pol 1, mamaru
>im njihovu...

mojne njatke evo ja cekam reprizu u 2:30

pljuga i piva

--
><((((ş> Pharcyde <ş))))><
"Centurio! Insidiae erant! Duos illorum erant!" - kriknu Stepa Srbin.
http://skrotum.blog.hr/ - što niste sve pročitali gospodine Najs? Vi lepše čitate.

ixia

unread,
Dec 13, 2005, 8:31:31 PM12/13/05
to
"Pharcyde" <phar...@hi.t-com.hr> wrote in message
news:otsup1dai5psgqml7...@4ax.com...

> mojne njatke evo ja cekam reprizu u 2:30
>
> pljuga i piva
>

me too :)


~merkaba~

unread,
Dec 13, 2005, 9:08:20 PM12/13/05
to
Pharcyde wrote:
> On Wed, 14 Dec 2005 00:58:52 +0100, "NoXoN" <niko...@yahoo.com>
> wrote:
>
>
>>ma ova serija je jednostavno briljantna..glavno da ju stave u pol 1, mamaru
>>im njihovu...
>
>
> mojne njatke evo ja cekam reprizu u 2:30
>
> pljuga i piva
>

yeah taman bio neki tamo engleski filmek o ljubavi i tim shitovima, malo
johnnya deppa, uglavnom dobar film, pogotovo kad spika sa imaginery deppom.
I taman stažist uz mali pan.
Predobro.
A sad caj i na pajkenje :)

OVO_@hotmail.com Jure

unread,
Dec 14, 2005, 4:05:02 AM12/14/05
to

"NoXoN" <niko...@yahoo.com> wrote in message
news:dnnn7n$q2a$1...@ss405.t-com.hr...

> ma ova serija je jednostavno briljantna..glavno da ju stave u pol 1,
> mamaru
> im njihovu...

Sjajna serija ,sinoc sam se prelomio od smijeha oko ponoci.
Kreteni sa HTV-a ;-)


Gordan_18

unread,
Dec 14, 2005, 4:37:09 AM12/14/05
to
"Pharcyde" <phar...@hi.t-com.hr> wrote in message


> pljuga i piva

ajd kog ti muljas :p

ja sam jucer prvi put gledal i odusevil sam se...mozda me malo iznerviralo
sto ima scene ko aly mcbiel ono dok si zamislja stvari lik al...moze se prec
prek toga
kolko jos sezona ima ?


EuCryL

unread,
Dec 14, 2005, 4:51:03 AM12/14/05
to
4 sezone za sad..

L i l i t h

unread,
Dec 14, 2005, 4:59:17 AM12/14/05
to
NoXoN wrote:
> ma ova serija je jednostavno briljantna..glavno da ju stave u pol 1,
> mamaru im njihovu...

Serija je odlicna al je cesto propustim zbog termina
Umjesto da tako sta puste poslje depresivnog dnevnika, da se raja malo
nasmije...ne, mi moramo gledat raznorazne prdonje sto serendaju o
politici...

--
Misljenje je kao i dupe! Ima ga svako!


Mario S.

unread,
Dec 14, 2005, 4:48:27 AM12/14/05
to

"NoXoN" <niko...@yahoo.com> wrote in message
news:dnnn7n$q2a$1...@ss405.t-com.hr...
> ma ova serija je jednostavno briljantna..glavno da ju stave u pol 1,
mamaru
> im njihovu...


Fenomenalna, jedina kojoj se mozes stvarno nasmijati i to bas svaku epizodu.
Inace ide svaku vecer na Kanalu A, pa tko moze izdrzati tone reklama neka
pogleda i tamo, poslije ide Seinfield


grmiša

unread,
Dec 14, 2005, 6:35:15 AM12/14/05
to
On Wed, 14 Dec 2005 00:58:52 +0100, NoXoN wrote:

> ma ova serija je jednostavno briljantna..glavno da ju stave u pol 1, mamaru
> im njihovu...

Pratim seriju od prve epizode.
Ista priča s "Na rubu znanosti" i "Peticom".
Najbolje stvari dolaze na kraju :(
Gamad.

--
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way
to world domination!

lister

unread,
Dec 14, 2005, 8:38:20 AM12/14/05
to
On Wed, 14 Dec 2005 12:35:15 +0100, grmiša wrote:

> "Peticom".

sto nisi it puberteta izasao?

Radovan Vrana

unread,
Dec 14, 2005, 5:37:15 PM12/14/05
to

Na slovenskom Kanalu A je jucer zavrsila 4. sezona.

R.

Radovan Vrana

unread,
Dec 14, 2005, 5:39:58 PM12/14/05
to

Vise ne ide. Jucer je upravo zavrsila 4. sezona. Zapoceli su prikazivati
"Jake in Progress".

R.

marijo

unread,
Dec 14, 2005, 6:12:05 PM12/14/05
to
On Wed, 14 Dec 2005 00:58:52 +0100, "NoXoN" <niko...@yahoo.com>
wrote:

>ma ova serija je jednostavno briljantna..glavno da ju stave u pol 1, mamaru
>im njihovu...

Od kud cupaju ideje. Seriaj je odlicna :) Domar je prezestok ustvari
svi su specijalci :)

--
Uzivo: Day - Mar - Live at MoH Radio 04-21-
How long a minute is depends on what side of the bathroom door you're on.
http://hrvatska-gpl-liga.tk/

Vol u kupusu

unread,
Dec 14, 2005, 8:29:56 PM12/14/05
to

"marijo" <marijo2002...@mail.inet.hr> wrote in message
news:6l91q1ta726gnovog...@4ax.com...

> On Wed, 14 Dec 2005 00:58:52 +0100, "NoXoN" <niko...@yahoo.com>
> wrote:
>
>>ma ova serija je jednostavno briljantna..glavno da ju stave u pol 1,
>>mamaru
>>im njihovu...
>
> Od kud cupaju ideje. Seriaj je odlicna :) Domar je prezestok ustvari
> svi su specijalci :)

to je uvijek najace kada imas "specijalce" to je prokusani super recept. eto
danas je bio ConAir meni dosta dobar film samo zbog ovih specosa, jebe mi se
za cagea. Seinfeld pun specijalaca, pa cak mi je i Ally bila neko vrijeme
dobra zbog specijalaca dok mozda nisu pretjerali sa time, uglavnom dobra
doza specijalaca je uvijek dobra za seriju a i filmu pomaze :-)


Pharcyde

unread,
Dec 15, 2005, 2:28:55 PM12/15/05
to
On Thu, 15 Dec 2005 02:29:56 +0100, "Vol u kupusu" <v...@mail.hr>
wrote:

meni su s.w.a.t. najbolji, pogotovo u Seinfeldu.

marijo

unread,
Dec 15, 2005, 2:47:31 PM12/15/05
to
On Thu, 15 Dec 2005 20:28:55 +0100, Pharcyde <phar...@hi.t-com.hr>
wrote:

>meni su s.w.a.t. najbolji

Mislim da su S.E.A.L.-s. jaci.

--
Uzivo: Stinger @ Temple Of Terror 17 - 01-2004
A wise man gets more use from his enemies than a fool from his friends.
http://hrvatska-gpl-liga.tk/

Pharcyde

unread,
Dec 15, 2005, 3:49:45 PM12/15/05
to
On Thu, 15 Dec 2005 20:47:31 +0100, marijo
<marijo2002...@mail.inet.hr> wrote:

>On Thu, 15 Dec 2005 20:28:55 +0100, Pharcyde <phar...@hi.t-com.hr>
>wrote:
>
>>meni su s.w.a.t. najbolji
>
>Mislim da su S.E.A.L.-s. jaci.

ali s.w.a.t. ima ekipu iz svih grana vojske i policije dok su ovi
vojni specijalci...

marijo

unread,
Dec 15, 2005, 4:01:44 PM12/15/05
to
On Thu, 15 Dec 2005 21:49:45 +0100, Pharcyde <phar...@hi.t-com.hr>
wrote:

>ali s.w.a.t. ima ekipu iz svih grana vojske i policije dok su ovi
>vojni specijalci...

Ali ovi vojni imaju tehnologiju o kakvoj S.W.A.T. moze sanjati, a
imaju i blazi sto ROE se tice ubijanja.

--
Uzivo: Randy@ics - 07-12-03 hardcore nation reuni
Wise man make proverbs but fools repeat them.
http://hrvatska-gpl-liga.tk/

Pharcyde

unread,
Dec 15, 2005, 7:20:02 PM12/15/05
to
On Thu, 15 Dec 2005 22:01:44 +0100, marijo
<marijo2002...@mail.inet.hr> wrote:

>On Thu, 15 Dec 2005 21:49:45 +0100, Pharcyde <phar...@hi.t-com.hr>
>wrote:
>
>>ali s.w.a.t. ima ekipu iz svih grana vojske i policije dok su ovi
>>vojni specijalci...
>
>Ali ovi vojni imaju tehnologiju o kakvoj S.W.A.T. moze sanjati, a
>imaju i blazi sto ROE se tice ubijanja.

Samo zato kaj imaju jaci nacin financiranja i ekskluzivan nacin
nabavljanja opreme, to je sve fejk. samo s.w.a.t. je true. kad uletis
u teroristicku jazbinu, a sve puno narkosa, transvestita i
alkoholicara stanes i zahvalis bogu kaj nisi s.e.a.l. ,zatim pocnes
pucati.

marijo

unread,
Dec 16, 2005, 10:08:33 AM12/16/05
to
On Fri, 16 Dec 2005 01:20:02 +0100, Pharcyde <phar...@hi.t-com.hr>
wrote:


>Samo zato kaj imaju jaci nacin financiranja i ekskluzivan nacin
>nabavljanja opreme, to je sve fejk. samo s.w.a.t. je true. kad uletis
>u teroristicku jazbinu, a sve puno narkosa, transvestita i
>alkoholicara stanes i zahvalis bogu kaj nisi s.e.a.l. ,zatim pocnes
>pucati.

Ma dobro stogod ali S.E.A.L.-s su jaci :)

--
Uzivo: Holland Hardcore - De Euromasters Mix by Dj Thier
A proverb is a short sentence based on long experience.
http://hrvatska-gpl-liga.tk/

Pharcyde

unread,
Dec 16, 2005, 2:41:19 PM12/16/05
to
On Fri, 16 Dec 2005 16:08:33 +0100, marijo
<marijo2002...@mail.inet.hr> wrote:

>On Fri, 16 Dec 2005 01:20:02 +0100, Pharcyde <phar...@hi.t-com.hr>
>wrote:
>
>
>>Samo zato kaj imaju jaci nacin financiranja i ekskluzivan nacin
>>nabavljanja opreme, to je sve fejk. samo s.w.a.t. je true. kad uletis
>>u teroristicku jazbinu, a sve puno narkosa, transvestita i
>>alkoholicara stanes i zahvalis bogu kaj nisi s.e.a.l. ,zatim pocnes
>>pucati.
>
>Ma dobro stogod ali S.E.A.L.-s su jaci :)

Ali ne svojom zaslugom... :-P

0 new messages